Les Rapaces de Gap – Cracovia Kraków 4:5 (0:1 szétlövés után) | Dab.Docler – Kallinge Ronneby IF 2:4 (vége)
szétlövés vége (0:1)
Les Rapaces de Gap
4:5 (2:3, 2:1,0:0, 0:0, 0:1)
Comarch Cracovia Kraków
vasárnap 24.08.2014, 16:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • Docler Kupa

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik..

A tegnapi első mérkőzésén a Gap 4-2-re verte a pénteken a lengyeleket verő svéd harmadosztályú Kallinge-Ronnebyt, így komoly lépést tett a tornagyőzelem felé. A mai mérkőzésen a GAPnak elég egy döntetlen, hogy tornagyőzelemmel térhessen haza. A lengyeleknek pedig vereségük esetén marad az utolsó hely a tornán. Ha jobb eredményt szeretnének elérni mindenképp le kell győzniük az eddig kiváló teljesítményt nyújtó francia csapatot.

Hamarosan kezdődik a mérkőzés. Érkeznek a csapatok a jégre

Les Rapaces de Gap: Bertrand (Westblom) – Bartman, Wahl, Valchar, Vondracek, Golicic – Langlais, Ruikka, Carter, Levesque, Pard – Cornaire, Trabichet, Perez, DaCosta, Arrossamena – Baridon, Chiappino, Schmitt, Rohat, Frecon

Comarch Cracovia Kraków: Radziszewski (Kulig)– Kowalówka, Noworyta, Wisniewski, Slabon, Richter, Vrana, Witowski, Fojtik, Kozlowski, Fraszko, Dabkowski, Kruczek, Kalus, Stoklasa, R.Martin, Ryabenko, Klys, Kisielewski, Gawlik,

Játékvezetők: Babic Vladimir, Druga Norbert, Vas Mátyás, Palla Zoltán.

04:23
    Fojtik iramodik meg egy előrevágott koronggal, de a centerezéséről lekésik Witowski

05:15
    Dabkowski kékvonalas lövésébe teszi bele az ütőjét a kapu előtt Kruczek, de a korong elakad Bertrandba

Gólszerző: DA COSTA KEVIN, Gólpassz: Chiappino Etienne

Chiappino kékvonalas lövésébe Da Costa a kapu előtt beleteszi az ütőjét, ami Radziszewski lábai közt a kapuba köt ki

10:38
    A Cracovia gólt szerzett!!

Gólszerző: RICHTER KAREL, Gólpassz: Kowalówka Adrian

Kowalówka passzol a középen álló Richterhez, aki Bertrand mellett kilövi a jobbsarkon

12:01
    Perez fordul be a kapu elé, próbálkozását Radziszewski hárítja, a Rohat duplázását is fogja

13:10
    Martin viszi be a korongot a harmadba, majd takarásból leadott lövését Bertrand üti oldalra

13:46

Gólszerző: CARTER MATTHEW, Gólpassz: Levesque Gabriel

Levesque halászta ki a korongot a fekvő Radziszewki alól, majd középre passzolt Carterhez, aki az üres kapuba ütötte a korongot

15:10
    Tartják a korongot a lengyelek a saját harmadukban, a franciák letámadtank, így nem tudnak támadást indítani a lengyelek

17:02

Gólszerző: RICHTER KAREL, Gólpassz: Slabon Damian

Slabon kevergetett a kapu mögött,majd a visszatett korongot Richter fonákkal emelte kapura, ami Bertrand válláról pattant a kapuba

18:52

Gólszerző: RICHTER KAREL, Gólpassz: Slabon Damien

Egy rossz francia cserét követően létszámfölénybe kerültek a lengyelek a támadóharmadban, Slabon keresztpasszát Richter Bertrand mellett lőtte a hálóba

20:00

Meglehetősen lassú iramban kezdődött a mérkőzés. Többet birtokolták a korongot a franciák, de igazán nagy helyzetet nem sikerült kialakítaniuk. Majd a harmad feléhez közeledve Da Costa mattolta az addig remekül védő Radziszewki kapust. Majd nemegész két perccel később jött a lengyel válasz Richter jóvoltából. Magasabb sebességre kapcsoltak a franciák és egy védelmi hibát kihasználva Carter előnyhöz juttatta a GAP csapatát. Majd a harmad vége előtt 3 perccel ismét Richter volt eredményes. A harmad vége előtt 1 perccel egy rossz francia cserét követően Richter megszerezte saját maga, illetve csapata 3. gólját. Ezzel lengyel előnnyel mehetnek a csapatok szünetre.

