kedd 16.09.2014, 18:00 • Veszprém Aréna • SEHA Liga

ETER magabiztosan értékesíti a hetest. (33:17) (33:17)

56
    Időt kér a Nexe Nasice. (33:16) (33:16)

55
    Mekkora góóóól, NILSSON!!! Zeitz passzát estében, háttal a kapunak, test felett bombázta be a jobb alsóba!! (32:16) (32:16)

48
    ETER második szándékból lövi ki a jobb felsőt. (28:13) (28:13)

48
    Sakic harcol ki hetest és két perces kiállítást Schuchnak. (28:12) (28:12)

42
    Időt kér a Veszprém. A 24. és a 42. perc között nem kapott gólt a hazai csapat, ez összesen 18 perc! (24:10) (24:10)

39
    Időt kér a Nexe Nasice. Ebben a félidőben nem lőttek gólt a vendégek, viszont hatot kaptak. Ezzel 12-9 után egy 11:0-t hoznak a veszprémiek egyelőre. (23:9) (23:9)

36
    Celebit kiállítják mezhúzásért, kicsit szigorúnak tűnik ez a büntetés. (20:9) (20:9)

33
    Két kézzel lökték Sulicot a falban, így Bozic-Pavletic áll ki két percre. (18:9) (18:9)

22
    Sulic ugrott a labda után a hatoson belülre, majd picit arrébb tessékelte a labdát reménytelen helyzetben, két perc! (12:8) (12:8)

20
    Öt gólos vezetésnél veszprémi időkérés. (12:7) (12:7)

16
    ILIC húzott lövéssel értékesíti a hetest. (10:6) (10:6)

15
    Hetes és sárga lap, Vegar volt a vétkes. (9:6) (9:6)

11
    Időt kér a Nexe, eddig a Veszprém a várakozásoknak megfelelően sokkal jobban játszik. (7:3) (7:3)