Kozármisleny – Dunaharaszti MTK 0:0 (vége) | REAC – Orosháza FC 3:2 (vége)
Rákospalotai EAC
3:2 (0:1)
Orosháza FC
szombat 30.08.2014, 19:00 • Budai II. László Stadion, Budapest • NBIII - Közép csoport

Egy fordulatos és jó hangulatú mérkőzés végén végül a hazaiak örülhetnek, a REAC szerezte meg a három pontot.
    Az első félidő hosszabbításában az Orosháza szerzett vezetést, majd a fordulást követően az 52. percben Végh egy szépségdíjas góllal növelte a vendégek előnyét. Ekkor már bizonyára sokan temették a rákospalotaiakat, de a REAC játékosai nem így gondolták. Felpaprikázva egymásután vezették a támadásokat, az 59. percben először büntetőből, majd a 74. percben egy szép támadás végén jött az egyenlítés, végül Kollár a 88. percben állította be a végeredményt.
    A REAC többet tett a győzelemért, megérdemelten tartotta hazai pályán a három pontot, három forduló után százszázalékosak a fővárosiak.
    Köszönöm a figyelmet! (20:59:12)

90+3

90+3
    A jobbról elvégzett vendégszöglet veszélytelen, középen kivágták a labdát a REAC védői.

90+2
    Az Orosháza ívelhetett be szabadrúgást balról, Bordás kapus végezte el a szabadot, a középre belőtt labdájára érkezett is egy fejes, Changeliya bravúrral mentett szögletre.

90+1
    Pfister jött be a lecserélt Csete helyett.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    A hazaiak megfordították a mérkőzést, a közönség több füstbombát is gyújtott. Ritkán látni ilyet NB III-as meccsen.

88
    A REAC gólt szerzett!
    KOLLÁR ZSOLT végezhette el a hazaiak szabadrúgását, balról mintegy 22 méterről a bal sarokba lőtte a labdát.

87
    Az Orosháza teljesen beszorul saját térfelére, a REAC mindent megtesz a győzelemért.

86
    Bózsóki most jött be, belépőért rögtön kapott egy sárga lapot.

85
    Kollár Zsolt végezte el a hazaiak szabadrúgását mintegy 24 méterről, lövése a felső lécen csattant. Ezt megúszták a vendégek.

84
    Bozsóki jött be a lecserélt Juhász helyett.

83
    Nem kímélik egymást a játékosok, most épen egy hazai játékos a szenvedő fél.

82
    A hazaiak rúghattak szabadrúgást, az Orosháza kapujához beívelt labda csemege Bordás kapusnak.

81
    Ferenczi rúgta el a labdát sípszó után, sárga lapot kapott érte.

80
    A vendégek most meg tudták tartani a labdát, veszélyes területre viszont már nem tudták bejátszani.

79
    Hazai bedobás után a fővárosiak elveszítették a labdát, építkezhetnek az orosháziak.

78
    Az Orosháza is feljebb tolta valamivel a játékát, igyekszik már a pálya közepén megszűrni a hazai támadásokat.

77
    Juhász adta be balról a labdát, középen a hazai védők tisztáztak, építkezhet a REAC.

Gólok: 59. Kiss (bünt.), 74. Herbály, 88. Kollár – 45+4. Huszár, 52. Végh

Lapok:   50. Lászka (REAC) – 39. Fülöp (OFC), 55. Juhász (OFC), 81. Ferenczi (OFC), 86. Bozsóki (OFC)

Rákospalotai EAC: Changeliya – Balázs, Labát, Kollár Zs., Birtalan – Lászka, Nagy, Kiss, Csete (90. Pfister) – Lucz (57. Kollár Benjámin), Csiszár (67. Herbály)
    Cserék: Kőhalmi – Olay, Pfister, Fézler, Dinka, Herbály, Kollár B.

Orosháza FC: Bordás – Fülöp, Tóth, Makra, Szabó – Huszár, Ferenczi, Végh, Juhász (84. Bozsóki) – Füredi, Styecz (31. Lovas)
    Cserék: Könyves – Libor, Sajti, Bozsóki, Lovas

Játékvezetők: Kátai – Márkus, Török