MTK Budapest FC – Ferencvárosi Torna Club 2:1 (vége) | Győr – Dunaújváros 4:3 (vége) | Diósgyőri VTK – Debreceni VSC 1:1 (vége)
ETO FC Győr
4:3 (1:1)
Dunaújváros PASE
vasárnap 31.08.2014, 18:30 • ETO Park, Győr • OTP Bank Liga

Jól kezdett a Győr, de a Dunaújváros góllal. Meg is zavarodtak a hazaiak, de egy 11-essel egyenlíteni tudtak, akkor emberelőnybe is kerültek, amivel nem tudtak élni a szünetig hátra lévő 15 percben, mert a vendégek jól játszottak.

A második félidő helyzetekkel kezdődött mindkét oldalon, de a Győr megszerezte a vezetést, sőt Pátkai hamarosan megszerezte a második gólját is, de a PASE nem adta fel így sem. Böőr szépített büntetőből, és ezt azután is megtette, amikor Pátkai háromra növelte a góljainak számát, így végig izgalmas volt a találkozó.

A meccset végül megérdemelten nyerte a Győr, de minden dicséret megilleti a Dunaújváros játékosait is, akik egy percre sem adták fel a harcot, és jól is játszottak, ma végül ez kevés volt a döntetlenhez. (20:29:42)

90+3

90+3
    Jobbról ad be ismét Villám, Kamenar húzza le a labdát.

90+2
    Pascua veszi le a beívelt szöglet után a labdát, de nem jut lövéshez.

90+2
    Szép támadás végén Villám, beadása pattan szögletre a védőkről.

90+1
    Csehi elől Svec sarokkal tisztáz, jöhet a Győr előre.

90
    3 perc a ráadás.

90
    Dudás lő jobbról 25 méterről, de jócskán a kapu fölé/mellé.

89
    Csehi lapos beadását Lipták vágja ki a 11-es pont magasságából.

88
    Pátkai lenn marad, de folytatja a játékot a mesterhármast szerző középpályás.

88
    Pascua löki fel Pátkait a felezővonalnál.

87
    Svec indítja pontatlan labdával Dudást a jobb szélen, kirúgás jön.

86
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Priskin (Győri ETO FC), reklamálásért.

86
    Ismét szorossá vált a mérkőzés...

85
    Priskint intik le lesen a bal szélen a 16-os vonalánál.
    BöőR - 4:3

84
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    Kamenar most jobbra vetődik, BÖŐR ZOLTÁN a bal sarkot választja, ez is bent van! 4:3

84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Völgyi (Győri ETO FC), ő rántotta le Pericet.

84
    Pericet rántják le a 16-oson belül, ez is 11-es!

Gólok: 29. Rudolf (bünt.), 54. Pátkai, 60. Pátkai, 68. Pátkai – 17. Peric, 64. Böőr (bünt.), 84. Böőr (bünt.)

Lapok:   58. Pátkai (ETO), 84. Völgyi (ETO), 86. Priskin (ETO)   27. Muscat (DPASE)

ETO FC Győr: Kamenar – Svec, Lang, Lipták, Völgyi – Rudolf, Pátkai, Windecker (78' Dudás) – Strestik (57' Koltai), Priskin, Varga (70' Mervó)

Cserék: Pogacsics – Kamber, Koltai, Dinjar, Stieber, Mervó, Dudás

Vezetőedző: Horváth Ferenc

Dunaújváros PASE: Milinte – Villám, Gavric, Szekeres, Csehi – Muscat, Józsi, Böőr, Zsótér (58' Orosz) – Thiago (69' Pascua), Peric

Cserék: Nagy – Sárközi, Petneházi, Pascua, Sóron, Jakab, Orosz

Vezetőedző: Dobos Barna

Játékvezetők: Farkas – Bozó, Szalai – Lémon