Fehérvár – Dunaújváros 3:0 (vége) | Nyíregyháza – Paks 0:3 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Szombathelyi Haladás 0:1 (vége)
Nyíregyháza Spartacus FC
0:3 (0:2)
MVM Paks
szombat 02.08.2014, 18:30 • Sóstói úti Stadion, Nyíregyháza • OTP Bank Liga

Végül maradt a vendég siker a második félidő után is, aminek előnyét növelték is a szünet után.
    Megérdemelten nyert most is a Paks, amely már 5-0-ás gólkülönbséggel áll így a tabella élén holtversenyben.

A Szpari csak a második félidőben mutatott valamit, de a gól nem jött össze, így elhagyta őket a hitük a végére. (20:25:14)

90+4

90+3
    Bajzát került ziccerbe egy lecsorgó labda után, de 4 méterről az előtte álló védőbe rúgta a labdát.

90+2
    Kifelé kap szabadrúgást a Paks még a végén.

90
    Két sárgát is kiosztott a bíró, de nem lehetett jól látni, hogy kinek a nagy tömegben.

90
    Hahnjön be Könyves helyére.

88
    Nagy kakaskodás alakult ki a pályán, egy vendég játékos a földön maradt. Majd egy berohanó szurkoló a partjelzőhöz vágott egy poharat, miután Póti elnézést kért ellenfelétől, ám az nem fogadta el.

87
    A sorfalon felpattanó labdát Póti fejelte kapura 7 méterről, de a bal sarok elől Molnár bravúrral tolta szögletre.

86
    Kostic harcolt ki egy lökés miatt szabadrúgást a paksi kapuval szemben 25 méterre.

85
    Megint a hazai kapu került majdnem veszélybe, de Balogh megint a helyén volt.

84
    Többet birtokolja a Nyíregyháza a labdát, de ez eléggé meddő fölénynek bizonyul ebben a félidőben.

83
    Molnár jött ki és húzta le a jónak tűnő baloldali beadást.

82
    Balog védett bravúrral Kulcsár közeli szemfüles lövésénél!

81
    Jobboldali bedobásokhoz jut a Paks, természetesen nem sietik el.

80
    Kostic próbált a jobb sarokban szögletet kiharcolni, de kirúgás lett a dologból.

79
    Mezőnyjáték folyik a pályán nagyrészt, bár a hazaiak még szeretnének szépíteni.

78
    Eppel már le is jön, Kulcsár a helyén.

77
    Hiába támadott több gólt a 2. félidőben a Nyíregyháza, a Paks lövi így is a gólt.