Ipress Center-Vác – Fehérvár 27:26 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Siófok 28:32 (vége) | Ipress Center-Vác – DHC Sokol Poruba 33:15 (vége)
Dunaújvárosi KKA – Fehérvár 23:19 (vége) | Siófok – DHC Sokol Poruba 29:25 (vége)
Siófok KC
29:25 (12:12)
DHC Sokol Poruba
péntek 15.08.2014, 18:30 • Vác, Sportcsarnok • Ipress Kupa

A vártnál sokkal nehezebben, de hozta a kötelezőt a Siófoki együttes végül. Nagyon sokáig remekül tartotta magát a Sokol Poruba, a második félidő derekán még vezetett is a cseh alakulat, de végül a Siófok a játék tudatos gyorsításával fel tudta őrölni a csehek ellenállását.

Fordulópont volt a második félidő második felében, amikor kettős emberhátrányból is plusz kettővel jött ki a Siófok, akkor fordította meg a találkozót.

Siófok – Sokol Poruba: 29-25!
    Köszönöm a mai figyelmüket, holnap ismét öt mérkőzéssel folytatjuk élő közvetítésünket az Ipress Kupáról, 10:30-as kezdettel!
    ---- (19:51:44)

60
    Mérkőzés vége. (29:25)

60
    POLICS átlövését kissé bevédi az eddig remeklő Doláková. (29:25) (29:25)

60
    Marciková kapott két percet visszahúzásért. (28:25) (28:25)

60
    25 mp hátra. (28:25) (28:25)

60
    KOSTELNÁ takarásból szerez szép átlövésgólt bal kettőből. (28:25) (28:25)

60
    Az utolsó perc kezdődik az Ipress kupa első napjának utolsó meccsén. (28:24) (28:24)

59
    Deáki átlövését a kapufára tolja Doláková. A csehek támadhatnak. (28:24) (28:24)

59
    Pastrovics védi Sviráková lövését a jobb szélről, végleg eldőlt. (28:24) (28:24)

59
    Az utolsó két perc kezdődött, előnyben támad a Poruba. (28:24) (28:24)

58
    Belemenés, Fauszt hibázott. (28:24) (28:24)

58
    Szalai Babett áll ki két percre. (28:24) (28:24)

58
    MINARCIKOVÁ ötödik gólja, középről, 6 méterről talál be. (28:24) (28:24)

57
    Fauszt Éva átlövése a felső lécen csattan. (28:23) (28:23)

57
    Még 40 mp-ig emberhátrányban a Siófok. (28:23) (28:23)

57
    Jó védekezés Szalaitól, megvan a labda. (28:23) (28:23)

56
    Időt kért a Sokol Poruba együttese 55:46-nál, de már nem hinném, hogy ezt meg lehet fordítani alig négy perc alatt. (28:23) (28:23)

56
    POLICS Tímea takarásból szerez kitűnő gólt jobb kettőből. (28:23) (28:23)

56
    Polachová hibázza el a bal szélről. (27:23) (27:23)

56
    Szabadfi Ágnes kap két percet egy lerántásért, halvány esély a Poruba előtt még ezzel, de egyelőre ők sincsenek teljes létszámmal. (27:23) (27:23)

55
    SCHNEIDER Éva a jobb szélről Rohácková lábai közt vélhetően eldönti a meccset. (27:23) (27:23)

55
    A kis termetű Rohácková Orbán hetesét is kirúgja! (26:23) (26:23)

55
    Kettő perces kiállítás Marcikovának és hetes a Siófoknak, most dőlhet el a találkozó. (26:23) (26:23)

55
    Pastrovicsnak nem okozott gondot Kostelná lövése. (26:23) (26:23)

54
    Kidobják oldalra a Balaton-partiak. (26:23) (26:23)

54
    Kiegészült a Siófok. (26:23) (26:23)

54
    ADÁMKOVÁ Petra beállóból eredményes még pont előnyből. (26:23) (26:23)

53
    Szekerczés lépéshibája, most lefújják. (26:22) (26:22)

53
    Az öt gólért támad hátrányban a Siófok, eldönthetik a meccset. (26:22) (26:22)

53
    Nagy helyzetben Revajova a jobb szélről jobb kézzel a bal kapufát találja telibe. (26:22) (26:22)

52
    SZEKERCZÉS kicsit lépésgyanús szituáció után ellentmondást nem tűrően vágja bal kettőbe sodródva a kapu bal oldalába. (26:22) (26:22)

