Fehérvár – Ipress Center-Vác 24:16 (vége)
Fehérvár KC
24:16 (13:10)
Ipress Center-Vác
szerda 20.08.2014, 18:00 • Köfém Sportcsarnok • Felkészülési mérkőzések

A rengeteg technikai hibával tarkított, nem éppen gól gazdag mérkőzést végül is fölényesen nyeri meg a Fehérvár KC, dacára a kihagyott heteseknek és ziccereknek.
    A váciak a második játékrészben mindössze hatszor vették be Savko kapuját, ami nem éppen hízelgő Konkoly Csaba együttesére nézve.
    Mindkét gárdának van még mit javulni a folytatásra. (19:15:28)

60
    Mérkőzés vége. (24:16)

60
    Hansághy gólja érvénytelen, belépett a váci szélső. (24:16) (24:16)

60
    Hajduch átlövése mellé. (24:16) (24:16)

59
    Májer (Fehérvár) megy ki kettő percre előbbiért! (24:16) (24:16)

59
    PELCZÉDER szerez szép gólt. (24:16) (24:16)

59
    Horváth B., Májer, KAZAI a labda útja a leindulásnál, utóbbi szépen ejti át a váci kapust. (24:15) (24:15)

58
    ISHITATE egyedül megy be két ember közé, majd dob a rövid sarokba. (23:15) (23:15)

57
    VIRÁG lő gólt átlövésből, Savko már csak beljebb tudja segíteni a játékszert. (22:15) (22:15)

56
    Kazai szélről, ezt még védi Sztranyan, a kipattanót könnyedén lövi be MAYER. (22:14) (22:14)

56
    Lackovic a földön, szabaddobás a hazaiak javára, ápolás miatt kisebb szünet most a pályán. (21:14) (21:14)

55
    HÁMORI is eredményes. (21:14) (21:14)

54
    Micsoda bejátszás! Hortváth B. passza után KAZAI dob könnyű gólt. (21:13) (21:13)

54
    STERJOVA értékesíti is a hétméterest. (20:13) (20:13)

54
    Sterjova harcol ki hetest a vendégeknek. (20:12) (20:12)

52
    KATONA eredményes a jobb szélről, a rövidet célozta a vendégek játékosa. (20:12) (20:12)

52
    51:01-nél időt kér Konkoly Csaba. A váciak eddig 21 perc alatt mindösszesen egyszer voltak eredményesek, akkor is hetesből. (20:11) (20:11)

52
    HAJDUCH elemi erővel lő a hosszú sarokba 9 méterről. (20:11) (20:11)

51
    Elveszik a labdát a vendégektől a játékvezetők. (19:11) (19:11)

51
    Kiegészül a Vác is. (19:11) (19:11)

51
    HORVÁTH B. szép gólt szerez a leindulást követően. (19:11) (19:11)

50
    Kiegészülnek a hazaiak, fél percig emberelőnyben a Fehérvár KC. (18:11) (18:11)

50
    LACKOVIC értékesíti a hétméterest. (18:11) (18:11)

49
    Májer tör be a jobb szélen, meglökik, hetes a fehérvári oldalon. (17:11) (17:11)

49
    Létszámazonosság a csapatok között. (17:11) (17:11)

49
    Sterjova (Vác) is lemegy kettő percre, kicsit súlyos az ítélet! (17:11) (17:11)

48
    Virág hetesét kivédi Savko! (17:11) (17:11)

48
    Bogosavljevic (Fehérvár) áll ki kettő percre előbbiért! (17:11) (17:11)

48
    Sterjova harcol ki hetest. (17:11) (17:11)

48
    Lackovic átlövési kísérletét hárítja Sztranyan. (17:11) (17:11)

47
    Sterjova passzívnál fölé lő. (17:11) (17:11)

47
    Kiegészül a vendég csapat, de már fent a játékvezetők keze. (17:11) (17:11)

46
    Hajduch átlövése száll mellé emberelőnyben. (17:11) (17:11)

44
    BOGOSAVLJEVIC ezúttal belövi a hetest, igaz, a kapus még beleért. (17:11) (17:11)

44
    Virág (Vác) áll ki kettő percre! (16:11) (16:11)

45
    Mayer erőszakos, hetes és kiállítás a jutalma. (16:11) (16:11)

44
    Virág lő átlövésből nagyon fölé. (16:11) (16:11)

44
    Technikai hibák tömkelege, leírni sincs idő. A Vácnál a labda. (16:11) (16:11)

43
    ISHITATE szedi össze a földről a játékszert, majd középről, átlövésből eredményes a japán játékos. (16:11) (16:11)

