Fehérvár – Ipress Center-Vác 24:16 (vége)
Fehérvár KC
24:16 (13:10)
Ipress Center-Vác
szerda 20.08.2014, 18:00 • Köfém Sportcsarnok • Felkészülési mérkőzések

A rengeteg technikai hibával tarkított, nem éppen gól gazdag mérkőzést végül is fölényesen nyeri meg a Fehérvár KC, dacára a kihagyott heteseknek és ziccereknek.
    A váciak a második játékrészben mindössze hatszor vették be Savko kapuját, ami nem éppen hízelgő Konkoly Csaba együttesére nézve.
    Mindkét gárdának van még mit javulni a folytatásra. (19:15:28)

60
    Mérkőzés vége. (24:16)

60
    Hansághy gólja érvénytelen, belépett a váci szélső. (24:16) (24:16)

60
    Hajduch átlövése mellé. (24:16) (24:16)

59
    Májer (Fehérvár) megy ki kettő percre előbbiért! (24:16) (24:16)

59
    PELCZÉDER szerez szép gólt. (24:16) (24:16)

59
    Horváth B., Májer, KAZAI a labda útja a leindulásnál, utóbbi szépen ejti át a váci kapust. (24:15) (24:15)

58
    ISHITATE egyedül megy be két ember közé, majd dob a rövid sarokba. (23:15) (23:15)

57
    VIRÁG lő gólt átlövésből, Savko már csak beljebb tudja segíteni a játékszert. (22:15) (22:15)

56
    Kazai szélről, ezt még védi Sztranyan, a kipattanót könnyedén lövi be MAYER. (22:14) (22:14)

56
    Lackovic a földön, szabaddobás a hazaiak javára, ápolás miatt kisebb szünet most a pályán. (21:14) (21:14)

55
    HÁMORI is eredményes. (21:14) (21:14)

54
    Micsoda bejátszás! Hortváth B. passza után KAZAI dob könnyű gólt. (21:13) (21:13)

54
    STERJOVA értékesíti is a hétméterest. (20:13) (20:13)

54
    Sterjova harcol ki hetest a vendégeknek. (20:12) (20:12)

52
    KATONA eredményes a jobb szélről, a rövidet célozta a vendégek játékosa. (20:12) (20:12)

52
    51:01-nél időt kér Konkoly Csaba. A váciak eddig 21 perc alatt mindösszesen egyszer voltak eredményesek, akkor is hetesből. (20:11) (20:11)