MTK-Budapest – Békéscsaba 25:32 (vége) | CSM Cetate Devatrans Deva – Debrecen 21:28 (vége) | CSM Cetate Devatrans Deva – MTK-Budapest 28:19 (vége)
Békéscsaba – Debrecen 30:28 (vége)
MTK-Budapest
25:32 (8:12)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
péntek 15.08.2014, 09:30 • Népfürdő utcai csarnok • GLOBAL SAFE Kupa

60
    Időn túli hétméterest dobhatott az MTK-Budapest, HORVÁTH vállalta el, magabiztosan lőtt a bal sarokba. (25:32) (25:32)

57
    A Békéscsaba időt kért. (21:30) (21:30)

54
    Az MTK-Budapest lőhetett büntetőt, HORVÁTH vállalta magára, nem hibázott. (21:29) (21:29)

46
    HORVÁTH vállalta el a büntetőt, könnyedén bevarrta. (15:22) (15:22)

45
    Glusica kapott két percet, az MTK-Budapest büntetőt dobhat. (15:22) (15:22)

43
    Walfisch kapott azonnal pirosat, Barnával csapott össze. (14:21) (14:21)

43
    Barna kapott azonnal piros lapot, Walfisch-sal csapott össze. (14:21) (14:21)

42
    Tóth Sára szabálytalankodott gólhelyzetben, ő is kimegy két percre. (14:20) (14:20)

41
    Walfisch kapott két percet, a megiramodó Törököt döngölte a parkettbe. (13:20) (13:20)

34
    Az MTK-Budapest dobhatott büntetőt, WOLF magabiztos volt. (9:14) (9:14)

24
    Sok a durvaság a pályán! Walfisch rántotta le csúnyán Barnát, két perc a büntetése. Barna ápolás után folytatja a játékot. (8:12) (8:12)

24
    Az MTK-Budapest időt kért. (8:12) (8:12)

23
    NIKOLAYENKO könnyedén, higgadtan értékesítette a hétméterest. (8:11) (8:11)

22
    Horváth is kiment két percre, ráadásul a csabaiak büntetőt is dobhatnak. (8:10) (8:10)

22
    Glusica kapott két percet, de emberelőnyben sem sikerült góllal befejezni az MTK-Budapestnek a támadást. (8:10) (8:10)

21
    Szögi birkózta le Törököt, érkezett is a sárga lap. Törököt a pályán kellett ápolni. (8:9) (8:9)

18
    A Békéscsaba időt kért. (8:7) (8:7)

15
    NIKOLAYENKO elsőszándékból, ballal higgadtan értékesítette a hétméterest. (6:7) (6:7)

15
    Szádvári nem kímélte Szabót, a játékvezető két percre kiküldte. A csabaiak büntetőt dobhatnak. (6:6) (6:6)

7
    Szabó húzta vissza Khouildi-t, érkezett is a sárga lap. (4:3) (4:3)

3
    Szádvári lövése nem talált kaput, a hazaiak viszont büntetőt dobhattak, NIKOLAYENKO magabiztosan értékesítette. (1:2) (1:2)

MTK-Budapest: Blazek, Kurucz (kapusok) – Csuka, Urfi, Török, Valovics, Balog, Schmidt, Fekete, Wolf, Horváth, Szádvári, Petrovszki, Barna, Kovács, Khouildi
    Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE: Sipeki, Kölcze, Terenyi (kapusok) – Gávai, Tóth S., Nikolayenko, Gidai, Diószegi, Szabó, Szögi, Török, Tóth K., Walfisch, Kovács, Mézes, Glusica, Sári, Botto, Borbély

Játékvezetők: Nagy, Turóczi