42
    Kiegészülnek a fehérváriak. (15:11) (15:11)

42
    Pelczéderrre jön ki a húzás, szélről a rövid alsó mellé lő a váciak játékosa. (15:11) (15:11)

41
    Rossz bejátszás fehérvári részről, fordulhatnak a vendégek. (15:11) (15:11)

40
    Virág hetesét Savko tolja fölé! (15:11) (15:11)

40
    Itt az első kettő perc, Bogosavljevic (Fehérvár) ül le előbbiért! (15:11) (15:11)

40
    Hámori harcol ki hetest a vendégeknek. (15:11) (15:11)

40
    Óriási helyzet, Horváth B. a vendégek kapusába lövi! Ez már a sokadik ilyen ma! (15:11) (15:11)

39
    Eladják a labdát a vendégek, leindulás, MAYER fejezi be az akciót. (15:11) (15:11)

39
    Ishitate gyenge lövését fogja a váciak kapusa. (14:11) (14:11)

38
    VIRÁG értékesíti magabiztosan a hétméterest. (14:11) (14:11)

37
    Virág emberrel együtt esik be a hatoson belülre, hetes. (14:10) (14:10)

37
    Májer szépen tör be, előre vetődik, felső léc! (14:10) (14:10)

37
    Savko is véd egyet a másik oldalon, továbbra sincs váci gól. (14:10) (14:10)

36
    Becséri hetesét kivédi Sztranyan! (14:10) (14:10)

36
    Mayer kap bejátszást, lerántják, hetes. (14:10) (14:10)

35
    Sterjova átlövésből a rövid alsót célozza, kapufa, a labda a hazaiakhoz kerül. (14:10) (14:10)

35
    HORVÁTH B. töri meg a gólcsendet, két ember között szépen tör be. (14:10) (14:10)

34
    Eladott labda mindkét oldalon, hihetetlen. (13:10) (13:10)

33
    Belemenés vendég oldalon, fordulhat a Fehérvár, a hazaiak viszont eladják a labdát. (13:10) (13:10)

32
    Hajduch talpról ki a csarnokból. (13:10) (13:10)

32
    Savko is védéssel mutatkozik be, a szélről fogott egy lövést, Pelczéder próbálkozott. (13:10) (13:10)

31
    Ishitate átlövését védi Sztranyan. (13:10) (13:10)

31
    Elkezdődött a második félidő. (13:10)

Kapust cserél a Vác, Sztranyan a pályán, a fehérváriaknál pedig Savko.

Sok, mondhatni rengeteg a technikai hiba mindkét együttes játékában. A fehérváriak az első hét percben gólt sem tudtak lőni, ám a váciak nem tudtak tetemes előnyre szert tenni a félidő ezen szakaszában. A hazaiak ezt követően – egy kisebb periódust leszámítva – átvették a vezetést, és a szünetre három gólosra sikerült növelni az előnyt.
    Reméljük, a folytatásban már jobb lesz a színvonal.

30
    Befejeződött az 1. félidő. (13:10)

30
    Bogosavljevic áll oda a heteshez, Balog lábbal véd! (13:10) (13:10)

30
    Ishitate szép csel után harcol ki hetest a hazaiaknak, időn túli lesz. (13:10) (13:10)

30
    VIRÁG a második hetesét is értékesíti, igaz, besegített a kapufa is. (13:10) (13:10)

30
    Dakos harcol ki hetest a vendégeknek. (13:9) (13:9)

29
    Stefanovic mellé, leindulás, MAYER eredményes. (13:9) (13:9)

28
    Hajduch lő átlövésből jócskán fölé. (12:9) (12:9)

28
    Micsoda hiba hazai részről, labdaszerzés után Hajduch adja el a játékszert, ezt ERTL használja ki. (12:9) (12:9)

27
    Hajduch bejátszását MAYER kegyetlenül lövi a hosszú felsőbe. (12:8) (12:8)

27
    Sterjova átlövése középről, kis szerencsével hárít Kiss Éva. (11:8) (11:8)

26
    25:42-nél időt kér Konkoly Csaba, a váciak trénere. (11:8) (11:8)

