Lombard Pápa FC – Ferencvárosi Torna Club 1:0 (vége) | Győr – Budapest Honvéd FC 3:1 (vége) | Újpest FC – Diósgyőri VTK 1:1 (vége)
ETO FC Győr
3:1 (1:1)
Budapest Honvéd FC
vasárnap 03.08.2014, 18:30 • ETO Park, Győr • OTP Bank Liga

Horváth Ferenc véleménye: "Kemény ellenfél volt a Honvéd, nehezen is tartottuk a három gyors támadójukat, végül teljesen megérdemelten nyertünk, olyan erényeket csillogtatva, amelyeket a tavasszal láthattak tőlünk." (20:41:26)

Pietro Vierchowod véleménye a mérkőzésről: "Kemény mérkőzés volt, amit eldöntött a kiállítás, aminél a játékosom nem mondott olyat, amiért le kellett volna küldeni. Utána a Győr fölénybe került, és megérdemelten nyert végül."

Megérdemelt győzelmet aratott az ETO, bár az első félidőben a Honvéd egyenrangú ellenfélnek bizonyult. Azonban a kiállítás megpecsételte vendégek sorsát, két gólt szereztek a hazaiak a hajrában, így kiköszörülték a múlt héten esett csorbát.

90+4

90+3
    Kapacina 30 méteres szabadrúgását Kronaveter fejeli ki a kapu elől.

90+3
    Dudás lép oda Kapacinának, szabadrúgás.

90+2
    Pátkai szabálytalankodik Naggyal, a Honvéd térfelén.

90+1
    Youlát állítják meg lesen.

90
    3 perc a hosszabbítás.

90
    Völgyi, majd Rudolf belőtt labdáját ártalmatlanítja Kemenes.

89
    Balról ível be Völgyi, Dudás lő kapásból jobbról, Kemenes véd könnyedén.

88
    Völgyi szögletét Kamanes öklözi ki a kapu elől.

87
    Kronaveter nagy labdájával Rudolf indul meg, de kisodródik, el is csúszik, szögletre szerelnek a védők, ebben több volt...

86
    Andrics ad be balról, Kemenes vetődve szerzi meg a labdát a rövid saroknál.

85
    Varga helyett Dudás a folytatásra.

85
    Két gól az ETO előnye, emberhátrányban kevés az esélye a Honvédnek a szépítésre is, ahhoz a támadójátékuk nagyon kevés a második félidőben.