52
    SVIRÁKOVÁ értékesíti a hetest, háromra hozza a cseheket. (25:22) (25:22)

52
    Deáki Dóra áll ki két percre, arcon találta Minarcikovát és hetes is közben. (25:21) (25:21)

51
    Késéssel, de bedarálja ellenfelét az SKC, BUZSÁKI lerohanásból eredményes a bal oldalról, már négy a magyar csapat előnye. (25:21) (25:21)

51
    Kostelná lő mellé, elfogyni látszik a Poruba. (24:21) (24:21)

51
    Látványosan gyorsítja a játékot a Siófok, nem érnek vissza már a csehek. DEÁKI futtából átlövésből középről bombáz a kapuba. (24:21) (24:21)

51
    Passzívnál Minarciková lő hatalmas kapufát. (23:21) (23:21)

50
    A Sokol Poruba támad a mínusz egyért. (23:21) (23:21)

50
    49:18-nál időt kér a cseh gárda edzője. Két góllal vezet a Siófok és bő 10 perc van hátra. (23:21) (23:21)

49
    Fáradni látszanak a csehek, de mozgósítják utolsó tartalékaikat is. (23:21) (23:21)

49
    NÉMETH Csilla rendezetlen védelem ellen jobb kettőben tör be. (23:21) (23:21)

49
    Nagy helyzetben lőtte mellé a cseh csapat átlövésből. (22:21) (22:21)

48
    PIEDADE faulttal együtt is belövi középről, előny a Balaton-partiaknál. (22:21) (22:21)

48
    Ez is bent van, MINARCIKOVÁ talpról pattintva középről. (21:21) (21:21)

48
    SUCH Nelly megint vezetést szerez a Siófoknak a jobb szélről. (21:20) (21:20)

47
    SVIRÁKOVÁ negyedik góljával megint egál. (20:20) (20:20)

47
    Nem szeretnék cinikus lenni, de a Siófoknak akkor ment a legjobban ezen a meccsen, amikor kettős hátrányban voltak. Teljes létszámban ismét jönnek a hibák. (20:19) (20:19)

47
    Az egyenlítésért támadhat a cseh gárda. (20:19) (20:19)

46
    Buzsáki ejtését fogta könnyedén Doláková, rendesen betakarta. (20:19) (20:19)

46
    15 perc sincs már hátra és nagy izgalmak egyelőre. (20:19) (20:19)

46
    KOSTELNÁ középről, talpról remek átlövésgólt szerez. Csak egy megint a siófoki előny. (20:19) (20:19)

45
    Szekerczés hetesét az egyébként finoman szólva nem magas Rohácková bravúrral kirúgja lábbal és a cseheké a labda. (20:18) (20:18)

45
    Teljes létszámban már a Siófok, Wörz hetest harcolt ki. (20:18) (20:18)

44
    Labdaszerzés után Belohoubková a bal szélről rettentő gyenge emelést próbált Pastrovics ellen, aki köszönte szépen és lehúzta. (20:18) (20:18)

44
    Újabb gyenge befejezés kettős előnyben a csehektől, nem igazán volt figurájuk erre a kettős előnyös helyzetre. (20:18) (20:18)

