Ipress Center-Vác – Fehérvár 27:26 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Siófok 28:32 (vége) | Ipress Center-Vác – DHC Sokol Poruba 33:15 (vége)
Dunaújvárosi KKA – Fehérvár 23:19 (vége) | Siófok – DHC Sokol Poruba 29:25 (vége)
Dunaújvárosi KKA
28:32 (15:14)
Siófok KC
péntek 15.08.2014, 12:30 • Vác, Sportcsarnok • Ipress Kupa

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 12:30 - kor kezdődik..

A nyár második fele a következő szezonra való felkészülésről szól hazai kézilabdacsapataink számára. Így van ez a hölgyeknél is. Egy igen komoly értékmérő tornát közvetítünk élőben Vácról.

Az Ipress Kupa 2014 idén is igazán kiváló együtteseket vonultat fel a Dunakanyar kézilabda fellegvárában. A hazai Ipress Center-Vác csapatán kívül pályára lép a Dunaújváros, a Siófok, a Fehérvár is, valamint a cseh Sokol Poruba hölgykoszorúja. Utóbbi csapat érdekessége, hogy a hazánkban (de különösen a Ferencvárosnál és Vácott) is nagy ismertségnek és szeretetnek örvendő Lucia Uhrakova ehhez a csapathoz igazolt 2012-ben és a mai napig aktív.

Ami a magyar résztvevőket illeti, a Vác gárdájában is nagy volt a mozgás, de ugyanez elmondható a Siófok és a Fehérvár csapatáról is. Egyedül a Dunaújvárosnál nem változott jelentősen a keret, de még tavalyhoz képest is sikerült erősödniük néhány minőségi igazolással. A DKKA mindenképpen nagy esélyese a tornának.

A Siófok is határozottan erősödött tavalyhoz képest, kezdőcsapatuk felér egy B-válogatottal, elég csak Such, Orbán, Piedade, Wörz. Szekerczés vagy Erdősi Ildikó nevét említenünk. A Fehérvárnál főként Tilinger és Horváth Bernadett lehetnek a szekér húzói, de a külföldi igazolások sem tűnnek éppen gyengének (Tanabe, Ishitate).

A Dunaújváros eddig is erős volt (Víg, Bulath, Ferling, Vincze), de a nyáron megszerezték még Kamper Olíviát és Triffa Ágnest is, mit ne mondjunk, Azari sem számít gyenge fogásnak.

Végül a hazai csapatról néhány szót. Érdekesség, hogy mindegyik itthoni vetélytárssal megmérkőzött már a nyári szünetben. A Fehérvárt hazai környezetben minimális különbséggel verte, míg idegenben szintén 1, illetve 2 góllal vereséget szenvedett a Dunaújvárostól és a Siófoktól.
    A Vác csapata tavalyhoz képest átalakult, némileg talán erősödtek, különösen átlövő poszton. Drávai mellé ugyanis az eddig igencsak jól muzsikáló Hornyák Dóra és Maria Sterjova érkezett, de erősítés lesz még Tóth Eszter is, aki jelenleg még súlyos sérülése miatt lábadozik. Ukrán válogatott kapust is szerzett a Vác, Balogh Judit személyében és a bal szélre érkező Pelczéder Orsolya is az egyik legjobb fogásnak tűnik.

A pénteki napon öt, míg a szombati napon szintén öt találkozót rendeznek 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 és 18:30-as kezdettel. Mind a tíz találkozót élőben közvetítjük itt, az onlajnok.com-on, tartsanak velünk!
    ----

Dunaújvárosi KKA: Triffa, Víg, Nagy Éva – Ferling, Gera, Azari, Berta, Takács Dusmáta, Sánta, Ács, Vincze, Bulath, Hanusz, Kamper, Takács Bianka, Hosszú, Khouiled S, Mekler-Rádl Tímea
    Vezetőedző: Mátéfi Eszter

Siófok KC-Galerius Fürdő: Kumpel, Pastrovics – Such, Schneider, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán Annamária, Fauszt, Buzsáki, Deáki, Németh Cs., Erdősi, Termány
    Vezetőedző: Golovin Vlagyimir

Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Tájok Péter Dr..

Mindenképpen meg kell említenünk, hogy a média kiszolgálása a csarnokban abszolút átlagon felüli minden téren. Külön köszönet ifj. Németh Andrásnak és a szervezőknek! A mérkőzés 12:30-kor kezdődik, most már ne menjenek messzire!

