Bajai LSE – Soroksár 1:4 (vége) | Fertőszentmiklós SE – Szombathelyi Haladás 0:7 (vége) | Kozármisleny – Balmazújváros 2:1 (vége)
Bölcskei SE – Gyirmót 0:5 (vége) | Sajóbábonyi Vegyész SE – Nőtincs SE 2:1 (vége) | Mórahalom VSE – Debreceni VSC 0:6 (vége)
SZEOL SC – Pécsi MFC 1:4 (vége) | Csepel FC – Szolnok 3:4 (vége) | Ikarus BSE – Aqvital FC Csákvár 1:5 (vége)
ZTE – KTE-Phoenix Mecano 2:3 (vége) | Vecsési FC – Ferencvárosi Torna Club 1:6 (vége)
Csepel FC
3:4 (2:2)
Szolnoki MÁV FC
szerda 10.09.2014, 15:30 • Béke téri Stadion, Csepel • Magyar Kupa

Egy fordulatos és izgalmas mérkőzés végén végül a Szolnok örülhet, a Tisza-partiak lesznek ott a Magyar Kupa következő fordulójában.
    A Csepel kezdte jobban a találkozót, a 24. percben már kettővel vezettek a fővárosiak. A vendégek két gyors góllal még az első félidőben egyenlítettek, majd a fordulást követően az 51. percben már a vezetést is megszerezték. A 67. percben egy szabálytalanság után emberhátrányba került a Szolnok, a hazaiak pedig büntetőből egyenlítettek.
    A mérkőzés hajrájában hiába a hazaiak voltak aktívabbak, egy kontra végén Hamar szépségdíjas góljával a Szolnok eldöntötte a továbbjutás kérdését.
    Köszönöm a figyelmet! (17:23:15)

90

90
    Az utolsó percben a hazaiak birtokolták a labdát, veszélyes területre viszont már nem tudták bejátszani.

89
    Próbálkozik ugyan a Csepel, de a fővárosiak nem tudnak helyzetet kidolgozni.

88
    Egy kontra végén Magos kapott labdát elől, bátran rávitte a hazaiak két védőjére, majd némi rásegítéssel elesett. A játékvezető nem látott szabálytalanságot.

87
    A Csepelt szorítja az idő, de a hazaiak nem tudnak a szolnoki védelem mögé kerülni.

86
    Rossz bejátszási kísérlet a hazaiaktól, a Szolnok védői kivágták a labdát.

85
    Egymásután két szögletet is rúghattak a hazaiak, egyik sem jelentett reális veszélyt kapura.

84
    Juhász próbálkozott megy egy lövéssel mintegy tíz méterről, löketét Antal bravúrral tolta szögletre.

82
    A hazaiak minden egy lapra feltéve támadnak, a Szolnok saját térfelére beszorulva védekezik.

81
    A Szolnok igyekszik valamelyest lassítani a játékot, emberhátrányban ez érthető is részükről.

80
    Teplán vállalta el a hazaiak szabadrúgását, beadás helyett a lövést választotta, lökete centikkel ment el a hosszú mellett.

79
    A Csepel vezetett támadást, majd egy szabálytalanság után jobbról közvetlenül a büntetővonal elől végezhet el szabadrúgást.

77
    A Szolnok gólt szerzett!
    Emberhátrányban is betalált a Szolnok, ezzel ismét a Tisza-partiak állnak továbbjutásra. HAMAR ÁDÁM kapott jó labdát a hazaiak tizenhatosa előtt, 18 méterről védhetetlenül vágta a jobb felsőbe. Ragályi tehetetlen volt!

76
    A Szolnok vezethetett támadást, a hazaiak tizenhatosáig viszont már nem jutott el.

75
    Jobbról érkezett a hazaiak sarokrúgása, középen Bodnár hét méterről viszont fölé fejelt.

74
    Jó az iram a mérkőzésen, mindkét csapat nyílt támadófutballt játszik, győzelemre hajtanak.

73
    Kevés hiányzott, hogy a Szolnok emberhátrányban is betaláljon! Hamar hét méterről ellőtt labdáját viszont Ragályi bravúrral védte.

72
    Balról érkezett a hazaiak beadása, középen Bodnár lőtt kapura, Antal nagyot védett a kapuban.

Gólok: 9. Balogh (bünt.), 24. Sztankó, 67. Juhász (bünt.) – 33. Vári, 37. Urbin, 51. Zsolnai, 77. Hamar

Lapok:   18. Rakic (CSE)   66. Nacsa (SZMFC)

Csepel FC: Ragályi – Teplán, Pap, Tóth L., Menyhei (46. Juhász) – Bodnár, Rakic, Sztankó, Koziorowski (46. Szabó Ádám) – Balogh, Szabó M. (60. Somodi)
    Cserék: Csurgai – Somodi, Simon, Juhász, Horváth, Szabó Á., Zimermann

Szolnoki MÁV FC: Nacsa – Galamobos (27. Vári), Zvara (32. Urbin), Antal, Zsolnai – Mundi, Bohner (61. Rokszin), Fritz, Lengyel – Magos, Hamar
    Cserék: Pokorni – Rokszin, Tóth D., Kenderes, Urbin, Vári, Kállai

Játékvezetők: Gaál – Georgiou, Máyer