44
    BUZSÁKI Nikolett kettős hátrányból is belövi balról, a kapus kezéről pattant be. (20:18) (20:18)

43
    Orbán harcol ki több faultot is kettős hátrányban. (19:18) (19:18)

43
    Gyenge befejezés kettős emberelőnyben, Sviráková távoli átlövése Pastrovicsnak csemege. (19:18) (19:18)

42
    Németh Csilla is követi csapattársát, ő is két percet kap, ez is jogos. (19:18) (19:18)

42
    Visszafújták ugyan Marciková gólját, de két percet kap látványos visszarántás miatt Piedade. (19:18) (19:18)

42
    SZEKERCZÉS Luca átlövésből jobb kettőből a bal alsóba. (19:18) (19:18)

41
    A magyar együttes támadhat a vezetésért. (18:18) (18:18)

41
    Pastrovics hatalmas bravúrral rúgja ki Adámková ziccerét középről. (18:18) (18:18)

41
    A vezetésért támadhat a Sokol Poruba a 41. percben. (18:18) (18:18)

40
    Doláková nagy védése, a bal szélről Buzsáki kísérletét fogta. (18:18) (18:18)

40
    Jobb kettőből átlövéssel MARCIKOVÁ megint egyenlíteni tud. (18:18) (18:18)

39
    SZEKERCZÉS leültette a kapust, majd lazán a háló felső felébe lőtt a szinte üres kapuba. (18:17) (18:17)

39
    Piedade harcol ki hetest, Doláková ezt is védte. (17:17) (17:17)

38
    Időt kér a Siófok, egyelőre még mindig nem tudják érvényesíteni az egyébként láthatóan jobb technikai képzettségüket, a csehek pedig vérszemet kaptak. (17:17) (17:17)

38
    SVIRÁKOVÁ azonban rám cáfol és középről bombagóllal egyenlít. (17:17) (17:17)

38
    Sokkal nehezebben kerül helyzetbe már a Poruba, mint az első félidőben. (17:16) (17:16)

37
    SZEKERCZÉS Luca átlövésgólja középről. (17:16) (17:16)

37
    POLACHOVÁ lövi a 4. gólját, megint egy kapufáról kipattanó labdát értékesít. (16:16) (16:16)

36
    Szabaddobás a külföldi együttes javára. (16:15) (16:15)

36
    Fáradnak a vendégek, de egyelőre még mindig egy gólon tartják magukat. Elszórja a Siófok, akár egalizálhat is a cseh csapat. (16:15) (16:15)

35
    SVIRÁKOVÁ lő gólt, bár innen Rechtorisovának tűnt határozottan. (16:15) (16:15)

35
    Úgy tűnik, most indult be a siófoki henger, PIEDADE egy gyors indítást vált gólra, már kettővel megy a Balaton-parti együttes. (16:14) (16:14)

34
    BUZSÁKI rendezetlen védelem ellen a bal szélről talál a hálóba. Átvette a vezetést a Siófok! (15:14) (15:14)

34
    Wörz kapott le egy passzt. (14:14) (14:14)

33
    Pastrovics lehalászott egy bejátszást, majd BUZSÁKI gyors indításból eredményes. (14:14) (14:14)

33
    Váratlanul izgalmas eddig a találkozó. (13:14) (13:14)

32
    BUZSÁKI a bal szélről talál a hálóba úgy, hogy Doláková kezéről éppen becsorgott. (13:14) (13:14)

32
    POLACHOVÁ középről, test mellett lő át Pastrovics mellett. (12:14) (12:14)

32
    Szekerczés átlövését fogja Doláková. (12:13) (12:13)

31
    A kapufáról kipattanó labdát REVAJOVÁ a rövidbe helyezi a bal szélről. Vezetnek a csehek. (12:13) (12:13)

31
    A Sokol Poruba támad. (12:12) (12:12)

31
    Elkezdődött a második félidő. (12:12)

A mai nap összesen 10 félidejéből a 10. következik.

Véget ért az első játékrész. Hatalmas meglepetés egyelőre az eredmény még úgy is, hogy ahogy említettem korábban, a Siófok együttese egyelőre Erdősi játékát teljesen nélkülözi és Szekerczés is csak perceket volt pályán, Orbán sem játszott többet 20 percnél és Pastrovics is csak a padon ült eddig.

A Siófok együttesében elég jól véd Kumpel, a cseh kapus, Doláková pedig határozottan nagy bravúrokkal rukkol elő. Nincsenek egyik csapatban sem kiemelkedően sok gólt szerző játékosok, megoszlanak a gólok több játékos között.

A jelenlegi eredmény izgalmas második félidőre engedne következtetni, de várhatóan a Siófok azért megoldja egy magabiztos győzelemre akár az eddig pályára sem lépő kulcsjátékosai nélkül is.