Már zajlik a csapatok bemutatása.

Pirosban lép pályára a Dunaújváros, fehérben a Siófok.

Az újvárosi rajongók számára nem jó hír, hogy Bulath egy kisebb sérülés miatt a mai mérkőzésen nem lép pályára.

1

1
    Az összecsapást a fehér mezes Siófok gárdája kezdte. (0:0) (0:0)

1
    ERDŐSI szinte nulla szögből ragaszt óriási gólt a hosszú felsőbe a bal szélről. (0:1) (0:1)

2
    Gera átlövését blokkolják jobb kettőben, meg is szerzi a Balaton-parti alakulat. (0:1) (0:1)

2
    VINCZE szerez lerohanásgólt, miután Such lövését védte Víg Vivien bravúrral a túloldalon. (1:1) (1:1)

3
    Orbán erős átlövését is kifogja Víg. (1:1) (1:1)

3
    Rádl Tímea lövését Pastrovics tolja mellé. Egyelőre kapusbravúrok mindkét oldalon. (1:1) (1:1)

4
    Piedade kapott sárga lapot az imént. (1:1) (1:1)

4
    Wörz lövését védte Víg Vivien, de a hosszú indítás pontatlan, újra jöhet a Siófok. (1:1) (1:1)

4
    Takács Dusmáta kapott sárga lapot. (1:1) (1:1)

5
    Erdősi trükkös lövéssel próbálkozott a bal szélről, de Víg számított rá és védte. (1:1) (1:1)

5
    Kamper durrant fölé. (1:1) (1:1)

5
    ORBÁN Annamária átlövésből eredményes, siófoki előny. (1:2) (1:2)

6
    Sajnos a gyér számú publikum miatt igencsak edzőmeccs hangulatú az összecsapás. (1:2) (1:2)

6
    Hosszú lefolyású újvárosi támadás. (1:2) (1:2)

7
    TAKÁCS Dusmáta sodródott jobbra kicsit, beállóból így is nagy gólt szerez a jobb alsóba. (2:2) (2:2)

8
    Nina Wörz átlövését Víg hatalmas bravúrral rúgja fölé. (2:2) (2:2)

8
    Takács D. harcolt ki hétméterest. (2:2) (2:2)

9
    FERLING bepattintja a büntetőt, ezzel már a Dunaújváros vezet. (3:2) (3:2)

9
    Such jó elképzeléssel akarta középre passzolni, de ott nem figyelték a labdát. A túloldalon Hosszú lövését védi Pastrovics a jobb oldalról. (3:2) (3:2)

10
    HOSSZÚ most javít, lerohanásból eredményes. (4:2) (4:2)

10
    Nagyon kapkodó a játék az első tíz percben, nincs is túl sok gól egyelőre. (4:2) (4:2)

11
    RÁDL Tímea nagyon szépen befordul, nyakán egy emberrel is és kilövi a jobb alsót. (5:2) (5:2)

11
    Piedade kap két percet az előbbi lerántásért. (5:2) (5:2)

11
    Időt kér a Siófok KC együttese. (5:2) (5:2)

11
    A Balaton-partiak támadhatnak. (5:2) (5:2)

11
    ERDŐSI Ildikó keveredett át jobb kettőbe és emberhátrányban is tisztára játszva magát lő szép gólt a vonal elől. (5:3) (5:3)

12
    Kamper megy bele a falba. (5:3) (5:3)

12
    Ismét ERDŐSI eredményes szép lefordulás után a bal szélről, még mindig emberhátrányban! (5:4) (5:4)

13
    Ferlingtől pontatlan passz, jöhet a Siófok. (5:4) (5:4)

13
    Visszajöhet a kiállított játékos. (5:4) (5:4)

13
    ORBÁN Annamária harcol meg egy betörésért, de végül eredményesen teszi, egyenlít a Siófok!! (5:5) (5:5)

13
    Rádl kapott sárgát. (5:5) (5:5)

14
    Gera lő fölé, már a vezetésért támadhat a Siófok, néhány perce még három gólos hátrányban voltak. (5:5) (5:5)

14
    Piedade ziccerben kapta beállóban, ám a felső lécre emelte a labdát. (5:5) (5:5)

14
    Hihetetlen kapkodó hibák. Egy felesleges pontatlan hosszú indítás a pirosaktól, majd Such kap elérhetetlen passzt a jobb szélen. (5:5) (5:5)

