Budapest Honvéd FC – Nyíregyháza 0:1 (vége) | Fehérvár – Győr 3:2 (vége) | Pécsi MFC – Újpest FC 1:1 (vége)
Lombard Pápa FC – KTE-Phoenix Mecano 3:2 (vége) | Debreceni VSC – Puskás Akadémia FC 2:0 (vége)
Lombard Pápa FC
3:2 (3:2)
KTE-Phoenix Mecano
szombat 09.08.2014, 18:30 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

90+6
    Mérkőzés vége.6 perc hosszabbítás után fújja le a játékvezető a mérkőzést!
    Az első félidő sok meglepetést okozott, mind a két csapat nagyon lendületesen játszott.
    A második félidőben a Kecskemét csapata hiába alakított ki több helyzetet a Lombard csapata nyerte meg a mérkőzést 3:2-re!
    Jó iramú, lendületes mérkőzést láthattunk!
    Köszönöm, hogy velünk tartottak! (20:22:22)

90
    6 percet hosszabbít a játékvezető

83
    Vendég beadás után Bebeto kerül helyzetbe, a labda kipattant a kapusról Novák elé, de Szűcs ismét bravúrosan menti meg csapatát a góltól

82
    Szögletből kialakult helyzet, a hazai kapura nem jelentett veszélyt

82
    Szöglettel jöhetnek a vendégek

81
    Alig 10 perc maradt a mérkőzésből, a Lombard csapata 3:2-re vezet a vendég Kecskemét ellen

79
    Kecskemét csapatán látszik, hogy szeretné megszerezni az egyenlítő gólt, de a helyzeteiket ebben a félidőben még nem tudták gólra váltani