Aston Villa FC – Newcastle United 0:0 (vége) | Chelsea F.C. – Leicester City 2:0 (vége) | Crystal Palace – West Ham United 1:3 (vége)
Southampton FC – West Bromwich Albion 0:0 (vége) | Swansea City – Burnley FC 1:0 (vége) | Everton FC – Arsenal FC 2:2 (vége)
Everton FC
2:2 (2:0)
Arsenal FC
szombat 23.08.2014, 18:30 • Goodison Park, Liverpool • Barclays Premier League

Az első félidei játékán változtatni tudott Arsène Wenger csapata, a második játékrészben jobban játszotta, de amikor már szinte biztosnak tűnt a hazai győzelem, Ramsey hozta fel egy gólra a vendégeket. A sokak által kritizált Giroud pedig pontot tudott menteni csapatának.
    Összességében a vendégek lehetnek elégedettebbek.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.

Everton FC – Arsenal FC 2:2 (20:27:02)

90+5

90+5
    Naismith most a földön, ő is hamar meggyógyul.

90+4
    Ramsey és Giroud támadják le Distint. A honfitársára rúgja rá a hátvéd, bedobás.

90+3
    Campbell ívelését Giroud megcsúsztatja, de Howard kezei között köt ki a játékszer.

90+2
    Barry tör be a bal szélen, de szabálytalannak ítéli Friend.

90+2
    Cambell középre tekerése elszáll Giroud feje felett.

90+1
    Coleman technikásan továbbított Atsu felé, de pontatlanul.
    Olivier GIROUD - 2:2

90
    Az Arsenal gólt szerzett!
    A szörnyű jobbról érkező beadást Monreal gyűjtötte be a bal szélen, a spanyol centerezését OLIVIER GIROUD biccenti a jobb alsóba! 2:2

89
    Veszélytelen a beívelés, Cazorlat felrúgják a labdakihozatal közben.

88
    Naismith került a földre, Cazorla buktatta. Nem fogják elsietni ezt a pontrúgást a liverpooliak.

88
    Chambers gátolta meg a gyors kontrát.

87
    Flaminit buktaták a pálya középső harmadában, de nem tudtak élni a vendégek az előnyszabály adta lehetőséggel.