Ausztria – Szlovákia 5:3 (vége) | Magyarország – Lengyelország 3:1 (vége)
Magyarország
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Lengyelország
csütörtök 21.08.2014, 20:10 • Káposztásmegyeri Jégpalota, Budapest • Olimpiai Reménységek Versenye

57:24
    Rengeteg a kiállítás; most palánkra lökésért Baranyai kapott 2 percet, egyelőre 4 a 4 elleni a játék!

56:23
    Musiolt is kiszórták a bírók, 4 a 3 ellen támadhat a magyar együttes.

55:58
    Újabb dulakodás egy lengyel helyzetet követően, 3 a 3 ellen folytatják a felek!

55:04
    Az iménti durváskodásért Rajski és Szabad Kevin jutott a kiállítás sorsára!

49:22
    Baranyai is durvult egy kicsit, Őt is kiállították, egyenlő létszámban a jégen a felek!

47:53
    A lengyelektől Jeziorski dirvaságért kapott 2 percet és még 10 perc fegyelmit is! Most mi vagyunk emberelőnyben!

45:36
    Szita gáncsolásért kapott 2 percet, megint emberhátrányban a magyar válogatott!

39:29
    Csapatbüntetést kaptunk, túl sok magyar játékos volt a jégen, Nagy Zoltán üli le a 2 percet!

36:39
    Eddig tartott a lengyelek újabb fórja, most szabálytalan testjátékért Szoltysz kapott 2 percet! Egyelőre tehát 4 a 4 elleni a játék!

35:42
    Szabó Bence most gáncsolásért kapott kisbüntetést, újabb, immár a negyedik lengyel emberelőny!

28:17
    Baranyai Balázs gáncsolásért kapta a harmadik magyar kisbüntetést! Megint lehet gyakorolni az emberhátrányos védekezést!

24:38
    Tóth Gergelyt állították ki palánkra lökésért, 2 percig megint magyar emberhátrány jön!

19:49
    Az iménti szituáció végén Szabó Bence testre ütésért kapott 2 percet!

9:46
    Támadásban bottal akasztott a lengyelektől Goscinski, oda a lengyelek emberelőnye!

9:09
    Szabad Kevin szabálytalanul használta a testét, 2 percet kapott. Emberelőnyben a lengyelek.

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 6. Szűcs I. (Tóth G.), 36. Kiss P. (Szabad), 59. Szabad – 46. Gorzicki (Jeziorski)

Magyarország: Plesz (Gadácsi) – Bukor, Garát, Kiss Zs., Gyurgyev, Nagy Z. – Stipsicz, Antal A., Szűcs I, Szabad, Szita – Baranyai, Laczkó, Szalóki, Török V., Kiss P. – Szabó B., Tóth G., Sági, Gáspár M. Szüvetségi edző: Glen Williamson
    Lengyelország: Studzinski (Lewartowski) – Skokan, Goscinski, Skrodziuk, Rajski, Musiol – Michalowski, Choraziczewski, Jarosz, Gorzicki, Jeziorski – Krok, Gozdiewicz, Podlipni, Nowak, Dvzy – Zyviolek, Zieliinski, Szoltysz, Krezolek. Szövetségi edző: Jaroslaw Morawiecki.

Játékvezetők: Kincses Gergely (Soltész Áron, Bedő Péter)