Magyarország – Ausztrália 11:4 (vége)
Magyarország – Ausztrália

11:4

(1:0, 3:4, 4:0, 3:0)

szombat 26.07.2014, 18:30 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • Tiszavirág Nemzetközi Vízilabda Kupa

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:37:54)

Hatottak az intelmek a nagyszünetben, mert az akkor még döntetlenre álló magyar válogatott a második félidőben gólt sem kapva győzte le végül hét góllal az ausztrál válogatottat. Eleinte nagyon akadozott a magyar gépezet, de a végére összekapták magukat a fiúk, Vogel Simont választották meg a meccs legjobbjának. Holnap délelőtt fél 11-kor így Magyarország és Montenegró egyaránt százszázalékos csapata döntőt vív egymással a tornán.

32
    Nagy Ádám passzát SZATMÁRI KRISTÓF lövi a bal szélről a rövid sarokba: 11:4.

32
    Kiss kiállítása után Smith lövése levágódik a blokkról, miénk a labda.

31
    Tóth Kristófot szerelik a védők centerben Vadovics bejátszása után.

31
    Lejár a hosszú ausztrál támadóidő, Mulcahy eldobja a labdát.

30
    Szatmári bejátszása a falba, VOGEL SIMON pedig centerből behúzza a labdát a bal sarokba: 10:4.

29
    Mulcahy kiállítása után azonnal időt kér a magyar kapitány, 3:16 van még a meccsből.

29
    Pavillard távoli lövése a blokkon lelassulva Molnár kapus kezében landol.

29
    Hosszú bejátszás centerbe Csacsovszky felé, fordulhatnak az ausztrálok.

28
    Holden passza hosszú balra, a mieink indulhatnak.

28
    4:32-vel a vége előtt időt kér a másfél negyed óta gólképtelen ausztrálok edzője.

28
    A megúszás végén PELLEI FRANK talál a jobb sarokba: 9:4.

28
    Lambie azonban kissé jobbról a bal sarok mellé lő.

28
    Kontra centerben Pellei ellen is, az ausztrálok támadhatnak.

27
    Manhercz lő távolról a jobb sarok mellé, de utána azonnal kontrát fújnak az ausztrálok ellen.