Újbuda – III. kerület 3:1 (vége) | BKV Előre SC – Tököl VSK 4:2 (vége)
BKV Előre SC
4:2 (2:1)
Tököl VSK
vasárnap 17.08.2014, 17:30 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

A második félidő 2:1-es hazai vezetéssel kezdődött, a fordulást követően a BKV azonnal magához ragadta a kezdeményezést, és az 54, illetve az 57. percben is betalált. Ezt követően nem sok érdemleges történt a pályán, majd a 81. percben megfogyatkoztak a tököliek. Ennek ellenére a vendégeknek sikerült emberhátrányban is gólt szerezni, de ez már csak szépségtapasznak volt jó.
    Összességében a közlekedésiek megérdemelten nyerték meg a találkozót.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:24:07)

90+3

90+3
    Egy kontrából a végén még megindult a BKV, de végül nem jutott el a vendégek tizenhatosáig.

90+2
    A balról beívelt vendég szabadrúgásra Kara mozdult ki jól a kapujából, szépen húzta le a labdát.

90+2
    Major kapott sárga lapot buktatásért.

90+1
    A vendégek vezettek támadást a bal oldalon, szabálytalanság után szabaddal jöhetnek.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Mezőnyben folyik a játék, majd egy buktatás után Juhász maradt lent. Gyógyulása után folytatódhat a találkozó.

88
    Boda húzta meg a jobb oldalon, beadásig nem jutott, a tököliek elválasztották a labdától.

87
    Egy hosszú mélységi indítással próbálkoztak a vendégek, les miatt azonban már a BKV jöhet kifelé.

86
    A jobbról beívelt hazai sarokrúgás veszélytelen, középen könnyedén felszabadítottak a tököliek.

85
    A hazaiak vezettek támadást, a tököli kapuhoz beívelt labdát a védők szögletre mentették.

84
    Elszürkült mérkőzés, a középpályán megy az adok-kapok.

82
    A Tököl gólt szerzett!
    Egy mélységi indításra csapott le GYŐRI ZOLTÁN, a kapujából kifutó Kara kapus mellett 15 méterről a kapuba lőtte a labdát.

81
    Elek egy buktatásért sárga lapot kapott, majd némi fáziskéséssel a játékvezető rájön, hogy már volt egy lapja, így idő előtt mehetett zuhanyozni.

80
    Joszkin helyére Terbócs állt be.

79
    Jobbról érkezett egy jó vendégbeadás, középen mintegy nyolc méterről Paluska nagyon gyengén tette kapura. Ez könnyű zsákmány Kara kapusnak.