Egyelőre Siófok – Sokol Poruba: 12-12!
    A második félidővel a szünet után folytatjuk!
    ----

30
    Befejeződött az 1. félidő. (12:12)

30
    Sviráková lövését tolja fölé Kumpel. (12:12) (12:12)

30
    Jó bejátszás, de kis pontatlanság miatt nem tudja átvenni, így csak szabaddobás a Porubának. (12:12) (12:12)

30
    Eladta a labdát a Siófok, a csehek támadnak a vezetésért. (12:12) (12:12)

30
    Egy perc még az első félidőből. (12:12) (12:12)

29
    1,5 perc még az első félidőből, a vezetésért támad a Siófok. Sajnos le kell támogatni Minarcikovát, reméljük nem komoly a gond. (12:12) (12:12)

29
    Mellé bombázott középről Kostelná, majd rövid ápolásra szorul Minarciková. (12:12) (12:12)

29
    Két perc az első félidőből, fej-fej mellett a felek. (12:12) (12:12)

28
    SZABADFI beállóból egyelőre nem tartható. (12:12) (12:12)

28
    A bal szélről egy kipattantót BÉLOHOUBKOVÁ bever a hosszú alsóba. (11:12) (11:12)

27
    Nagyot védett megint Doláková, a kipattanót pedig Szabadfi már a vonalon szerzi meg. (11:11) (11:11)

27
    MINARCIKOVÁ kapott szép bejátszást középen és beállóból megint egalizál. (11:11) (11:11)

27
    BUZSÁKY Nikolett egy hozzá pattanó labdát gondolkodás nélkül vágott a bal szélről a hosszú alsóba. (11:10) (11:10)

26
    SVIRÁKOVÁ szerez hatalmas gólt jobb kettőből. (10:10) (10:10)

26
    Kumpel védése után rávetődnek Belohoubkovára, szabaddobás. (10:9) (10:9)

25
    Két gyors góllal fordít a Siófok, SZALAI BABETT rendezetlen védelem ellen középről lő gólt. (10:9) (10:9)

25
    Kumpel nagy védése a bal szélről és gyors indítás lesz ebből. (9:9) (9:9)

25
    SZABADFI javít, beállóból egyenlít. (9:9) (9:9)

25
    Szabadfi dobja a kapufára, az indítást azonban elkapkodják a csehek, kint a vonalon. (8:9) (8:9)

24
    ADÁMKOVÁ Petra beállóból megint vezetést szerez a vendégeknek. (8:9) (8:9)

24
    Sárga lapot kapott Deáki. (8:8) (8:8)

23
    Jól tartja magát a külföldi csapat, továbbra is egál és a vezetésért támadnak. (8:8) (8:8)

23
    Időt kér a cseh Sokol Poruba együttese 22:28-nál. (8:8) (8:8)

23
    SCHNEIDER Éva lerohanásgólt szerez egy szép labdaszerzés után. Egál. (8:8) (8:8)

23
    Egyelőre nem tud átlépni a saját árnyékán a Siófok, de tegyük hozzá, hogy Erdősi pl még egy percet sem játszott és Szekerczés is csak most jött be. (7:8) (7:8)

22
    Deáki újabb átlövése, Doláková ezt is olvasta és kiütötte a bal felsőből. (7:8) (7:8)

22
    ADÁMKOVÁ belemenésgyanús szituáció után bal kettőből szépen kipókhálózza a bal felsőt. (7:8) (7:8)

22
    Szekerczés első lövése nem jó, Doláková kikapta a jobb felsőből. (7:7) (7:7)

21
    Nem jó a bejátszás Szabadfinak, a túloldalon pedig Kumpel véd óriásit a bal oldalról. (7:7) (7:7)

20
    SZALAI Babett gyors támadás végén középről, rendezetlen védelem ellen egyenlít. (7:7) (7:7)

20
    Kostelná bombáz a felső lécre. (6:7) (6:7)

19
    Egyelőre a váci meccshez hasonlóan nem jön ki a magyar együttes technikai fölénye, de véleményem szerint csak idő kérdése, hogy a Siófok elhúzzon. Egyelőre azonban a csehek vezetnek. (6:7) (6:7)

