Naomi Totka
Naomi Totka
2
7 6
szerda 17.09.2014, 17:04 • Court 3, Tlemcen • Tournament Tlemcen - Tournament Tlemcen (salak)

Fantasztikusan kezdte a mérkőzést Totka Naomi, gyorsan 3:0-s vezetésre tett szert – dupla brékelőnnyel – és 40-15-je is volt, de innen nem tudta hozni a szerváját, sőt, nem sokkal később a másik brékelőnyét is elbukta. Végül 5:5 után újra sikerült brékelnie, majd hoznia a sajátját bréklabdáról, ezzel behúzta az első játszmát.

Még jobban kezdtem a második játszmát Naomi, 4:0-ra elhúzott, majd ugyan egyik brékelőnyét itt is elbukta, de nagyon gyorsan újra elvette az amerikai lány adogatását, ezzel 5:2-s vezetésre tett szert. Utolsó szervajátékát csak nehezen tudta hozni, de végül mégis sikerült, ezzel 6:2-re, egy több, mint 1 óra 40 perces harcban továbbjutott a 2. fordulóba!

Alexandra Riley – Totka Naomi: 0-2!
    5:7, 2:6!
    ---- (18:49:58)

Totka Naomi végül egy 102 perces csata után két szettben búcsúztatja az amerikai Alexandra Rileyt az algériai Tlemcenben rendezett tenisztornán, ezzel bejut a 2. fordulóba!

40-40
    Szerintem kitalálják. A tizenhetedik kettős hibájával Totka elszúrja a második meccslabdáját is, ezzel egál!

40-40
    Labdamenet győztese Riley.

30-40
    Még mindig van egy meccslabda.

30-40

15-40
    Két játszma- és mérkőzéslabdához jut Totka Naomi!

15-40

15-30
    Már csak ez az egy mérkőzés megy Algériában, a többinek vége lett. Reméljük, már ez sem sokáig. 30-15!

15-30

15-15

15-0

2:5
    Totka Naomi ebben a szettben harmadszor is elvette Alexandra Riley szerváját, 2:5, megint megvan a dupla brékelőny! Szerválhat a mérkőzésért Totka, összesen három gém előnye van, ezt bizony innen illene már behúznia.