Fehérvár AV19 – HDD Olimpija Ljubljana 2:5 (vége)
Fehérvár AV19
2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
HDD Olimpija Ljubljana
vasárnap 07.09.2014, 18:00 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna

A 2014-es Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna győztese az Olimpija Ljubljana csapata, miután a döntőben 5-2-re legyőzte a házigazda Fehérvár AV19-et. Nagyszerű mérkőzés zárta le ezt a remek tornát, tényleg minden játékos kitett magáért. Hazai szempintból a döntő alakulhatott volna szerencsésebben is, azt viszont el kell ismerni hogy élesebben játszott ma a Ljubljana, több komolyabb helyzetük volt, és a kritikus helyzetekben jobban tudtak koncentrálni. Én ezzel megköszönöm figyelmüket, köszönöm hogy velünk tartottak, a viszontlátásra! (20:24:09)

60:00

59:29
    Banham lövését rúgta ki Chiodo a bal alsóból.

58:31
    Bartalis emelt még rá egy korongot, Chiodonak nem okozott gondot.

57:24
    A Ljubljana gólt szerzett!
    Kereken egy perc alatt használta ki előnyét a Ljubljana, az előző aszisztos ROK LEBER lőtte be az ötödik, mindent eldöntő vendég gólt.

56:24
    Hetényi Pétert küldik ki két percre, ez végképp eldöntheti a mérkőzés sorsát.

56:04
    Buli a fehérvári harmadban miután a nézőtérre pattant a korong.

54:28
    Hatalmas szerencsével növeli újra két gólosra előnyét a Ljubéjana, HUNTER BISHOP lövésébe hallhatóan beleért Robinson, a korong azonban becsúszott a kapuba.

53:58
    Egy újabb lövés süvít el nem sokkal a vendég kapu mellett!

53:42
    Simán feláll a Volán az ellenfél apuja előtt.

53:20
    Tilosra ütik a korongot a vendégek.

52:30
    Kovács és Marino éppen hogy csak lemaradt egy átadásról, nagyon érik most a fehérvári gól.

51:28
    Németh botjában maradt az egyenlítő gól, centikkel a kapu mellé lőtt.

50:25
    Most nagyon felpörgött a Fehérvár, Erdély Csanád osztott ki egy szép ütközést..

49:26
    A Ljubljana kiegészült.

49:18
    Banham is eleresztett egy csukló lövést.

48:56
    Marino lőtt a kék vonalról, Chiodo a lepkéssel fogta.

48:15
    Több mint egy percig előnyben még a Volán!

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 3. Wehrs (Kovács, Sarauer), 48. Bartalis – 5. Logar, 29. Ropret (Music, Hocevar), 46. Koren (Pesut), 55. Bishop (Leber), 58. Leber (Degon)

Fehérvár AV19: Robinson (Rajna) – Ejdepalm, Wehrs, Marino, Sarauer (A), Szaller – Szirányi, Macias, Bartalis, Banhm, Kóger – Tokaji (C), Orbán, Kovács (A), Sikorcin, Magosi – Kiss, Németh, Vincze, Erdély, Nemes