Lokomotiv Moszkva – Apollon Limassol 1:4 (vége) | Omonia – Dinamo Moszkva 1:2 (vége) | Metalist Harkov – KS Ruch Chorzów 1:0 (hosszabbítás vége)
Neftchi – Partizan Bělehrad 1:2 (vége) | FK Krasznodar – Real Sociedad 3:0 (vége) | PAOK – FC Zimbru Chişinău 4:0 (vége)
AFC Astra Giurgiu – Olympique Lyon 0:1 (vége) | Hajduk – FC Dnipro Dnipropetrovsk 0:0 (vége) | Soligorsk – PSV Eindhoven 0:2 (vége)
FK Rostov – Trabzonspor 0:0 (vége) | Sheriff – Rijeka 0:3 (vége) | FC Twente – Qarabag 1:1 (vége)
Maccabi Tel Aviv F.C. – Asteras 3:1 (vége) | Feyenoord Rotterdam – FC Zorya Luhansk 4:3 (vége) | FC Midtjylland – Panathinaikos FC 1:2 (vége)
Rapid – HJK 3:3 (vége) | AS Saint-Étienne – Kardemir DÇ Karabükspor 1:0 (4:3 bűnt. vége) | Debreceni VSC – BSC Young Boys 0:0 (vége)
AC Sparta Praha – PEC Zwolle 3:1 (vége) | Zürich – FC Spartak Trnava 1:1 (vége) | Internazionale – UMF Stjarnan 6:0 (vége)
Villarreal – Astana 4:0 (vége) | Tottenham Hotspur – AEL Limassol 3:0 (vége) | CD Nacional Funchal – Dinamo Minszk 2:3 (vége)
Hull City – KSC Lokeren 2:1 (vége) | Borussia M'gladbach – FK Sarajevo 7:0 (vége) | Legia – Aktobe 2:0 (vége)
Din. Zagreb – Petrolul 2:1 (vége) | Club Brugge KV – Grasshopper 1:0 (vége) | Rio Ave FC – Elfsborg 1:0 (vége)
Club Brugge KV
1:0 (0:0)
Grasshopper Club Zürich
csütörtök 28.08.2014, 21:00 • Jan Breydelstadion, Bruges • Európa liga

Megérdemelten jutott tovább a Brugge gárdája, kettős győzelemmel búcsúztatta a Grasshopper Zürich gárdáját. Vazquez góljánál már lehetett sejteni, hogy elszállnak a vendégek reményei, bár két góllal még hosszabbításra menthető lett volna a meccs. Ma azonban a két kapus igen jó napot fogott ki és a zürichi összecsapáson elért idegenbeli győzelem jó alapot adott a belgáknak, hogy itt ne kelljen kapkodniuk, játszhatták a játékukat.

Brugge – Grasshopper Zürich: 1-0!
    Továbbjutott a Brugg 3-1-es összesítéssel!
    ---- (22:52:33)

90+4

90+3
    Ngamukol lő még fölé a bal oldalról 15 méterről. A találkozó azt gondolom, eldőlt.

90+3
    Castillo kapott szöktetést a jobb oldalon, Davari kivetődve a kapujából elcsípte előle az utolsó pillanatban.

90+2
    Belga lábakon a játékszer, a felező környékén jutnak bedobáshoz. Három perc a ráadás.

90+1
    Előrejött fejelni és támadni Davari is, a svájciak kapusa.

90+1
    Veszélyesen pattogó labdát vágnak ki a hazai védők az ötös környékéről. Nem szabadul még fel a kapu.

90
    Grasshoppers szöglet a jobb oldalról közben, Merkel végzi el.

90
    Sobota le, Dierckx be a Brugge csapatában. Taktikai csere a végére.

89
    Egyre halványabb a svájciak reménye, alig pár perc maradt a találkozóból és két gólt kéne szerezniük.

89
    Már Gülen szabálytalan Bolingoli-Mbomboval szemben. Kifelé szabadrúgás a hazaiak javára.

88
    Dabbur szabadrúgása után Grichting lövési kísérletét blokkolják középen.

88
    De Bock nagyon csúnyán buktatja hátul az alapvonal környékén Solimant, sárga lap.

87
    Bolingoli-Mbombo érkezik a pályára Vazquez helyett, a mai egyetlen gól szerzője elhagyja a pályát.

86
    A narancsmezesek adogatnak a felező környékén, most egyelőre nem tudják feltörni a hazai reteszt.

85
    Sobotát állítják meg szabálytalanul, hazai szabadrúgás.

84
    Al Abbadie kap lehetőséget a hajrában Tarashaj helyett a svájci csapatban.

84
    Nagy belga helyzet! Harcosan labdát szereztek a Brugge játékosai, Vazquez kapta középen, 17 méterről okosan a kint álló kapust akarta átemelni, de a kapu fölé is emelte pár centivel!