szerda 20.08.2014, 17:45 • Messzi István Sportcsarnok, Kecskemét • EB Selejtező

33:12
    KELLER zsákjával már több mint hússzal vezetünk! (63:42) (63:42)

29:52
    WITTMANN hármasával ér véget a negyed! Talpon az egész csarnok, szól a Ria-Ria-Hungária! (53:42) (53:42)

28:44
    VOJVODA a sarokból, a támadóidő lejárta pillanatában emel be egy messzi duplát! (50:42) (50:42)

27:20
    SOARES hármasa a helyén, aztán két rossz támadás után ismét magyar labdabirtoklás. (48:42) (48:42)

26:40
    EILINGSFELD marad üresen a triplavonalnál, be is vágja a hármast! 9 pontra ellépünk, portugál időkérés. (48:39) (48:39)

25:55
    TÓTH ÁDÁM addig cselez, amíg faulttal együtt nem dob a gyűrűbe. Remek egyéni teljesítmény. (44:39) (44:39)

22:40
    HALLMAN kellemetlen triplát emel a gyűrűbe. (36:37) (36:37)

22:16
    KELLER kap nagyszerű ütemben labdát Tóth Norbitól, be is fejezi a center a palánk alatt faulttal együtt. A büntető már pontatlan. (36:34) (36:34)

20:31
    Vojvoda technikai hibát kap. (32:32) (32:32)

19:10
    FONSECA faulttal együtt eredményes, magyar időkérés. (28:29) (28:29)

16:40
    THOMAS triplájával ismét magyar vezetés, ez volt az első hazai hármas. (27:25) (27:25)

14:15
    VOJVODA egy lerohanást követően eredményes. (22:21) (22:21)

12:55
    HALLMAN töri meg hármassal a bő másfél perce tartó kosárcsendet. (18:21) (18:21)