MTK-Budapest – Ipress Center-Vác 34:33 (vége) | MTK-Budapest – Ipress Center-Vác 29:29 (vége) | PLER-Budapest – Dabas 23:23 (vége)
MTK-Budapest
34:33 (18:17)
Ipress Center-Vác
szerda 06.08.2014, 10:30 • Népfürdő utcai csarnok • Felkészülési mérkőzések

56
    Hámori kapott két percet. (31:33) (31:33)

51
    Balog büntetőnél a kapufát találta telibe, de a Vác sem tudta góllal befejezni a támadást. (30:31) (30:31)

45
    A VÁC időt kért. (28:26) (28:26)

44
    Hámori kapott két percet, emberhátrányban a Vác. (26:26) (26:26)

42
    Virág kapott két percet, emberhátrányban a váciak. (25:25) (25:25)

39
    Kovács kapott kép percet, emberhátrányban a hazaiak. (25:22) (25:22)

36
    VIRÁG vállalta el a vendégek büntetőjét, magabiztosan értékesítette. (23:21) (23:21)

25
    SHTERIOVA kapta le csúnyán a levegőből ellenfelét, két perc a büntetése. (15:15) (15:15)

24
    FARKAS zsinórban dobhatja a büntetőket, most sem hibázott bele. (15:15) (15:15)

21
    FARKAS vállalja el újra a vendégek büntetőjét, ezúttal sem hibázott. (12:14) (12:14)

20
    Virágot küldik ki két percre a játékvezetők, emberhátrányban játszhat a Vác. (11:13) (11:13)

17
    FARKAS dobhatott ismét büntetőt, a jobb sarokba vágta. (11:11) (11:11)

15
    FARKAS ezúttal nem hibázta el a büntetőt. (10:10) (10:10)

15
    Ábrahám kapott két percet, a vendégek pedig büntetőt dobhatnak. (10:9) (10:9)

13
    Farkas ezúttal mellévágja a hétméterest. (9:7) (9:7)

12
    FARKAS áll oda a hétmétereshez, első szándékból bevágta a jobb sarokba. (8:7) (8:7)

5
    A hazaiak hétméteresét WOLF vállalja el, erőből bevágja a bal sarokba. (4:1) (4:1)

MTK-Budapest: Kókai, Kurucz (kapusok) – Csuka, Urfi, Török, Varga, Ábrahám, Balog, Schmidt, Fekete, Wolf, Horváth, Szádvári, Petrovszki, Barna, Kovács, Khouildi, Valovics
    Ipress Center-Vác: Balog, Pálinkás (kapusok) – Pelczéder, Szondi, Shteriova, Farkas, Dakos, Helembai, Virág, Hámori, Hansághy, Ertl, Stefanovic, Bató

Játékvezetők: Dobrovics, Dr. Tájok