19
    Deáki átlövését úgy kapta le Doláková, hogy a kezében is maradt. (6:7) (6:7)

18
    Marciková nagyon megetette a védőket, ám a ziccert Kumpel bravúrral hárította lábbal. (6:7) (6:7)

18
    Such nem tudja jól átvenni, akár két góllal is elmehet a Poruba emberhátrányban. (6:7) (6:7)

17
    POLACHOVÁ talpról felhúzott, test melletti átlövése a jobb felsőben. (6:7) (6:7)

17
    Most a Siófok előtt a lehetőség hogy több góllal elhúzzon emberelőnyben. (6:6) (6:6)

16
    Mylková áll ki két percre az előző lökésért. (6:6) (6:6)

16
    SZALAI Babett két kezes lökés ellenére is betalál középről. (6:6) (6:6)

16
    Megint a Sokol vezet, REVAJOVÁ a bal szélről jó helyzetből a hosszú alsóba bombázott. (5:6) (5:6)

15
    Visszafújják Mylková gólját a Siófok szerencséjére. (5:5) (5:5)

15
    Wörz ellen ítélnek lépéshibát, véleményesnek tűnt. (5:5) (5:5)

15
    Egyelőre egál, lassan a félidő feléhez érünk. (5:5) (5:5)

14
    MINARCIKOVÁ Eva szerez csodálatos pattintott átlövésgólt 9 méterről. (5:5) (5:5)

14
    SUCH Nelly a jobb szélről értékesíti a ziccert. (5:4) (5:4)

14
    Eddig jól tartja magát a Sokol Poruba, ahogy a Vác ellen is tette. (4:4) (4:4)

13
    POLACHOVÁ középről a kapus lábai közt átlövésgólt szerez talpról. (4:4) (4:4)

12
    Sviráková átlövési kísérlete mellé megy, majd Piedade a kinn álló kapus felett akart a kapuba lőni, de jócskán fölé. (4:3) (4:3)

12
    Nina WÖRZ kapott remek átadást, üresbe futott középen és bebombázta. (4:3) (4:3)

12
    Kiegészült a magyar csapat. (3:3) (3:3)

11
    Jobb szélről jobb kézzel Rechtorisová jócskán mellé pattint. (3:3) (3:3)

11
    A vezetésért támadhat a Sokol Poruba. (3:3) (3:3)

11
    Talpról Orbán bombázott, de kissé kapu fölé. (3:3) (3:3)

11
    Továbbra is emberhátrányban a Siófok. (3:3) (3:3)

10
    MINARCIKOVÁ szerzi meg az egyenlítő találatot a cseh együttes számára. (3:3) (3:3)

9
    Kettő perces kiállítást kapott Daniela Piedade. (3:2) (3:2)

9
    Orbán hetesét Doláková hárítja bravúrral. (3:2) (3:2)

9
    Kostelná kapott sárga lapot és hetes a Siófoknak. (3:2) (3:2)

9
    Belemenés, Mylková követte el a jobb oldalon. (3:2) (3:2)

8
    Megpattan Kostelná átlövése, sarokdobás. (3:2) (3:2)

7
    PIEDADE rendezetlen védelem ellen középen bebirkózza magát és kilövi az alsót. (3:2) (3:2)

7
    Gyenge bejátszás középre, majd eladják a csehek is. Eddig rettentően alacsony a színvonal. (2:2) (2:2)

7
    Kumpel védi a jobb szélről Sviráková kísérletét testtel. (2:2) (2:2)

6
    Mindkét oldalon egy-egy technikai hiba, majd újabb siófoki, Németh Csilla passza túl magas a bal oldalra. (2:2) (2:2)

6
    Piedade kapott visszamenőleg sárga lapot. (2:2) (2:2)

5
    Kihagyta a bal szélről Revajová, átemelte a kapust, de mellé ment. (2:2) (2:2)

5
    BUZSÁKY Nikolett vágja be a hosszú alsóba a bal szélről. (2:2) (2:2)

5
    Átlövésgól bal kettőből KOSTELNÁTÓL. Újra cseh előny. (1:2) (1:2)

4
    SUCH lerohanásból eredményes középről. (1:1) (1:1)

4
    Megint kontrafault a Siófok ellen a falban, majd Wörz szerzi meg hátul. (0:1) (0:1)

3
    MYLKOVÁ megszerzi a vezetést a Porubának egy kipattanó labdát értékesítve. (0:1) (0:1)

3
    Eladta a labdát a Balaton-parti együttes. (0:0) (0:0)

3
    Passzív miatt elveszik a bírók a Sokol Porubától. (0:0) (0:0)

2
    Nina Wörz sárgul be. (0:0) (0:0)

2
    Kumpel védi Minarciková átlövését, majd a túloldalon vonalra lépett Piedade. (0:0) (0:0)

1
    Termány passza pontatlan Suchnak a jobb szélre. (0:0) (0:0)

1
    A Siófok kezdi az összecsapást. (0:0) (0:0)

1

Kumpel kezd a siófoki kapuban, a cseh csapatban Doláková. A magyar csapat feketében, a csehek világoskékben.

