REAC – Csepel FC 3:1 (vége) | Orosháza FC – SZEOL SC 1:3 (vége) | Cigánd – Tállya 3:2 (vége)
BFC Siófok – Videoton FC II. 5:1 (vége)
Orosháza FC
1:3 (1:2)
SZEOL SC
szombat 02.08.2014, 10:00 • Mátrai Sándor Stadion, Orosháza • Felkészülési mérkőzések

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (11:51:38)

Magabiztos győzelmet aratott a két NB III-as csapat edzőmeccsén a Szeged Orosházán. Sokáig a vendégek voltak fölényben, előnybe is kerültek az első félidőben. A második félidő nagy része a hazaiaké volt, de kevés lehetőségükkel nem tudtak élni, s a legvégén a harmadikat is belőtte a SZEOL.

90+5

90+4
    A SZEOL gólt szerzett!
    Tóth Attila bal oldali beadása után MIHÁLFFY ZSOLT lő közelről a bal sarokba.

90+3
    Mihálffy harcol ki szabadrúgást a kezdőkörben.

90+2
    Végh bal oldali beadását Styecz kiszorított helyzetből, jobbról, 4 méterről fejeli a rövid sarok fölé.

90+1
    Gulyás jobb oldali, mély beadását húzza le Garamvölgyi.

90
    Makra labdája hosszú a bal szélre, bedobás a vendégeknek.

90
    Faragó húzott el a jobb szélen, középre tett labdáját Mihálffy lövi 10 méterről a bal felső sarok mellé.

88
    Végh ívelése azonban nem jó keresztbe, érintés nélkül suhan a labda az alapvonalon túlra.

87
    Szabadrúgást harcolnak ki a hazaiak a bal szélen.

86
    Lovas 12 méteres lövésébe vetődnek bele a védők, majd Garamvölgyi szerzi meg a labdát.

85
    Tóth Attila bal oldali beívelését Mihálffy fejeli kiszorított helyzetből a hazai kapus kezébe.

85
    Makra bal alsóra küldött szabadrúgását fogja Garamvölgyi.

84
    Szabadrúgást harcolnak ki a hazaiak a jobb szélen.

83
    Hosszú labda jobbra Lovas felé, kirúgás a SZEOL javára.

82
    Juhász jobb oldali beadása magas középen a társaknak.

82
    Végh jobb oldali szabadrúgását is blokkolják középen a védők.

81
    Támadnak a hazaiak az egyenlítésért, most Styecz jobb oldali beadását fejelik ki a vendégvédők.