15
    Ferling arcát találja el Németh Csilla, sárga lap. (5:5) (5:5)

15
    Piedade nyúl jól közbe, de kipattan a vonalon túlra, marad az Újvárosnál. (5:5) (5:5)

16
    Mátéfi Eszter kér időt a Dunaújvárostól. Az utóbbi 5 percben semmi nem sikerül támadásban a Kohásznak. (5:5) (5:5)

16
    Pontosan az első játékrész felénél tartunk, a piros mezes Kohász támadhat. (5:5) (5:5)

16
    GERA Szimonetta erős lövésénél Pastrovics kicsit mellényúl, így kerül a jobb felsőbe. (6:5) (6:5)

17
    Nagyon szép figura után SZEKERCZÉS Luca tör be jobb kettőben és nem hibáz. (6:6) (6:6)

17
    KAMPER hasonlóan szép betörése a bal kettes pozícióban újra az Újváros megy. (7:6) (7:6)

17
    Lerohanás, SÁNTA Dóra középről 100%-os ziccert értékesít. (8:6) (8:6)

18
    Megint két gól a pirosak előnye. (8:6) (8:6)

18
    Nina WÖRZ tör be a jobb oldalon és a jobb alsóba bombáz. (8:7) (8:7)

19
    FERLING Bernadett átlövése bal kettőből, ez is Pastrovics kezéről megy be. (9:7) (9:7)

19
    Valiantsina Kumpel áll a siófoki kapuba. (9:7) (9:7)

19
    Szekerczés lövésénél Víg Vivien jelentkezik újabb nagy védéssel. (9:7) (9:7)

20
    Németh Csilla kap utolsó figyelmeztetést. (9:7) (9:7)

20
    Deáki Dóra kapott két perces kiállítást, eltalálta ellenfele nyakát. Kicsit véleményes a büntetés, az újvárosi játékos ugyanis levitte a testsúlyát feltűnően. (9:7) (9:7)

20
    FERLING növeli emberelőnyből az újvárosi előnyt három gólra. (10:7) (10:7)

21
    Erdősi középről átlövéssel próbálkozott, de pár centivel a felső léc fölé bombázott. (10:7) (10:7)

21
    Gera futott be jobb kettőben és hétméterest harcolt ki. (10:7) (10:7)

22
    FERLING Detti ezt a hetest is könnyedén értékesíti. Néggyel vezet a Kohász. (11:7) (11:7)

22
    Kiegészült a Siófok. (11:7) (11:7)

22
    Erdősi harcolt ki hétméterest a bal szélről, Azari volt szabálytalan. (11:7) (11:7)

23
    Víg Vivien hárítja bravúrral Orbán hetesét. (11:7) (11:7)

23
    Gyorsan veszít labdát a Kohász, SZALAI Babett pedig sikerrel viszi végig a lerohanást. (11:8) (11:8)

24
    Újabb két perces kiállítás a Siófoknál, Szalai kapta. Ez is határesetnek tűnt. (11:8) (11:8)

24
    Jogos hetest kap az Újváros, Ferling tört be, akit meglöktek a levegőben. Ferling kisebb ápolásra is szorul. (11:8) (11:8)

24
    KAMPER a bal alsóba pattintja a hetest. (12:8) (12:8)

25
    Hosszan támad a Siófok. (12:8) (12:8)

25
    SZEKERCZÉS nem cifrázta, lapos lövés a bal alsóba 9 méterről. (12:9) (12:9)

25
    Most a Siófok javára egy véleményes ítélet, Azari megy bele, de hetesgyanús volt. (12:9) (12:9)

26
    SZEKERCZÉS belelendült, most betörésből eredményes középről! (12:10) (12:10)

26
    Vonalra lépett Berta, de egyébként is lehalászta Kumpel az emelést. (12:10) (12:10)

26
    DEÁKI Dóra védhetetlen átlövése a kapu bal oldalába. (12:11) (12:11)

27
    Ismét egyre zárkózik a Siófok, nagyon hektikus a meccs. (12:11) (12:11)

27
    Takács Bianka fordul be és hetest harcol ki. (12:11) (12:11)

28
    KAMPER a kapus lába alatt a jobb alsó sarokba dobja a büntetőt. A hazai közönség nagy tapssal jutalmazza a tavaly még váci színekben játszó Kamper Olívia gólját. (13:11) (13:11)

