MTK-Budapest – Ipress Center-Vác 34:33 (vége) | MTK-Budapest – Ipress Center-Vác 29:29 (vége) | PLER-Budapest – Dabas 23:23 (vége)
MTK-Budapest
29:29 (15:13)
Ipress Center-Vác
szerda 06.08.2014, 15:30 • Népfürdő utcai csarnok • Felkészülési mérkőzések

Az MTK-Budapest és a Vác mai két mérkőzéséből annyit mindenképpen leszűrhetünk, hogy hasonló játékerőt képvisel mindkét együttes, a bajnokságban is majd egy végletekig kiélezett találkozók várhatók a két csapat között.
    Ezen a második találkozón a legvégén már kevésbé figyeltek a hazaiak, a zsinórban kapott négy góllal sikerült az egyenlítés a Vácnak. A hazaiaktól Petrovszki időnként szép játékot mutatott be, de a második félidőben Schmidt is hasznosan szállt be a játékba.
    A Vácnál a második félidőben Virág és Shteriova átlövéseit említhetjük meg, illetve Pelczéder szélső játéka mindenképpen említésre méltó.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (16:51:19)

60
    Vége a második félidőnek. (29:29)

60
    A mérkőzés utolsó támadását az MTK-Budapest vezette, de már nem sikerült góllal befejezni a támadást, így döntetlen lett a vége. (29:29) (29:29)

60
    PELCZÉDER fejezte be góllal a Vác támadását, bal szélről gyönyörűen húzta vissza a rövidbe. (29:29) (29:29)

59
    DAKOS egy testcsel után betörésből volt eredményes, ezzel egyre hozza fel a Vác együttesét. (29:28) (29:28)

58
    PELCZÉDER egy szerezett labdával iramodott meg, nem hibázta el a ziccert. (29:27) (29:27)

57
    VIRÁG zsinórban harmadik gólját lövi, betörésből volt eredményes. (29:26) (29:26)

57
    SCHMIDT vállalta el a hazaiak büntetőjét, könnyedén értékesítette. (29:25) (29:25)

56
    Hosszas labdajáratás után ismét VIRÁG fejezte be lövéssel a Vác támadását, átlövésből csökkentette a vendégek hátrányát. (28:25) (28:25)

55
    Barna hétméteresét megfogta Pálinkás, a Vác támadhat. (28:24) (28:24)

55
    VIRÁG-nak sikerült átlőnie a hazaiak falát. (28:24) (28:24)

54
    A Vác támadásban eladta a labdát, a hazaiak leindítottak, SCHMIDT lőtt a kapuba ziccerben. (28:23) (28:23)

53
    PELCZÉDER szélről lő látványos gólt, ezzel négy közte. (27:23) (27:23)

52
    Vonalra lépés után a fővárosiak támadhattak, SZÁDVÁRI bal szélről szépen ejtette a kapuba. (27:22) (27:22)

51
    Mekkora gól! Varga ballal a szaggatottról a bal felsőbe. (26:22) (26:22)

50
    SCHMIDT bátran és jól játszik, betörésből volt eredményes. (25:22) (25:22)

50
    HÁMORI fejezi be góllal a Vác lerohanását, ezzel kettő közte. (24:22) (24:22)

49
    Rossz bejátszás Szádvárinak, a vendégek támadhatnak. (24:21) (24:21)

48
    Farkas ezúttal kihagyta a Vác hétméteresét, az MTK-Budapest támadhat. (24:21) (24:21)

MTK-Budapest: Kókai, Kurucz (kapusok) – Csuka, Urfi, Török, Varga, Ábrahám, Balog, Schmidt, Fekete, Wolf, Horváth, Szádvári, Petrovszki, Barna, Kovács, Khouildi, Valovics
    Ipress Center-Vác: Balog, Pálinkás (kapusok) – Pelczéder, Szondi, Shteriova, Farkas, Dakos, Helembai, Virág, Hámori, Hansághy, Ertl, Stefanovic, Bató

Játékvezetők: Dobrovics, Dr. Tájok