Már zajlik a csapatok bemutatása. Reméljük, a holnapi napon több néző látogat ki, jelenleg 50 néző is jóindulattal írható a statisztikába. Az eddigi nézőszám is lefeleződött.

A Siófok az első meccsén győzött, a Sokol Poruba pedig nagy gólkülönbséggel kikapott. Ezen az összecsapáson is a magyar együttes a nagy esélyes. Fél óra és kezdünk, ne menjenek már messzire!
    ----

Siófok KC-Galerius Fürdő: Kumpel, Pastrovics – Such, Schneider, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán Annamária, Fauszt, Buzsáki, Deáki, Németh Cs., Erdősi, Termány

DHC Sokol Poruba: Rohácková, Doláková, Bártová – Mylková, Tomasechová, Sviráková, Adámková, Rechtorisová, Minarciková, Polachová, Belohoubková, Revajová, Kostelná, Varmuzová, Marciková, Maiwealderová

Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter.

A nyár második fele a következő szezonra való felkészülésről szól hazai kézilabdacsapataink számára. Így van ez a hölgyeknél is. Egy igen komoly értékmérő tornát közvetítünk élőben Vácról.

Az Ipress Kupa 2014 idén is igazán kiváló együtteseket vonultat fel a Dunakanyar kézilabda fellegvárában. A hazai Ipress Center-Vác csapatán kívül pályára lép a Dunaújváros, a Siófok, a Fehérvár is, valamint a cseh Sokol Poruba hölgykoszorúja. Utóbbi csapat érdekessége, hogy a hazánkban (de különösen a Ferencvárosnál és Vácott) is nagy ismertségnek és szeretetnek örvendő Lucia Uhrakova ehhez a csapathoz igazolt 2012-ben és a mai napig aktív.

Ami a magyar résztvevőket illeti, a Vác gárdájában is nagy volt a mozgás, de ugyanez elmondható a Siófok és a Fehérvár csapatáról is. Egyedül a Dunaújvárosnál nem változott jelentősen a keret, de még tavalyhoz képest is sikerült erősödniük néhány minőségi igazolással. A DKKA mindenképpen nagy esélyese a tornának.

A Siófok is határozottan erősödött tavalyhoz képest, kezdőcsapatuk felér egy B-válogatottal, elég csak Such, Orbán, Piedade, Wörz. Szekerczés vagy Erdősi Ildikó nevét említenünk. A Fehérvárnál főként Tilinger és Horváth Bernadett lehetnek a szekér húzói, de a külföldi igazolások sem tűnnek éppen gyengének (Tanabe, Ishitate).

A Dunaújváros eddig is erős volt (Víg, Bulath, Ferling, Vincze), de a nyáron megszerezték még Kamper Olíviát és Triffa Ágnest is, mit ne mondjunk, Azari sem számít gyenge fogásnak.

Végül a hazai csapatról néhány szót. Érdekesség, hogy mindegyik itthoni vetélytárssal megmérkőzött már a nyári szünetben. A Fehérvárt hazai környezetben minimális különbséggel verte, míg idegenben szintén 1, illetve 2 góllal vereséget szenvedett a Dunaújvárostól és a Siófoktól.
    A Vác csapata tavalyhoz képest átalakult, némileg talán erősödtek, különösen átlövő poszton. Drávai mellé ugyanis az eddig igencsak jól muzsikáló Hornyák Dóra és Maria Sterjova érkezett, de erősítés lesz még Tóth Eszter is, aki jelenleg még súlyos sérülése miatt lábadozik. Ukrán válogatott kapust is szerzett a Vác, Balogh Judit személyében és a bal szélre érkező Pelczéder Orsolya is az egyik legjobb fogásnak tűnik.

A pénteki napon öt, míg a szombati napon szintén öt találkozót rendeznek 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 és 18:30-as kezdettel. Mind a tíz találkozót élőben közvetítjük itt, az onlajnok.com-on, tartsanak velünk!