Ipress Center-Vác – Fehérvár 27:26 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Siófok 28:32 (vége) | Ipress Center-Vác – DHC Sokol Poruba 33:15 (vége)
Dunaújvárosi KKA – Fehérvár 23:19 (vége) | Siófok – DHC Sokol Poruba 29:25 (vége)
Siófok KC
29:25 (12:12)
DHC Sokol Poruba
péntek 15.08.2014, 18:30 • Vác, Sportcsarnok • Ipress Kupa

A vártnál sokkal nehezebben, de hozta a kötelezőt a Siófoki együttes végül. Nagyon sokáig remekül tartotta magát a Sokol Poruba, a második félidő derekán még vezetett is a cseh alakulat, de végül a Siófok a játék tudatos gyorsításával fel tudta őrölni a csehek ellenállását.

Fordulópont volt a második félidő második felében, amikor kettős emberhátrányból is plusz kettővel jött ki a Siófok, akkor fordította meg a találkozót.

Siófok – Sokol Poruba: 29-25!
    Köszönöm a mai figyelmüket, holnap ismét öt mérkőzéssel folytatjuk élő közvetítésünket az Ipress Kupáról, 10:30-as kezdettel!
    ---- (19:51:44)

60
    Mérkőzés vége. (29:25)

60
    POLICS átlövését kissé bevédi az eddig remeklő Doláková. (29:25) (29:25)

60
    Marciková kapott két percet visszahúzásért. (28:25) (28:25)

60
    25 mp hátra. (28:25) (28:25)

60
    KOSTELNÁ takarásból szerez szép átlövésgólt bal kettőből. (28:25) (28:25)

60
    Az utolsó perc kezdődik az Ipress kupa első napjának utolsó meccsén. (28:24) (28:24)

59
    Deáki átlövését a kapufára tolja Doláková. A csehek támadhatnak. (28:24) (28:24)

59
    Pastrovics védi Sviráková lövését a jobb szélről, végleg eldőlt. (28:24) (28:24)

59
    Az utolsó két perc kezdődött, előnyben támad a Poruba. (28:24) (28:24)

58
    Belemenés, Fauszt hibázott. (28:24) (28:24)

58
    Szalai Babett áll ki két percre. (28:24) (28:24)

58
    MINARCIKOVÁ ötödik gólja, középről, 6 méterről talál be. (28:24) (28:24)

57
    Fauszt Éva átlövése a felső lécen csattan. (28:23) (28:23)

57
    Még 40 mp-ig emberhátrányban a Siófok. (28:23) (28:23)

57
    Jó védekezés Szalaitól, megvan a labda. (28:23) (28:23)

56
    Időt kért a Sokol Poruba együttese 55:46-nál, de már nem hinném, hogy ezt meg lehet fordítani alig négy perc alatt. (28:23) (28:23)