UMF Stjarnan – Internazionale 0:3 (vége) | Aktobe – Legia 0:1 (vége) | Astana – Villarreal 0:3 (vége)
Dinamo Moszkva – Omonia 2:2 (vége) | KS Ruch Chorzów – Metalist Harkov 0:0 (vége) | HJK – Rapid 2:1 (vége)
Qarabag – FC Twente 0:0 (vége) | AEL Limassol – Tottenham Hotspur 1:2 (vége) | PSV Eindhoven – Soligorsk 1:0 (vége)
Elfsborg – Rio Ave FC 2:1 (vége) | Kardemir DÇ Karabükspor – AS Saint-Étienne 1:0 (vége) | Dinamo Minszk – CD Nacional Funchal 2:0 (vége)
Petrolul – Din. Zagreb 1:3 (vége) | Apollon Limassol – Lokomotiv Moszkva 1:1 (vége) | BSC Young Boys – Debreceni VSC 3:1 (vége)
FC Zorya Luhansk – Feyenoord Rotterdam 1:1 (vége) | PEC Zwolle – AC Sparta Praha 1:1 (vége) | Panathinaikos FC – FC Midtjylland 4:1 (vége)
Trabzonspor – FK Rostov 2:0 (vége) | FC Zimbru Chişinău – PAOK 1:0 (vége) | FC Spartak Trnava – Zürich 1:3 (vége)
Asteras – Maccabi Tel Aviv F.C. 2:0 (vége) | Partizan Bělehrad – Neftchi 3:2 (vége) | Grasshopper – Club Brugge KV 1:2 (vége)
Olympique Lyon – AFC Astra Giurgiu 1:2 (vége) | RNK Split – Torino FC 0:0 (vége) | KSC Lokeren – Hull City 1:0 (vége)
Real Sociedad – FK Krasznodar 1:0 (vége) | FK Sarajevo – Borussia M'gladbach 2:3 (vége) | Rijeka – Sheriff 1:0 (vége)
Grasshopper Club Zürich
1:2 (1:2)
Club Bruggy KV
csütörtök 21.08.2014, 20:15 • Letzigrund • Európa liga

Nagyon bekezdtek a csapatok az elején .Egy gyors hazai gólra kettővel válaszolt az Brugge. És még csak a 15. percben jártunk.Ezután próbálkozott a hazai csapat főleg a széleken, de nem sok sikerrel. Ami eljutott a vendég kapuig, azt Ryan magabiztosan hárította. A második félidőben volt pár veszélyes vendég kontra is,de gól már nem született .A meccs előtt is belgák voltak a párharc esélyesei, a mai meccs után ez méginkább elmondható. (11:08:49)

90+3

90+3
    Soliman kap még egy sárga lapot színészkedésért.

90+2
    Majdnem ott a harmadik bruggei gól, de szépen véd a hazai kapus.Ezt is Lestienne puskázza el.

90+2
    Egy szépen lekészített labdát vág Lestienne az oldalhálóba.

90+1
    3 perc a hosszabítás.

90
    A 15. percben senki sem gondolta, hogy nem lesz több gól a meccsen.

89
    Mindent egy lapra tesznek fel a hazaiak az egyenlítő gól érdekében.

87
    Bruggei helyzet,de kimarad ez is.Lestienne tette el a kapus, és a kapu mellett is a labdát.

86
    Szinte csak a jobb oldalt használja a svájci csapat, ismét egy beadás.Lövés a vége, de ebből sincs gól.

85
    Szabadrúgással jöhet a Grasshoppers a saját térfele közepéről.

84
    Ismét egy hazai beadás,de csak Ryannek jó.

83
    A hazai csapatnak szűk tíz perce maradt, hogy jobb helyzetbe hozza magát a visszavágó előtt.

81
    A jól játszó Vazquez helyén Lestienne a vendégeknél.

80
    Dabour cselezgetett szépen a tizenhatos előtt, de passzát nem tudta mega elé engedni a svájci támadó.

79
    Dabour fejel a kapu jobb sarka felé,de Ryanen ez sem fog ki.

78
    Hazai szöglet,de nem lesz belőle helyzet.

78
    A vendégeknek tökéletes az eredmény, de bíznak még egy gyors kontrában.

76
    Negyed óra van hátra.Próbálkoznak a hazaiak, de nem sok elképzelés van a támadójátékukban.