28
    Szalai csúszik el, emiatt kétszer indulást ítélnek, az előrepassz borzalmas, majd ERDŐSI könnyedén veszi be az újvárosi kaput, mivel az imént elöl ragadt. (13:12) (13:12)

29
    1,5 perc hátra. (13:12) (13:12)

29
    Belemenés a piros mezesektől, egyenlíthet a Siófok. (13:12) (13:12)

29
    SZALAI Babett trükkös pattintott átlövése a felső léc alatt! (13:13) (13:13)

30
    KAMPER bombagólja átlövésből és a szokásos váci biztatás Olíviának. (14:13) (14:13)

30
    Szekerczés csodás bejátszása SZABADFINAK beállóba, aki nem is hibázza el! (14:14) (14:14)

30
    10 mp hátra. (14:14) (14:14)

30
    BERTA a bal szélről nagyon nehéz szögből az utolsó másodpercben vezetést szerez az Újvárosnak. (15:14) (15:14)

30
    Befejeződött az 1. félidő. (15:14)

A Dunaújváros kezdeményezett a meccs elején, hamar több gólos vezetésre tett szert a piros mezes csapat. A Siófok az első 20 percben egyszer már felzárkózott, majd újra elhúzott a Kohász.

Kapkodó a játék egyelőre, a kapusok közül Víg nyújt jobb teljesítményt, de Pastrovicsnak is akadtak azért bravúrjai. A Siófok másodszor is felállt a padlóról és főleg Szekerczés és Erdősi jó teljesítményére építhetnek.

Semmi sem dőlt el, a második félidőt egy gólos előnyről kezdi a Kohász a szünet után. 15-14 egy félidő után, maradjanak velünk!
    ----

31
    Elkezdődött a második félidő. (15:14)

31
    Az Újváros támad. (15:14) (15:14)

31
    GERA átlövésgólja középről, kissé jobbról. (16:14) (16:14)

31
    Gyors válasz a túloldalon, ERDŐSI a bal szélről eredményes! (16:15) (16:15)

32
    Eladott labda itt, Ferling kihagyott helyzete ott, majd Wörz lehalássza a hosszú indítást. (16:15) (16:15)

32
    ERDŐSI rendezetlen védelem ellen a bal szélről lövi a 6. gólját. (16:16) (16:16)

33
    Rádl tűnt el a falban, de nincs ítélet. (16:16) (16:16)

33
    Szépségdíjas találat! Kicsit hosszú indítás Erdősi felé, aki átvette a bal oldalon, visszajátszotta a teljesen üres SUCH Nellynek, aki középről nem hibázta el a ziccert. (16:17) (16:17)

33
    Mindkét oldalon 1-1 elpuskázott helyzet, az imént Triffa halászott le egy átemelési kísérletet. (16:17) (16:17)

34
    Kamper a jobb kapufa mellé pattint egy átlövést középről. Támad a plusz kettőért a Siófok. (16:17) (16:17)

34
    A siófoki keménymag jelenleg két úriemberből áll, ám nagyon jól betöltik hangjukkal a csarnokot. (16:17) (16:17)

35
    Hetes a Siófok javára. (16:17) (16:17)

35
    SZEKERCZÉS Luca magabiztosan a jobb alsóba. (16:18) (16:18)

35
    VINCZE Melinda szépen kivezetett dobása a bal szélről. (17:18) (17:18)

36
    Wörz felé sikertelen bejátszási kísérlet, de visszafújják. (17:18) (17:18)

36
    Mátéfi ezt nehezményezte és sárga lapot is kapott az újvárosi edző. (17:18) (17:18)

36
    Ferling önfeláldozóan szerez labdát. (17:18) (17:18)

37
    ERDŐSI már hetedszer eredményes, jobbra átkeveredve is be tud fejezni sikerrel egy lerohanást. (17:19) (17:19)

38
    Azarit váltja Hosszú Boglárka. (17:19) (17:19)

38
    Hetest kap a Kohász belülvédekezés miatt. (17:19) (17:19)

38
    Pastrovics védi bravúrral Kamper hetesét. (17:19) (17:19)

38
    A Siófok is cserélget aránylag sűrűn, most éppen Deáki támad bal kettőben. (17:19) (17:19)

39
    SUCH Nelly gyönyörű figura végén a jobb szélről kiváló szögből talál be. (17:20) (17:20)

39
    ÁCS Anna lő bal kézzel egy szemet gyönyörködtető gólt, felpörögni látszanak a csapatok végre. (18:20) (18:20)

