MTK-Budapest – Békéscsaba 25:32 (vége) | CSM Cetate Devatrans Deva – Debrecen 21:28 (vége) | CSM Cetate Devatrans Deva – MTK-Budapest 28:19 (vége)
Békéscsaba – Debrecen 30:28 (vége)
CSM Cetate Devatrans Deva
21:28 (10:15)
DVSC - TVP AQUATICUM
péntek 15.08.2014, 11:30GLOBAL SAFE Kupa

60
    Malac kapott még két percet a legvégén, a Déva emberhátrányban fejezi be a mérkőzést. (21:27) (21:27)

59
    A Déva időt kért. (20:27) (20:27)

58
    Vörös kapott két perces büntetést a végén. (20:27) (20:27)

50
    A Debrecen időt kért. (18:22) (18:22)

42
    Cartas rántotta le ellenfelét. Majd mutatta, hogy csak eljátszották a nagy halált. (13:20) (13:20)

37
    PATRINJA vállalta el a büntetőt, a jobb alsóba vágta. (12:18) (12:18)

37
    Som is kap két percet, földre vitte ellenfelét. A Déva büntetőt dobhat. (11:18) (11:18)

36
    SIMION húzta vissza ellenfelét, két perc a büntetése. (11:17) (11:17)

32
    Karnik Szabina hétméteresét Poenaru lábbal védte. (10:15) (10:15)

32
    Rusu kapott két percet, a Loki pedig büntetőt dobhat. (10:15) (10:15)

30
    Tóth szabálytalankodott gólhelyzetben, két percre kiküldték. A Debrecen pedig büntetőt dobhat. (10:14) (10:14)

24
    Bárány szabálytalankodott középen, két perc a büntetése. Emberelőnyben támadhat a Déva. (8:11) (8:11)

22
    Krnic kapott sárga lapos figyelmeztetést. (8:10) (8:10)

22
    CARTAS vállalta el a Déva büntetőjét, Pásztor nem védhette. (8:10) (8:10)

20
    A Déva időt kért. (7:9) (7:9)

16
    SOPRONYI állt oda a hétmétereshez, sok lóbálás után a bal sarkot választotta. (7:6) (7:6)

16
    Petrinja bántotta gólhelyzetben Gorilskát, két perc a büntetése. A Debrecen büntetőt dobhat. (7:5) (7:5)

16
    A DVSC – TVP időt kért. (7:5) (7:5)

13
    Bárány csapta fültövön ellenfelét, két perc a büntetése. (6:5) (6:5)

10
    Petrinja kapott sárga lapot túlzott keménységért. (6:5) (6:5)

6
    Büntetőt dobhatott a román csapat, CARTAS vállalta el a hétméterest, magabiztosan értékesítette. (5:4) (5:4)

CSM Cetate Devatrans Deva: Miskovic, Poenaru (kapusok) – Tóth M., Stingu, Sovar, Simion, Krnic, Petrinja, Cartas, Din, Rusu, Nicu, Malac
    DVSC - TVP AQUATICUM: Pásztor, Makai, Lajtos (kapusok) – Karnik M., Szilágyi, Varsányi, Vörös, Gorilska, Bárány, Sopronyi, Slakta, Som, Kelemen, Karnik Sz.

Játékvezetők: Heim, Kis