KTE-Phoenix Mecano – Szeged 2011 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Aqvital FC Csákvár 7:3 (vége) | Nyíregyháza – Cegléd 3:0 (vége)
Debreceni VSC – Békéscsaba 2:3 (vége) | Gyirmót – Győr 1:4 (vége) | Diósgyőri VTK – Szolnok 4:1 (vége)
Pécsi MFC – Soroksár 2:1 (vége) | Fehérvár – 5:1 (vége)
MOL Fehérvár FC
5:1 (2:1)
kedd 16.09.2014, 19:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Magyar Ligakupa

A második félidő már kevesebb izgalmat hozott, viszont ebben a periódusban is három találatot láthattunk, mindegyiket a hazaiak szerezték.
    A Videoton megérdemelten győzi le másodosztályú vetélytársát, ezzel a fehérváriak hat ponttal vezetik ez "E" csoportot, míg a Vasas két forduló után továbbra is pont nélkül áll. (20:49:24)

90
    Kettő perc lesz a hosszabbítás.

88
    A Vidi gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Kiütés a vége! Nagy Zsolt szerez meg egy kipattanót, cselez, de nem lő, a labda FECZESIN RÓBERT-hez kerül, aki nem sokat teketóriázik, 13 méterről kilövi a rövid felsőt! Ez sem volt csúnya találat! 5-1!

87
    Nagy Zs. ápolása miatt áll a játék.

85
    Pál jobb oldali beadását sikerül kapura fejelni, de a labda erőtlenül hullik Horváth Tamás kezébe.

85
    Véninger küzd meg Kékesivel, utóbbi a gyorsabb, a tizenhatoson belül pedig a támadót látja szabálytalannak Szilasi Szabolcs játékvezető.

84
    Harmadik hazai csere: Kleinheisler le, Valkovszki be.

83
    Véninger sarokrúgásánál Fejes emelkedik a legmagasabbra, de nem sikerül jól belefejelnie a labdába.

83
    Szöglethez jutnak a fehérváriak.

82
    Tisztáznak a piros-kékek a sarokrúgást követően.

81
    Polényi megy el a jobb oldalon, egészen közel ér a kapuhoz, a centerezését Caneira rúgja szögletre.

79
    GÓÓÓL! Eldől a mérkőzés! A sarokrúgás után KOVÁCS ISTVÁN elé kerül a labda, aki a tizenhatoson belül két védőt is kicselez, majd az eldőlő Hermány mellett a hosszú alsóba passzol 12 méterről! 4-1!

78
    Feczesin elől tisztáznak szögletre a vendégek.

78
    Kleineisler centerezésére Feczesin nem mozdul.

76
    Kovács I. elől Hermány az utolsó pillanatban lövi el a labdát a kapujából kifutva!

75
    Nagy T. teker messziről, jócskán fölé.

74
    Kékesi indítását Heffler veszi le mellel, majd indítja a hazai támadást.

Nagy Zalán

Gólok: 28. Oliveira, 43. Oliveira, 57. Kékesi (öngól), 79. Kovács I., 88. Feczesin – 20. Ádám

Lapok:   30. Tamás L. (VAS), 52. Tóth Cs. (VAS), 67. Nagy T. (VAS)

MOL Fehérvár FC: Horváth Tamás – Heffler, Caneira, Chakla, Fejes – Trebotic, Nagy Zs. – Oliveira(Kovács I., a szünetben), Kleinhesiler(Valkovszki, 84.), Pajac(Véninger, 72.) – Feczesin

Vezetőedző: Joan Carrillo

: Hermány – Polényi, Grúz(Nagy T., a szünetben), Tamás L., Pál D. – Rodenbücher(Kékesi, a szünetben), Vida(Berecz, a szünetben), Takács K., Ádám – Ferenczi(Tóth Cs., a szünetben), Remili(Görgényi, a szünetben)

Vezetőedző: Szanyó Károly

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs – Lémon Oszkár, Takács Gábor