26
    LACKOVIC tetszetős átlövésgólját láthatjuk. (11:8) (11:8)

26
    Passzívnál Sterjova lövését védi könnyen Kiss Éva. (10:8) (10:8)

25
    Keményen védekeznek most a hazaiak. (10:8) (10:8)

24
    Labdát szereznek a fehérváriak, üresen marad KAZAI a bal szélen, aki a hosszú felsőbe lő. (10:8) (10:8)

23
    Ishitate szépen teszi ki a szélre a labdát, remek ütemben érkezeik KAZAI, aki kilövi a hosszú sarkot. (9:8) (9:8)

23
    VIRÁG értékesíti a mérkőzés első hetesét. (8:8) (8:8)

23
    Dakost birkózzák le ketten, hetes jön. (8:7) (8:7)

22
    HORVÁTH B. szerez gólt beállóból. (8:7) (8:7)

22
    Dakos lép be, érvénytelen a váci találat. (7:7) (7:7)

21
    LACKOVIC emelkedik magasra, nincs blokk, szépen húzza vissza a lövést a rövidbe. (7:7) (7:7)

21
    Mayer indul meg komótosan, senki sem zavarja, van ideje, Balogba lő! (6:7) (6:7)

20
    LACKOVIC eredményes átlövésből. (6:7) (6:7)

20
    Nagy nehezen sikerül DAKOS-hoz juttatni a labdát, aki bedobja a ziccert. (5:7) (5:7)

19
    Lackovic lövi fölé az ordító ziccert, csalódott moraj a hazai nézők között. (5:6) (5:6)

18
    Virág talpról, Kiss Éva véd. (5:6) (5:6)

18
    Passzívnál adja el a labdát Ishitate. (5:6) (5:6)

17
    ERTL megy be a jobb szélről, Kiss Éva tehetetlen. (5:6) (5:6)

16
    Elveszik a labdát a játékvezetők a hazaiaktól, már passzívnál támadtak a fehérváriak. (5:5) (5:5)

15
    14:51-nél időt kér a Fehérvár KC. (5:5) (5:5)

15
    STERJOVA szép csel után lő a hosszú alsóba, nem volt blokk, Kiss Éva csak beljebb tudja segíteni a játékszert. (5:5) (5:5)

15
    BOGOSAVLJEVIC talpról veszi be Balog kapuját. (5:4) (5:4)

14
    SZONDI labdát lop, ezúttal egyedül fejezi be az akciót a váciak szélsője. (4:4) (4:4)

13
    Becséri nem tudja összekaparni a bejátszást, leindul a Vác, SZONDI szépen ejti át Kiss Évát. (4:3) (4:3)

13
    Hajduch csen labdát, de Sterjova jól védekezik, csak szabaddobás. (4:2) (4:2)

12
    ISHITATE szép átlövésgólja középről, Balog nem ért oda a rövid alsóhoz. (4:2) (4:2)

11
    Mindkét csapat eladja a játékszert, ismét a fehérváriaknál a kezdeményezés. (3:2) (3:2)

11
    Ertl lép be a hatosra, érvénytelen a gól. (3:2) (3:2)

10
    BECSÉRI kap indítást, egy védő szorításában talpról eredményes a fehérvári szélső. (3:2) (3:2)

10
    Csáki ejti ki a labdát Hajduch passza után, jöhet a Vác. (2:2) (2:2)

9
    Sterjova találja telibe a keresztlécet, majdnem kettétört. (2:2) (2:2)

9
    CSÁKI egalizál. (2:2) (2:2)

8
    KISS ÉVA bravúr, Dakos hagyja ki a ziccert! (1:2) (1:2)

8
    ISHITATE viszi végig a lerohanást egyedül, könnyű gól a vége. (1:2) (1:2)

7
    Ishitate bejátszása után Csáki kezéből csúszik ki a játékszer. (0:2) (0:2)

6
    Ismét a fehérváriaknál a labda, sok a pontatlanság most a csapatok játékában. (0:2) (0:2)

5
    Elveszik a labdát a bírók a Váctól, de az ellentámadásból sem lesz semmi, Hajduch nagyon rosszul passzol. (0:2) (0:2)

5
    BOGOSAVLJEVIC hagyja ki az ordító lehetőséget, Balog szépen véd lábbal középről! (0:2) (0:2)

4
    Kiss Éva védése után támadhat a Fehérvár KC. (0:2) (0:2)

3
    Sterjova kapufát dob, a kipattanót Szondi lövi mellé bevetődve. (0:2) (0:2)

3
    Becséri nem tudja összeszedni a labdát, fordulhat a Vác. (0:2) (0:2)

2
    SZONDI lövi ki szépen a rövidet bal szélről. (0:2) (0:2)

2
    Csáki ziccerben lő a vendégek kapusába szélről! (0:1) (0:1)

1
    STERJOVA átlövésből eredményes. (0:1) (0:1)

1
    Hazai részről Kiss Éva, vendégeknél Balog a kapuban. (0:0) (0:0)

1

A fehérváriak tiszta feketében, míg a vendég váciak kék felsőben és fekete alsóban lépnek ma pályára.

Fehérvár KC: Kiss Éva, Szendrey, Savko – Májer, Hrabovszky, Lackovic, Tanabe, Csáki, Horváth B., Bogosavljevic, Becséri, Hajduch, Ishitate, Szemenyei, Mayer, Kazai

Vezetőedző: Bakó Botond

Ipress Center-Vác: Balog, Sztranyan – Hansághy, Hámori, Farkas, Helembai, Szondi, Sterjova, Ertl, Dakos, Stefanovic, Katona, Pelczéder, Virág, Bató

Augusztus 16. Fehérvár – Siófok 29-22

Javában zajlik az NB I-es női kézilabda csapatok felkészülése, szerda este a tavalyi 5. helyezett Fehérvár KC a 7. pozícióban végző Ipress Center Vác együttesét látja vendégül Székesfehérváron.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik..