Fehérvár AV19 – EHC Liwest Black Wings Linz 3:1 (vége) | Miskolci Jegesmedvék – EC Klagenfurt AC 1:5 (vége)
Fehérvár AV19
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
EHC Liwest Black Wings Linz
szombat 06.09.2014, 12:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

Hozta tehát az első meccsét az idényben a Fehérvár AV19 U-18-as csapata! Teljesen megérdemelt a hazai győzelem, a Linz csak elvétve tudott nyomást gyakorolni a Volánra. Némi finomhangolásra talán még szükség van, a szakmai stábnak azonban rengeteg ideje van még a hibák kijavítására, és meglátásom szerint ez egy bivalyerős gárda lesz, amely nagy eséllyel indul a bajnoki címért! Köszönöm figyelmüket, remélem legközelebb is velünk tartanak! Addig is, a viszontlátásra! (14:34:36)

60:00

59:56
    Egy félpályán túli próbálkozás száll mellé, így tilos, buli a Volán harmadában.

58:45
    Sagi védte testével a kapuját, Szita Donát nem tudta belőni a kapus nélküli kapuba!

58:20
    Hat mezőnyjátékossal, kapus nélkül tér vissza a Linz a jégre.

58:20
    Plesz védése után áll meg az óra, ezt kihasználva a Linz kér időt.

57:57
    Lejárt a linzi hátrány, csak helyzetekig jutott két perc alatt a Volán.

56:49
    Szita passza után Takács lőhetett kapura.

55:57
    Kettő percig emberhátrányban Linz, túl sok ember volt tőlük a jégen.

54:49
    Roth passza után Gaspar lőtt kapura, a fehérvári háló azonban nem rezzent, hála Plesz Bendegúznak.

53:49
    Nem tudja most magánál tartani a korongot a Linz.

52:48
    Úgy adogatnak a fehérváriak a linzi harmadban mintha emberelőnyben lennének.

52:03
    Most viszont már Simairnak kellett lehúznia egy fehérvári próbálkozást.

51:33
    Megy az egyenlítés esélyéért a Linz, Plesznek kell figyelnie.

50:33
    Tóth Renátó lőtt kapura ismét.

49:14
    A Linz gólt szerzett!
    Megszerezte a becsületgólt a Linz, THOMAS KUKLA szerezte a mérkőzés első emberelőnyös találatát. A góllal a Volán kiegészült.

48:23
    Tóth Renátót küldik ki kettő percre bottal akasztásért.

47:57
    Kiss Patrik adott nagyszerű passzt Erdeinek, ám a középről érkező lövést védte Simair.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 14. Jancsó (Kovács), 33. Tóth, 42. Erdei (Kiss, Tóth) – 50. Kukla (Gaspar)

Fehérvár AV19: Plesz (Bors) – Szabó, Antal, Szita, Imre, Török – Takács, Szabó, Tóth, Erdei, Kiss – Baranyai, Erdély, Kovács, Horváth, Toldy – Járossy, Jancsó, Negyesi, Rajz
    EHC Liwest Black Wings Linz: Simair (Divis) – Rosenthaler, Kragl, Sagi, Kukla, Gaspar – Wolfshoffer, Schwarzbauer, Schwab, Werenka, Ahonen – Roth, Egger, Maurer, Moidl, Waismayer