Kaposvári Rákóczi FC – 3:1 (vége) | Aqvital FC Csákvár – Szeged 2011 0:1 (vége)
Aqvital FC Csákvár
0:1 (0:0)
Szeged 2011-Grosics Akadémia
péntek 12.09.2014, 19:00 • Csákvári TK Sporttelep, Csákvár • Merkantil Bank Liga

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:50:26)

Az első 20 perc nem azt ígérte, hogy a vendégek távozhatnak győzelemmel az NB II-es újoncok csákvári rangadójáról, mégis így történt. Komoly helyzetek maradtak ki hazai oldalon a meccs kezdeti szakaszában, majd egyre kiegyenlítettebbé vált a meccs. A második félidőre már mindkét gárda előtt adódtak helyzetek, s végül a második játékrész közepén egy szöglet után Oláh Gergő fejese eldöntötte a mérkőzést. Molnár kapusnak a 80. percben még volt egy nagy bravúrja, de a hajrában a kiválóan védekező szegediek megőrizték előnyüket, s roppant fontos három ponttal távozhatnak Csákvárról.

90+4

90+3
    A hosszabbítás is a meccs hajrájához hasonlóan telik, remekül védekező Szegeddel, s már helyzetbe sem kerülő Csákvárral.

90+1
    Időhúzó csere a vendégeknél, Oláh Lóránt helyére az ifjú Kovács Balázs áll be.

90
    Négy perc a jelzett hosszabbítás.

89
    A védekezés azonban kiválóan megy a vendégeknek, az utolsó 10 percben helyzet közelébe sem jutott a Csákvár.

88
    Meddő csákvári támadási kísérletek mellett a szegediek a jelek szerint végleg feladták a támadások lehetőségét.

86
    Újabb taktikai faulttal akadályozzák meg a szegediek a bal oldalon kibontakozó hazai akciót, Kéri kap sárga lapot.

85
    Öt perccel a lefújás előtt továbbra is vezet egy fejesgóllal a vendégcsapat, s nagyon közel áll idei első idegenbeli sikeréhez.

83
    Komoly védőmunka jellemzi most a szegediek játékát, Nyilas Elek tanítványai kiválóan zárják le a területeket a hazaiak előtt.

82
    A meccs első sárga lapját a vendégek középső védője, a volt válogatott Tímár Krisztián gyűjti be.

80
    Molnár F. Tamás kapus hatalmas bravúrral, reflexszel védte a nemrég beállt Molnár Tibor közeli lövését, a kipattanót pedig Bakos küldte a vendégkapu mellé.

79
    Markovic nagy segítségére lehet a szegedi csapatnak a hajrábeli védekezésben.

78
    Zelenyánszki hattyúdala szép volt, Markovic váltja a középpályást a vendégek második cseréjeként.

77
    Farkas beadását Zelenyánszki a levegőben úszva, ollózó mozdulattal küldi kapura, de labdája kevéssel elsuhan a bal sarok mellett.

75
    Negyedórával a lefújás előtt őrzi egygólos előnyét a vendéggárda, jobbára a mezőnyben zajlik most a küzdelem.

73
    Próbálkoznak a cserékkel is felfrissített hazaiak menni előre az egyenlítésért, de egyelőre nem sok sikerrel.

71
    A második hazai csere következik, Molnár Tibor váltja Imriket.

Attila Varsányi

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Kommentátort keresünk a Szeged 2011-Grosics Akadémia csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 66. Oláh G.

Lapok:   82. Tímár (SZEG), 86. Kéri (SZEG)

Aqvital FC Csákvár: Gelei – Ambrus, Kocsis, Dulló, Hajdú – Domján – Varga (59. Horváth), Bakos, Molnár Cs., Imrik (71. Molnár T.) – Gajdos. Edző: Bognár György
    Cserék: Szabó B. (k), Molnár T., Barcsay, Sötét, Mihály, Domokos, Horváth

Szeged 2011-Grosics Akadémia: Molnár F. – Kéri, Farkas, Tímár, Mészáros – Máté, Zelenyánszki (78. Markovic) – Szabó P., Oláh G., Manga (59. Pászka) – Oláh L. (91. Kovács). Edző: Nyilas Elek
    Cserék: Belecan (k), Markovic, Pászka, Kovács, Zabari, Szabó Cs., Hegedűs

Játékvezetők: Nazsa – Tőkés, Vígh-Tarsonyi – Szilágyi