Fehérvár AV19 – EHC Liwest Black Wings Linz 3:1 (vége) | Miskolci Jegesmedvék – EC Klagenfurt AC 1:5 (vége)
Miskolci Jegesmedvék
1:5 (0:2, 0:3, 1:0)
EC Klagenfurt AC
szombat 06.09.2014, 17:00 • Miskolci Jégcsarnok • Erste Bank Juniors League

Vége a mérkőzésnek, a harmadik harmad utolsó kérdésére – hogy szépít-e a Miskolc – a válasz igen, Szűcs hatalmas góljával kozmetikázott az eredményen a sárga-fekete együttes és jóval esélyesebb ellenfelével szemben derekasan küzdve vállalható vereséget szenvedett. A Klagenfurt győzelme megérdemelt, az osztrák fiatalok valószínűleg idén is helyet követelnek maguknak a liga élmezőnyében!
    Köszönöm a figyelmet, holnap a miskolci fiatalok a Linz csapatát fogadják, tartsanak akkor is velünk! (19:17:32)

60:00

59:33
    Laczkó eresztett meg egy szép lövést messziről, Maier blokkolt remekül.

59:02
    Bernáth lő keresztbe, nem ér bele senki.

58:10
    Rodiga üt rá Kiss testére és kap ezért két percet.

56:55
    Győrfy lövése talál utat kis híján a kapuba, végül Brunner ki tudja ütni a bal alsó elől.

56:10
    Szopos lódul meg és bombáz messziről, Brunner bravúrral kapja el az életerős löketet.

56:05
    Waldner tüzel hét méterről, Kiss véd szépen.

55:22
    Laczkó indul meg nagy lendülettel, Wilhelmer halássza el előle a korongot.

54:27
    Horváth lő messziről és gyengén, Brunnernek nem okoz gondot.

53:32
    Nagy távoli lövését blokkolja Maier.

52:40
    Kiegészül a KAC, az osztrákok összesen kb. két perc kettős hátrányt védekeztek ki, összesen majd' öt percig voltak kevesebben.

51:57
    Győrfy lövésébe nem tudnak belekapni középen, így az elszáll a kapu előtt.

51:20
    Nem sikerül a sárga-feketéknek begyötörni a pakkot, Maier pedig visszatér, már csak egy fő előnye van a Miskolcnak.

50:38
    Hammerle visszajön, Wilhelmer viszont a játék késleltetéséért azzal a lendülettel már kapja is a következő két percet.

50:15
    Győrfy ezúttal szépen passzol, Szopos kapásból négy méterről, Brunner hárít.

50:00
    Győrfy lő türelmetlenül, bele a blokkba.

49:30
    Öt a három ellen a hazaiak!

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 43. Szűcs – 4. Waldner (Adlassnig), 19. Hammerle, 21. Waldner (Adlassnig), 21. Walcher, 32. Wilhelmer

Miskolci Jegesmedvék: Kiss (Banga) – Bernáth, Seres, Szopos, Szűcs, Karda – Győrfy, Dankó, Horváth, Gajdos, Deák – Laczkó, Nagy, Samaraglai, Molnár, Vinkler – Fazakas, Lövei, Herczeg
    EC Klagenfurt AC: Holzer (Brunner) – Kernberger, Winkler, S. Hammerle, Ostermann, Steiner – Puff, Maier, V. Hammerle, Adlassnig, Waldner – Wilhelmer, Zandonella, Rodiga, Walcher, Voglsinger – Pekler

Játékvezetők: Marek – Nyíri, Sipos