40
    Erdősi a bal szélről a bal kapufát találja el, a túloldalon pedig Pastrovics védi bravúrral a bal szélre sodródó Kamper kísérletét. (18:20) (18:20)

40
    Vincze rövid ápolás után visszatérhetett, a falnak ütközött nagy igyekezetében visszafutásnál. (18:20) (18:20)

41
    SZEKERCZÉS talpról Triffa lábai közt talál be jobb kettőből. (18:21) (18:21)

41
    Kontrafault a falban az Újváros ellen. A plusz négyért támad a Siófok, nagy fordulat. (18:21) (18:21)

41
    DEÁKI talpról 8 méterről óriási gólt ragaszt a kapu bal oldalába. (18:22) (18:22)

42
    Mátéfi Eszter időt kér az Újváros számára. Ebben a félidőben eddig 3:8 az állás az ő szempontjukból. (18:22) (18:22)

42
    Támad a Dunaújváros 19 perccel a meccs vége előtt. (18:22) (18:22)

42
    RÁDL Tímea emberrel a nyakán is szép gólt szerez beállóból, ebből kiállítás is lesz. (19:22) (19:22)

42
    Deáki Dóra kap kettő perces büntetést. (19:22) (19:22)

43
    Nina WÖRZ bal kettőből talpról talál be Triffa lába mellett. (19:23) (19:23)

43
    ERDŐSI kap hosszú indítást egy sikertelen piros mezes bejátszás után és a bal oldalról újabb gólt szerez emberhátrányból. (19:24) (19:24)

44
    Vincze bal szélről leadott lövése a bal kapufáról vágódik vissza a mezőnybe, megszerzi a Siófok. (19:24) (19:24)

44
    Wörz jó csel után tör be, de fölé bombáz bal kettőből. (19:24) (19:24)

44
    Wörz javít a túloldalon, belenyúl egy átadásba, ezzel ziccert akadályoz meg, de marad a Kohásznál. (19:24) (19:24)

45
    Ács Anna harcol ki büntetőt. (19:24) (19:24)

45
    FERLING pimasz emelése Pastrovics fölött éppen befér! (20:24) (20:24)

46
    WÖRZ remek csel után betör, majd a labda Víg fejét is érintve a bal kapufáról pattan a hálóba. (20:25) (20:25)

46
    FERLING szépségdíjas átlövésgólja középről, 9 méterről. (21:25) (21:25)

47
    SZEKERCZÉS Luca egyéni játék után betörésből eredményes a jobb oldalról. (21:26) (21:26)

47
    PIEDADE szerez labdát a falból kiugorva, ezzel már hattal megy a Siófok! (21:27) (21:27)

47
    46:30-nál időt kér Mátéfi Eszter másodszor is ebben a félidőben. Elúszni látszik a meccs a Kohásznak. (21:27) (21:27)

48
    KAMPER kiharcolta magának a helyzetet bal kettőben, majd átlövésből eredményes. (22:27) (22:27)

48
    Szabadfi hiába szerez gólt beállóból, már a vonalon állt. A túloldalon Kamper lövését bravúrral tolja mellé Pastrovics. (22:27) (22:27)

49
    Deáki nagy erővel lő át, de mellé száll a bomba. (22:27) (22:27)

49
    KAMPER a beálló helyén kapott labdát és értékesíti is a ziccert. Öt gólra jön fel a Kohász. (23:27) (23:27)

50
    Szekerczés kapta lábhoz, jöhet előre a DKKA. (23:27) (23:27)

50
    ÁCS Anna védhetetlen átlövésgólja középről bal kézzel! (24:27) (24:27)

50
    Golovin mester érzi, hogy itt még gond is lehet, időt kér a Siófok. 2 perc alatt megfelezte a különbséget a Dunaújváros. (24:27) (24:27)

51
    SZEKERCZÉS elküldte a teljes védelmet jobbra, ő pedig a bal oldalon befutva bombáz a kapuba. (24:28) (24:28)

51
    Hatalmas harc a labdáért, végül Schneider szerzi meg önfeláldozóan. (24:28) (24:28)

51
    DEÁKI Dóra futtából nagy erővel a kapu jobb oldalába verte a labdát. (24:29) (24:29)

52
    Kulcsfontosságú támadás zajlik, ha hatra felmegy a Siófok, nagy eséllyel nyeri már meg a meccset. (24:29) (24:29)

52
    Pastrovics véd, de marad az Újvárosnál. (24:29) (24:29)

52
    ÁCS Anna a meccs egyik felfedezettje, újabb bal kezes átlövésgól, most éppen a kapu jobb oldalába. (25:29) (25:29)

