RCD Espanyol – Sevilla 1:2 (vége) | Villarreal – Barcelona 0:1 (vége) | Real Sociedad – Real Madrid 4:2 (vége)
La Coruňa – Rayo Vallecano 2:2 (vége) | Elche CF – Granada 1:1 (vége)
Elche CF
1:1 (0:0)
Granada CF
vasárnap 31.08.2014, 23:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Primera División

Végül megosztoztak a csapatok a pontokon, igazságosnak mondható az eredmény.
    Az első játékrészben a hazaiak voltak aktívabbak, a másodikban viszont inkább a Granada. A vendégek két érvénytelenített gól után a 81. percben megszerezték a vezetést, és mikor talán már mindenki elkönyvelte a Granada győzelmét, akkor a hosszabbításban érkezett Lombán, aki góljával pontot mentett az Elche-nek.
    Köszönöm a figyelmet! (00:55:25)

90+3

90+3
    A legvégén még megélénkült a találkozó, a hazaiak beadása jobbról végül Fernández kezében landolt.
    LOMBÁN - 1:1

90+1
    Az Elche gólt szerzett!
    Albacar ívelte be a hazaik szabadrúgását a Granada tizenhatosára, a hosszún DAVIDA LOMBÁN érkezett, és hat méterről kapásból a kapuba lőtt.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Mosquera is besárgult egy belépőt követően.

88
    A hazaiak ívelhettek be szabadrúgást a Granada tizenhatosára, középen szabálytalanság után már a vendégek jöhetnek kifelé szabaddal.

87
    Yuste lépett oda ellenfelének, ez is sárga lap.

86
    Albacar buktatta ellenfelét, érkezett is a sárga lap.

85
    A középpályán harcolnak a felek, a Granada már az idővel is játszik.

84
    A hazaiak nem tudnak egyelőre helyzeteket kidolgozni, így pedig nehéz lesz az egyenlítés.

83
    Garry Rodrigues helyére Herrera érkezett.
    RICO - 0:1

81
    A Granada gólt szerzett!
    Isaac kapott jó labdát, majd ügyesen játszotta meg FRAN RICO-t, aki éles szögből mintegy hét méterről ellőtte a labdát Tytoń kapus mellett.

80
    Yuste volt szabálytalan, a hazaik a szabad elvégzése után hamar elveszítették a labdát.

79
    A Granada aktívabb a második félidőben összességében, mintha jobban akarná a győzelmet.

Gólok: 90+1. Lombán – 81. Rico

Lapok:   48. Suárez (ELC), 58. Rodrigues (ELC), 86. Albacar (ELC), 89. Mosquera (ELC) – 55. Rico (GRN), 56. Rochina (GRN), 87. Yuste (GRN)

Elche CF: Tytoń – D. Suárez, Lombán, Roco, Albacar – G. Rodrigues (83. Herrera), Pašalič (61. Rodriguez), Mosquera, Adrián González Morales – Coro (71. Gimenez), Jonathas
    Cserék: M. Herrera – Ángel, Cisma, Víctor, Fajr, C. Herrera, Giménez Candela

Granada CF: R. Fernández – Nyom, Babin, Murillo, A. Sissoko (46. Foulquier) – Rochina (75. Marquez), Iturra (64. Yuste), F. Rico, Piti – Isaac, El Arabi
    Cserék: Olazábal – Maínz, Foulquier, Yuste, J. Márquez, Machís

Játékvezetők: I. Iglesias – A. Costoya, J. Gallego.