UD Almería – Cordoba 1:1 (vége)
UD Almería
1:1 (1:1)
Cordoba CF
péntek 12.09.2014, 21:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Primera División

Jól kezdődött a találkozó, 20 perc alatt két gólt is láthattunk, majd utána jó iramú játékot és helyzeteket. Sajnos nem így folytatódott a mérkőzés, az iram lecsökkent, jóval kevesebb helyzet adódott már, az első félidőben egy sárga lapot jegyezhettünk fel, a másodikban pedig összesen hetet (!), gól azonban nem született új.

Erősebben támadott a végén az Almeria, többször kerültek helyzetbe, de igazi ziccer nem adódott, ellenben a kontrából az utolsó percben a Cordoba kis híján megszerezte a győzelmet.

Almeria – Cordoba: 1-1!
    ---- (22:54:55)

90+5
    GHILAS

90+4
    Kis híján megtörtént a nagy meglepetés, Ghilas szökött meg a jobb oldalon egy nagyon veszélyes kontránál, majd rátűzte jó helyzetből, 8 méterről, Ruben védett bravúrral!

90+4
    A bal oldali sarokrúgásnál egy védő fején felpattant a labda, Edgar lövésébe pedig belelépnek.

90+4
    A nyolcadik hazai szöglet, ezúttal a bal oldalról, folyamatos a nyomás.

90+3
    Jobb oldali beívelés, Panadero elől fejelik ki, nagy most a nyomás a Cordoba kapuján.

90+2
    Öli az időt a Cordoba, idegesen letámad az Almeria.

90+2
    Négy perc a ráadás, ez érthető, ez a félidő igencsak töredezett játékot hozott.

90+1
    A vendégek kapujának előterében folyik a játék, Panaderot azonban sikerült szerelniük a vendégeknek.

90
    Ölik az időt, hátul adogatnak, az Almeria pedig letámad, kicsit kockázatos a Cordoba taktikája most, nagyon magukra húzzák az ellenfelet.

89
    Egyértelműen dominál most mezőnyben az Almeria, a kontrákra épít a Cordoba. Most éppen sikerült labdát szerezniük.

88
    Cartabia is besárgul, igen sok lett a sárga a meccsen.

87
    Pantic védekezik jól, most kicsit nyom az Almeria, úgy tűnik, jobban akarják a 3 pontot.

86
    A nap utolsó cseréje. Hemed le, Panadero be.

85
    Itt is egy sárga lap közben, Rossi.

85
    Veszélyes helyről szabadrúgás a vendégek javára. Abel Gomez azonban gyengén íveli be, könnyedén kifejelik.