Magyarország – Szlovénia 0:1 (vége) | Nové Zámky – HK Nitra 4:8 (vége) | DVTK Jegesmedvék – HDD Olimpija Ljubljana 1:4 (vége)
Fehérvár AV19 – HC 07 Detva 5:1 (vége)
Fehérvár AV19
5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
HC 07 Detva
csütörtök 28.08.2014, 19:00 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Felkészülési mérkőzés

59:17
    Majdnem egy percig késleltetett kiállítás volt, most viszont már kiül a vendég játékos.

58:00
    Bartalis lövése súrolta a kapuvasat!

54:30
    Mindkét csapatból egy-egy ember megy ki egy kisebb bunyó után.

54:26
    A Volán gólt szerzett!
    Harminchárom másodperc kellett a Fehérvár AV19-nek az előny kihasználásához, sakk-matt helyzetben ANDREW SARAUER lőtte be az ötödik fehérvári gólt!

53:53
    Banham lövése után lép életbe egy késleltetett kiállítás, Mahdalik ül ki gáncsolásért.

51:09
    Németh csodálatos szólója után középre passzolt, az érkező lövés azonban telibe találta a vendég kapust!

48:26
    Vendég emberelőny, Bartalis büntetése kettő perc gáncsolásért.

47:28
    Négy a négy ellenben sokkal veszélyesebb volt a Volán, az i-re pedig BRANDON MARINO tette fel a pontot, gyönyörűen lőtte ki a rövid fölsőt!

45:56
    Nem sokáig tartott az előny, Magosit is kiküldik a bírók.

45:48
    Bottal akasztásért küldenek ki a vendégektől egy játékost.

43:24
    A jobb szélen futott az akció, Reiter passzát pedig MAGOSI BÁLINT váltotta gólra! Gyönyörű támadás volt, ilyenből sokat szeretnénk látni majd az EBEL-ben is!

42:51
    Eladott korong után kellett Rajnának bravúrral védenie!

38:31
    A fekvő kapus alatt áll meg egy fehérvári lövés, most közel álltak a hazaiak a két gólos előny visszaállításához.

35:33
    A Detva gólt szerzett!
    Egy kipattanót tett kapura NICK METCALFIE, Rajna semmit sem tehetett.

34:19
    Villámgyorsan használta ki a FehérvárAV 19 az emberelőnyt, MATT REGISTER nevéhez fűződik a második Volán találat!

34:15
    David Grahamet küldik ki a vendégektől kettő perce botfogásért.

28:08
    Palánkra lökésért küldik ki Mackovic-ot kettő percre a vendégektől.

25:55
    Kissé a semmiből érkezett a vezető találat, de a lényeg hogy Sarauer passza után KOVÁCS CSABA belőtte az első fehérvári találatot!

24:54
    Eladott korong után kétszer is próbálkozhattak a vendégek, és bizony két komoly Rakna-védésre volt szükség!

21:29
    És megint Rajnának kellett figyelnie, közelről jövő lövést tudott hárítani.

18:02
    Bartalis keresztpassza után Banham lőhetett kapura, Orcik azonban elképesztő gyorsasággal átért a hosszú oldalra, és lekapta a korongot a levegőből! Hatalmas védés!

13:49
    Itt az első Volán előny,durva játékért ül ki két percre a detvai játékos.

04:48
    Szépen indult meg volna egy vendég csatár, Kovács Csaba szabálytalanul nyúlt utána, kettő percre kiküldik bottal akasztásért.

03:38
    Tóth lövése után a kapuvasról kifele pattant a korong!

01:16
    Kovács passza után Marino lövését védte bravúrral Orcik!

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 26. Kovács (Sarauer, Register), 35. Register (Marino), 44. Magosi (Reiter, Nemes), 48. Marino (Ejdepalm), 55. Sarauer (Marino, Ejdepalm) – 36. Metcalfie (Kanaet)