53
    FAUSZT Éva középről, talpról Víg lábai közt. (25:30) (25:30)

53
    SZALAI egy labdaszerzés után végül megoldja bal kettőből, hattal megy a Siófok, ez úgy tűnik már eldőlt ez a meccs. (25:31) (25:31)

54
    FERLING megpattanó átlövése idegtépően hosszú ideig a levegőben hullva végül Pastrovics mellett a kapuban kötött ki. (26:31) (26:31)

55
    Helyet csinált magának Szabadfi a falban, a Kohász támadhat. (26:31) (26:31)

55
    BERTA Nikolett a bal szélről eredményes szép átemeléssel. (27:31) (27:31)

56
    Kontrafault, majd Kamper lövését védi Pastrovics. Ács Anna átlövésgólját nem adják meg, mert a falban szabálytalan volt egy újvárosi. (27:31) (27:31)

57
    Kapkodó most a játék Szalai ziccerben a bal oldalról a kapu fölé pattint, de egyébként is belépett. (27:31) (27:31)

57
    Szabadfi kapott két perces kiállítást. (27:31) (27:31)

57
    Ács átlövése a blokkról pattan mellé. (27:31) (27:31)

57
    Nagyon hosszú újvárosi támadás. (27:31) (27:31)

58
    Három perc hátra. (27:31) (27:31)

58
    HOSSZÚ nehéz szögből is betalál a rövidbe a jobb szélről bravúrral. (28:31) (28:31)

58
    Még mindig nem egyértelmű a meccs vége, kis esélye maradt a pirosaknak is. (28:31) (28:31)

58
    Berta Nikolett áll ki két percre egy látványos lerántás miatt, miután kis híján labdát szerzett. (28:31) (28:31)

58
    Siófoki időkérés 57:44-nél. Ha most gólt lő a Balaton-parti együttes, megvan nekik a meccs. (28:31) (28:31)

59
    Szalai lépéshiba. (28:31) (28:31)

59
    Jól védekezik most a Siófok, ölik az időt. (28:31) (28:31)

59
    Takács D. ütközött a falban, kisebb ápolásra szorul Németh Csilla. (28:31) (28:31)

59
    1 perc 15 mp a találkozóból, az idő a Siófoknak kedvez. (28:31) (28:31)

60
    Vincze kínai figura végén lőtt, Pastrovicsot nem tudta meglepni. (28:31) (28:31)

60
    45 mp hátra. (28:31) (28:31)

60
    Technikai hiba itt is, ott is, újra a Siófok jöhet. (28:31) (28:31)

60
    DEÁKI Dóra negyedik gólja egy gyönyörű átlövésgól középről, 8 méterről. (28:32) (28:32)

60
    Mérkőzés vége. (28:32)

A Dunaújváros több gólos vezetéssel kezdte a mérkőzést, lendületesebben, jobban játszottak. Az első félidő végén azonban kiegyenlítettek, minimális Kohász előnnyel mentek pihenőre a csapatok.

A második játékrészben gyorsan megszerezte a vezetést a Siófok és egy 8:3-as rohammal több gólos vezetésre tett szert.
    Szekerczés és Erdősi különösen brillírozott a mérkőzésen, a túloldalon pedig Ferling és Kamper mellett nagy dicséretet érdemel a fiatal Ács Anna is.

A mérkőzés első félidejében Víg Vivien halmozta a bravúrokat a kapuban, a másodikban inkább Pastrovics villogott. Összességében a Siófok megérdemelten szerezte meg a győzelmet a mai második összecsapáson.

Dunaújvárosi KKA – Siófok KC: 28-32!
    Köszönöm a figyelmet! Ne menjenek messzire, kattintsanak át a Vác – Sokol Poruba összecsapásra, ami 14:30-kor kezdődik szintén nálunk az onlajnok.com-on élőben!
    ---- (13:55:59)

Siófok KC: Kumpel, Pastrovics – Such, Schneider, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán Annamária, Fauszt, Buzsáki, Deáki, Németh Cs., Erdősi, Termány

Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Tájok Péter Dr.