Érkeznek a csapatok a jégre

20:01

20:01
    Kozlowski büntetése 2 perc fogásért

20:47

Gólszerző: LANGLAIS CHAD, Gólpassz: Levesque Gabriel

Levesque kékvonalas lövése több játékoson megpattanva került a kapuba. A gólt végül Langlaisnak ítélték a játékvezetők.
    A góllal a Cracovia csapata kiegészült

22:10
    Dabkowski büntetése 2 perc bottalakasztásért

23:50
    Felállnak a franciák, de az utolsó passzba, beleér egy lengyel védő és kivágják a korongot a harmadból

24:10
    Kiegészült a Cracovia csapata

25:12
    Frecon egész közelről, nem tudja a kapuba juttatni a korongot

26:43
    Langlais ütötte be a korongot a kapu elé a kékvonalról, a lövésbe Levesque tette bele az ütőjét. A korong a védőhálóba vágódott

30:02
    Richter zavarta a védőjét, aki eladta a korongot, a kapu előtt Fraszkohoz került aki Bertrandba lőtte azt

31:00

Gólszerző: PARD NICHOLAS, gólpassz: Wahl Matthew

Wahl cselezgetett a kapu előtt,majd Pardhoz került a korong, aki Radziszewski ügyetlenkedése nyomán a kapuba továbbította a korongot

32:52

Gólszerző: KOZLOWSKI TOMASZ, Gólpassz: Klys Jaroslaw, Richter Karel

Klys indította a kilépő Kozlowskit, aki Bertrand lábai közt lövi a korongot a kapuba

34:31
    Golicic a kapu mögül visszafordulva próbálja a kapuba továbbítani a korongot, de Radziszewki jól zárja a szöget

36:02
    Wisniewski lódult meg egy eladott koronggal, a kapu elé érve csúnyán mellé lövi

37:30
    Kalus viszi be a korongot a GAP harmadába, baloldalról leadott lövése elmegy a kapu előtt

38:23
    Frecon büntetése 2perc bottalakasztásért

39:00
    A harmad utolsó perce következik

40:00

Rögtön a harmad elején egy kiállítást kaptak a lengyelek, amit fél perc alatt sikerült is kihasználnia a GAP csapatának. Továbbra is támadásba maradtak a franciák, aminek eredményeképpen több nagy helyzetet sikerült kialakítaniuk. A harmad első felében inkább a franciák veszélyeztettek többet. Ebben az időben a lengyelek inkább a védekezést erőltették. A 31. percben Pard a szerencsének is köszönhetően és Radziszewski ügyetlenkedése nyomán megszerezte a vezetést a GAP csapatának. Majd Kowlowski egy remek kiugratást használ ki, és lövi Bertrand lábai közt az egyenlítő találatot.

50:04
    Eltelt a harmad fele, de ebben a harmadban inkább a középső harmadban folyik a játék eddig. Helyzetet egyik csapat sem nagyon tudott kialakítani

51:02
    Arrossamena cselezgetett a kapu bal oldalánál, majd lövése elmegy a kapu mellett

55:27
    Kiütik a korongot a lengyelek, amivel le is jár a kiállítás. Teljes létszámban a csapatok

Befejeződött a 3. harmad.

Ismét lengyel kiállítással kezdődött a harmad, de most nem tudta kihasználni a lehetőséget a GAP csapata. A harmad elejét a kiállítások jellemezték, mind a két oldalon voltak kiállítások, de gólt egyik csapat sem tudott szerezni. A harmad vége fele erősödött a francia nyomás, de újabb gólt már nem sikerült elérniük.

5 perc hosszabbítás következik

A hosszabbítás befejeződött.

A hosszabbítás perceiben, erős francia fölény mutatkozott. Majd egy francia kiállítást követően, jópár helyzetet kidolgozott a lengyel csapat, de gólt nem sikerült elérniük. Így büntető lövések következnek.