Arsenal FC – Manchester City 2:2 (vége) | Chelsea F.C. – Swansea City 4:2 (vége) | Crystal Palace – Burnley FC 0:0 (vége)
Southampton FC – Newcastle United 4:0 (vége) | Stoke City – Leicester City 0:1 (vége) | Sunderland AFC – Tottenham Hotspur 2:2 (vége)
West Bromwich Albion – Everton FC 0:2 (vége) | Liverpool F.C. – Aston Villa FC 0:1 (vége)
Arsenal FC
2:2 (0:1)
Manchester City
szombat 13.09.2014, 13:45 • Emirates Stadium, London • Barclays Premier League

Friss hírek az M.City világából:
    (18:47:53)

Igazságosnak mondható a döntetlen a rangadó végén, az elején jobban játszó Arsenal került hátrányba az első félidőben, de szép gólokkal sikerült fordítaniuk az utolsó negyedóra előtt, ám a City nem hagyta annyiban, egyenlítettek egy szöglet után, sőt a végén kétszer a kapufa mentette meg a hazaiakat a góltól.

90+7

90+7
    Silva íveli be a szabadrúgást, Kompany fejel, de nem tudja kapura irányítani a labdát.

90+6
    David Silvát lökik fel a bal szélen, szabadrúgás.

90+5
    Flamini helyén Arteta.

90+4
    Dzekót hozza nagy helyzetben Silva, a lövését védi Szczesny, a kipattanó labdát hiába lövi be Nasri, lesen volt már.

90+4
    Az egyenlítő gól után már a másodszor találják el a kapufát a City játékosai...

90+3
    Agüero emel a védők mögé, Koscielny felszabadítása Dzekóról pattan a bal kapufára!

90+2
    Özil ível a kapu elé, a védők szerzik meg a labdát, Koscielny lesen is volt.

90+1
    Milner szabálytalansága után szabadrúgás az Arsenalnak a kaputól 35 méterre.

90+1
    6 perc a hosszabbítás.

90
    Dzeko szabálytalankodik az Arsenal 16-osának előterében.

89
    Kis híja volt, hogy nem szerezte meg ismét a vezetést a Manchester City!

88
    Kolarov kap egy keresztlabdát a balösszekötő helyén, a bal lábas lövése a kapufáról jön ki!