Debrecen – Ipress Center-Vác 18:19 (vége) | Mosonmagyaróvári KCSE – Dunaújvárosi KKA 21:22 (vége) | MTK-Budapest – Győr 22:31 (vége)

57
    Horváth-Pásztor fantasztikus: védi a hetest, és az ismétlést is. (15:19) (15:19)

57
    Karnik kap kisbüntetést, hetes is. (15:19) (15:19)

53
    VIRÁG NOÉMI lövésébe csak beleérni tud a debreceni kapus. (14:18) (14:18)

52
    KARNIK SZABINA lövi át ismét a váci falat. (14:17) (14:17)

51
    Karnik és Klikovac után Sopronyi is Bíróba lövi a hetest. (13:17) (13:17)

51
    Most már több, mint kemény a váci védekezés, Sterjova megy ki. (13:17) (13:17)

50
    Véleményes ítélet, de Sterjova eredményes 7 méteresből. (13:17) (13:17)

50
    KELEMEN Éva eredményes ismét. (13:16) (13:16)

49
    A hetest Horváth-Pásztor védi, de a kipattanó FARKAS Veronikához kerül, aki ezúttal átejti a kapust. (12:15) (12:15)

49
    Karnik rántja le ellenfelét. (12:15) (12:15)

48
    SOPRONYI második góljával él még mindig a remény a Debrecen számára. (12:15) (12:15)

46
    Pelczéder Orsolya volt szabálytalan, a labda a közelben nem volt. (11:15) (11:15)

45
    Klikovac megy ki a gólnál elkövetett szabálytalanságért. (11:15) (11:15)

45
    FARKAS VERONIKA tör be szépen, hátán viszi csapatát. (11:15) (11:15)

43
    Siska Pálma nem hagyta elvégezni a szabaddobást. (11:14) (11:14)

41
    Horváth-Pásztor védése után VARSÁNYI NÓRA rohanja le a váciakat, két gyors gól megint feléleszti a hazai reményeket. (11:14) (11:14)

40
    KELEMEN Éván nem látszik a sérülése, megint ő eredményes szélről. (10:14) (10:14)

39
    STERJOVA ismét, megint 5 közte. (9:14) (9:14)

37
    MARIA STERJOVA ellentmondást nem tűrően megy föl és lő nagy átlövésgólt. (9:13) (9:13)

37
    A debreceni gól után Hámorit küldték ki. (9:13) (9:13)

36
    SOPRONYI ANETT lövése éppen csak becsúszik, de ez is gól. Éledezik a házigazda. (8:12) (8:12)

35
    KELEMEN ÉVA szépít a másik oldalon. A 23 percnyi játékidő után újra debreceni gól... (7:12) (7:12)

35
    Elképesztő gól! DAKOS NOÉMI beállóból háttal a kapunak eredményes. (6:12) (6:12)

34
    Az újabb szabálytalanul megállított betörés után már jár a hetes, de Gorilska kezéből kicsúszik a labda, ami így magasan fölé pattan. (6:11) (6:11)

32
    Karnikot támasztják meg csúnyán, ezért még nem, de a szabaddobás elvégzésének akadályozásáért kiállítás a Vácnál. Fülöp Andrea megy ki. (6:11) (6:11)

30
    Bárány Krisztát a gól után még ki is küldik. (6:11) (6:11)

28
    Gyönyörű testcsel után FARKAS VERONIKA növeli a vendég előnyt. (6:10) (6:10)

27
    STERJOVA nagy lendülettel megy fel, és lő gólt. (6:9) (6:9)

26
    FARKAS VERONIKA töri meg a jeget. (6:8) (6:8)

25
    Elképesztő! Hetesből sem megy: Karnik Szabina rontott. (6:7) (6:7)

17
    Az időkérés után debreceni emberelőny jön. Szondi Zsófia megy ki 2 percre. (6:7) (6:7)

15
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kudor (DVSC - TVP). (6:7)

16
    Eladott labda után ERTL REBEKA már a vezetést szerzi meg a vendégeknek. (6:7) (6:7)

15
    Egyenlítenek is a vendégek. (6:6) (6:6)

14
    Stefanovic betörése után FARKAS értékesíti a meccs első hetesét. (6:5) (6:5)

13
    BOBANA KLIKOVAC szerzi pályafutása első debreceni gólját. (6:4) (6:4)

12
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sterjova (Ipress Center-Vác). (5:4)

MARIJA STEFANOVIC szép gólt szerez. (5:4) (5:4) (5:4)

12
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Karnik (DVSC - TVP). (5:3)

9
    Ismét a debreceni csapatkapitány, KUDOR eredményes. (5:3) (5:3)

8
    Na, belelendültek a lövők, KUDOR KITTI szerzi a negyedik debreceni gólt. (4:3) (3:3) (3:3)

8
    FARKAS VERONIKA egyenlít. (3:3). (3:3) (3:3)

7
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Siska (DVSC - TVP). (2:2)

1
    KARNIK SZABINA ott folytatja, ahol szerdán abbahagyta. (1:0) (0:0) (0:0)

Zoltán Horváth

DVSC - TVP AQUATICUM: Horváth-Pásztor, Lajtos – Bohus-Karnik M., Szilágyi, Varsányi, Vörös B., Bárány, Sopronyi, Slakta, Kelemen, Gorilska, Siska, Som I., Klikovac, Karnik Sz., Kudor
    Ipress Center-Vác: Balog J., Bíró B. – Hansághy, Hámori, Farkas, Helembai, Szondi, Sterjova, Bató, Ertl, Fülöp, Stefanovic, Katona, Dakos, Pelczéder, Virág

Játékvezetők: Heim Attila, Kiss Olivér