Szentlőrinc SE – MTK Budapest FC 0:2 (vége) | Tarr Sprint Andráshida SC – Puskás Akadémia FC 1:3 (vége) | Fortress Felsőtárkány SC – Paksi FC 2:1 (vége)
Szentlőrinc SE
0:2 (0:0)
MTK Budapest FC
kedd 12.08.2014, 17:00 • Sportpálya, Szentlőrinc • Magyar Kupa

A Szentlőrinc végül két góllal múlta felül az MTK. A második félidőben mégsem rontott neki a hazaiaknak a fővárosi csapat, inkább kivártak, majd meg is lett az eredménye ennek. A Szentlőrinc kezdett elfáradni, így a 69 percben Fernandez megszerezte a vezetést, majd Kanta tizenegyes gólja eldöntötte a továbbjutás sorsát.
    Az MTK Budapest ezzel a 64 közé jutott a Magyar Kupában. (18:53:49)

90+1

90+1
    Kanta jobb oldali szögletét Frank lőtte kapura 16 méterről, de védett Németh.

90
    Fernandez jobb oldali beadását szögletre rúgta Vadas.

90
    Deutsch bal oldali beadását Hidvégi nyolc méterről a hazai kapus kezébe rúgta.

89
    A hazaiak hajtanak még a becsületgólért, lapos passzokkal haladnak előre.

88
    Fernandezt szépen szerelte Turi, a hazaiak hozhatják fel a labdát.

87
    A harmadik csere a MTK Budapest FC-nél: lemegy Horváth, bejön Deutsch.

86
    Hidvégi 22 méteres lövése jócskán mellé ment.

85
    Lóth 16 méteres lövése kicsivel fölé ment.

84
    Hrepka jobb oldali beadását fogta Németh.

83
    Az MTK gólt szerzett!
    KANTA JÓZSEF a bal alsóba lőtte a labdát a tizenegyesből.

83
    Frank esett el a tizenhatoson belül Vadas mellett, szerintünk feldobta magát, de tizenegyest ítél a játékvezető!

82
    Szöglet a vendégeknek, Kanta beadását megcsúsztatta Horváth, de keresztbe ment a kapu mellett.

81
    Berdó jobb oldali beadását elnézte Groppioni, de kis kavarodás utána hosszú saroknál Schneider két védő mellet a kapu mellé pöckölte a labdát! Egyenlíthetett volna a Szentlőrinc!
    Hidvégi talán kézzel is hozzáért a labdához, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot.