Fehérvár AV19 – EHC Liwest Black Wings Linz 3:1 (vége) | Miskolci Jegesmedvék – EC Klagenfurt AC 1:5 (vége)
Fehérvár AV19
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
EHC Liwest Black Wings Linz
szombat 06.09.2014, 12:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

58:45
    Sagi védte testével a kapuját, Szita Donát nem tudta belőni a kapus nélküli kapuba!

58:20
    Plesz védése után áll meg az óra, ezt kihasználva a Linz kér időt.

55:57
    Kettő percig emberhátrányban Linz, túl sok ember volt tőlük a jégen.

49:14
    A Linz gólt szerzett!
    Megszerezte a becsületgólt a Linz, THOMAS KUKLA szerezte a mérkőzés első emberelőnyös találatát. A góllal a Volán kiegészült.

48:23
    Tóth Renátót küldik ki kettő percre bottal akasztásért.

45:10
    Baranyai Balázs lőtt a kapu előtti embertömeg mögül, ám Simair a lepkéssel hárítani tudott.

44:39
    Wolfshoffer büntetése kettő perc akadályozásért.

41:53
    A Volán gólt szerzett!
    Tóth Renátó tört be az ellenfél harmadába, majd Kiss passzát ERDEI ZOLTÁN váltotta gólra! Ez a gól végképp eldöntött minden lényegi kérdést a meccs kimenetelével kapcsolatban.

36:52
    Kapuvas! Itt lehetett volna a harmadik fehérvári gól, az égiek azonban most a vendégekkel voltak.

35:04
    Sagi kapott ajándék korongot a védelemtől, a linzi támadó azonban kaput sem talált mikor már csak a kapussal állt szemben!

32:21
    Megduplázta előnyét a Fehérvár, TÓTH RENÁTÓ volt roppant szemfüles, és miután elkorcsolyázott az ellenfél kapuja mögött, rögtön tüzelt, a meglepett kapus pedig nem tudott hárítani!

29:34
    Török Patrikot küldik ki most két percre.

24:49
    És ki is harcol egy kiállítást a Volán, Kragl büntetése kettő perc bottal lökésért.

23:35
    Egy kissé kaotikusra sikerült ez a sorcsere, Horváth Richárd üli le a csapatbüntetést miután túl sok ember volt a jégen fehérvári oldalon.

19:43
    Kragl büntetése kettő perc bottal akasztásért

19:34
    Szita húzta el már a kapus mellett, de nem tudta eléggé felemelni a korongot!

16:02
    Plesznek kellett most figyelnie, Sagi lőtt kapásból.

13:20
    Nagyon érett már ez a találat, Kovács Olivér passzát az eddig is nagyszerűen játszó JANCSÓ DÁVID váltotta gólra! Csak így tovább fiúk!

12:41
    Hatalmas helyzet maradt ki a linzi kapunál, Simair védte Török Patrik lövését!

10:19
    Jancsó kék vonali lövése pattant meg egy védő botján, Simair azonban védeni tudott!

07:46
    Újabb hazai kiállítás, és sajnos ezen sincs mit vitatkozni. Antal akadályozta ellenfelét, és ül ki két percre.

02:30
    Sajnos egyértelmű kiállítás hazai oldalon, Kovács Olivér gáncsolta látványosan ellenfelét.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 14. Jancsó (Kovács), 33. Tóth, 42. Erdei (Kiss, Tóth) – 50. Kukla (Gaspar)

Fehérvár AV19: Plesz (Bors) – Szabó, Antal, Szita, Imre, Török – Takács, Szabó, Tóth, Erdei, Kiss – Baranyai, Erdély, Kovács, Horváth, Toldy – Járossy, Jancsó, Negyesi, Rajz
    EHC Liwest Black Wings Linz: Simair (Divis) – Rosenthaler, Kragl, Sagi, Kukla, Gaspar – Wolfshoffer, Schwarzbauer, Schwab, Werenka, Ahonen – Roth, Egger, Maurer, Moidl, Waismayer