MTK-Budapest – Ipress Center-Vác 34:33 (vége) | MTK-Budapest – Ipress Center-Vác 29:29 (vége) | PLER-Budapest – Dabas 23:23 (vége)
MTK-Budapest
29:29 (15:13)
Ipress Center-Vác
szerda 06.08.2014, 15:30 • Népfürdő utcai csarnok • Felkészülési mérkőzések

57
    SCHMIDT vállalta el a hazaiak büntetőjét, könnyedén értékesítette. (29:25) (29:25)

55
    Barna hétméteresét megfogta Pálinkás, a Vác támadhat. (28:24) (28:24)

48
    Farkas ezúttal kihagyta a Vác hétméteresét, az MTK-Budapest támadhat. (24:21) (24:21)

46
    FARKAS dobhatta a vendégek büntetőjét, nem hibázta el. (22:21) (22:21)

45
    Hámori kapott két percet, emberelőnyben a hazaiak. (21:20) (21:20)

39
    BARNA dobhatta a hazaiak büntetőjét, nem hibázta el. (19:16) (19:16)

37
    Virág büntetőjét védi Kókai, az MTK-Budapest támadhat. (17:16) (17:16)

35
    Farkas kapott még két percet, gólhelyzetben húzta vissza ellenfelét. (16:15) (16:15)

32
    Horváth taszajtott nagyot a levegőben Shteriován, két perc a büntetése. (15:13) (15:13)

30
    A játékrész végén újra büntetőhöz jutott a Vác, FARKAS nem hibázott. Magabiztosan lőtt a bal alsóba. (15:13) (15:13)

27
    Virág dobhatott büntetőt, labdája majd kettétörte a felső kapufát. (14:12) (14:12)

21
    Kovács kimaradt büntetője után a Vác támadhat. (12:8) (12:8)

14
    A hazaiak dobhattak hétméterest, KOVÁCS nem hibázta el. (9:5) (9:5)

7
    VIRÁG dobhatta a váciak büntetőjét, egy laza csuklómozdulattal tette a kapuba. (5:3) (5:3)

3
    WOLF vállalta el a hazaiak hétméteresét, izomból bevágta. (3:0) (3:0)

MTK-Budapest: Kókai, Kurucz (kapusok) – Csuka, Urfi, Török, Varga, Ábrahám, Balog, Schmidt, Fekete, Wolf, Horváth, Szádvári, Petrovszki, Barna, Kovács, Khouildi, Valovics
    Ipress Center-Vác: Balog, Pálinkás (kapusok) – Pelczéder, Szondi, Shteriova, Farkas, Dakos, Helembai, Virág, Hámori, Hansághy, Ertl, Stefanovic, Bató

Játékvezetők: Dobrovics, Dr. Tájok