Naomi Totka
Naomi Totka
2
7 6
szerda 17.09.2014, 17:04 • Court 3, Tlemcen • Tournament Tlemcen - Tournament Tlemcen (salak)

Totka Naomi végül egy 102 perces csata után két szettben búcsúztatja az amerikai Alexandra Rileyt az algériai Tlemcenben rendezett tenisztornán, ezzel bejut a 2. fordulóba!

2:6
    Szett győztese Totka.

40-A
    Harmadszor is meccslabda Naominak!

15-40
    Két játszma- és mérkőzéslabdához jut Totka Naomi!

2:5
    Totka Naomi ebben a szettben harmadszor is elvette Alexandra Riley szerváját, 2:5, megint megvan a dupla brékelőny! Szerválhat a mérkőzésért Totka, összesen három gém előnye van, ezt bizony innen illene már behúznia.

40-A
    Újra bréklabda, ezt már értékesíteni kellene!

30-40
    Bréklabdához jut Totka Naomi! Egy lövése van.

2:4
    Sajnos gyorsan és simán elvesztette szerváját Totka, ezzel 2:4-re zárkózik fel Alexandra Riley. Nem szabadna engedni felállni a padlóról az amerikait a győzelem kapujában.

40-15
    Két bréklabda Rileynak. Nem lesz ingyen ez a szett.

1:4
    Nehezen, de hozta a szerváját Riley, megvan az első nyert játéka ebben a szettben, így még meccsben maradt. Totkának most hoznai kell a saját adogatását és az már szinte a győzelem kapujához vezetné. 1:4!

0:4
    Hozta ezúttal Naomi a negyedik gémet is zsinórban, ezzel óriási lépést tett a mérkőzés megnyerése felé.

0:3
    Megvaaan! 0:3! Dupla brékelőnyben Totka Naomi a második játszmában is! Most reméljük, meg is tudja tartani a meccs végéig!

40-A
    Totka bréklabdához jut! Ha ezt értékesíti, az hatalmas előny lehet a második szettben.

0:2
    Ez most nagyon kellett, nehezen, de megszilárdította a brékelőnyt Totka Naomi, 0:2!

40-30
    Bréklabdához jut Riley is.

0:1
    Húúú, ez nehéz menet volt, de Totka végül sikeresen elveszi Riley szerváját, ezzel 0:1, megint brékelőnnyel kezdi a szettet Naomi.

40-A
    Harmadszor is bréklabda Totkának!

15-40
    Két bréklabda! Úgy kezdheti a második szettet is Naomi, ahogy az elsőt!

0:0
    Totka Naomi végül nagy nehézségek árán, dupla brékelőnyt leadva is a maga javára tudja fordítani az első szettet és 2 bréklabdát hárítva 7:5 arányban megnyeri az első játszmát!

5:7

40-A
    Játszmalabdához jut Totka Naomi! Élni kell ezzel az egy eséllyel most!

40-15
    Két bréklabda Rileynak. Sajnos Totka képtelen kiszerválni másodszor is a szettet.

5:6
    Semmire veszi el most Alexandra Riley szerváját Totka, 5:6, újra brékelőny a magyar lánynak! Most már muszáj kiszerválni ezt a játszmát!

0-40
    Meglehet a harmadik brék is Naominak, ehhez három labdája van, ezt már nem szabad elpuskázni!

5:5
    Ez hatalmas luxus volt, Totka Naomi elszórta a dupla brékelőnyét és a kiváló kezdés után – 3:0-ra és 40-15-re vezetett – máris kiegyenlített Alexandra Riley! Hihetetlen könnyen odaadta! 5:5!

40-15
    Két bréklabdához jut Riley, elszállhat a második brékelőnye is Totkának.

4:5
    Teljesítette a kötelezőt Alexandra Riley, 4:5! Most Totka adogathat a szett megnyeréséért, kulcsfontosságú gém!

3:5
    Szerencsére ezt könnyen hozta most Naomi, 3:5! A szettben maradásért szervál Riley.

3:4
    3:4, felzárkózott Alexandra Riley, de Naominak még megvan a brékelőnye!

2:4
    2:4! Sikerült hozni a szervát, de egyértelműen feljött Riley, az első játszma sem lesz sétagalopp.

2:3
    Sokba kerülhet még Naominak az előbbi elszórt adogatása, 2:3!

1:3
    40-15-ről odaadta ezt a gémet Rileynak Totka, az egyik brékelőnye elveszett sajnos. Reméljük, nem törik meg Naomi eddigi lendülete. 1:3!

A-40
    Bréklabdához jut Alexandra Riley, hárítani kéne mindenképpen!

0-15
    Kétszeres brékelőnybe kerül Totka Naomi, ez nagy lökést adhat az első szett könnyű megnyeréséhez. 0:3!