Tatabánya – Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK 28:21 (vége) | PICK – Mezőkövesdi KC 33:21 (vége)
OTP Bank - PICK Szeged
33:21 (16:10)
Mezőkövesdi KC
szombat 13.09.2014, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:34:14)

Nehezebb kezdés után végül fölényesen nyerte meg harmadik bajnoki mérkőzését is a szegedi gárda. A Mezőkövesd 10 perc után 6:3-ra vezetett, de a gyors hazai időkérés és a védekezés rendbetétele meghozta a gyümölcsét, s a szünetben már hat góllal vezetett a Pick. A második játékrészben fokozatosan nőtt a szegedi előny, s a végén már csak a győzelem különbsége volt a kérdéses a szívósan küzdő, de támadásban gyakran tanácstalannak tűnő mezőkövesdiekkel szemben.

60
    Mérkőzés vége. (33:21)

60
    Pourghasemi lövését Sierra, Stojanovét a túloldalon Volarevic, végül a leindítás végén Vasic ziccerét újra csak Sierra védi. (33:21) (33:21)

59
    Vranjes a vonalra lépett, a vendégeké a labda. (33:21) (33:21)

59
    PÁLOS ezúttal középről, bekanyarodva talál a kapu közepébe. (33:21) (33:21)

58
    BALOGH ZSOLT középről, átlövésből válaszol gyorsan. (33:20) (33:20)

58
    Radnic passzát PÁLOS lövi a bal szélről a hosszú sarokba. (32:20) (32:20)

57
    Hazai időkérés. (32:19) (32:19)

57
    Pourghasemi sáncolt átlövése után Robledo ront ziccert a túloldalon. (32:19) (32:19)

57
    Vranjest küldik ki két percre, Radniccsal szemben volt szabálytalan. (32:19) (32:19)

56
    Robledo lövése száll fölé, a vendégek támadhatnak. (32:19) (32:19)

55
    Eladott hazai labda után leindítás, s VASIC kissé balról lövi be a ziccert. (32:19) (32:19)

55
    Dzono átlövését is védi Sierra. (32:18) (32:18)

54
    A gyors hazai támadás végén PARRONDO lövi jobbról a léc alá Balogh átadását. (32:18) (32:18)

54
    Pourghasemi megint megpróbálta alulról, de ezt Sierra védte. (31:18) (31:18)

53
    Parrondo lő a jobb szélről, de Volarevic most szépen véd. (31:18) (31:18)

53
    Nakhayenkát küldik ki két percre, Baloghgal szemben szabálytalankodott. (31:18) (31:18)

53
    A középen betörő RADNIC lövi a ziccert a bal sarokba. (31:18) (31:18)

Attila Varsányi

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

OTP Bank - PICK Szeged: 1 Sierra, 16 Wyszomirski – 7 Vadkerti, 9 Robledo, 10 Stojanov, 15 Fekete, 17 Zubai, 18 Ilyés, 19 Balogh, 20 Szabó, 21 Blazevic, 22 Prodanovic, 44 Bombac, 51 Parrondo, 77 Vranjes, 90 Ancsin. Edző: Juan Carlos Pastor
    Mezőkövesdi KC: 1 Volarevic, 32 Liszkai – 3 Vasic, 5 Szepesi, 7 Cuzic, 9 Terenyi, 10 Lókodi, 15 Radnic, 16 Grünfelder, 21 Pálos, 23 Molnár, 24 Pavlovic, 25 Trivkovic, 39 Nakhayenka, 71 Pourghasemi, 77 Dzono. Edző: Skaliczki László

Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor