Balatonfüred – PICK 23:30 (vége)
Balatonfüredi KSE
23:30 (14:15)
OTP Bank - PICK Szeged
szerda 24.09.2014, 19:00 • Balaton Szabadidő- és Konferenciaközpont • Férfi kézilabda NB1

Szemlátomást elfáradt a mérkőzés végére a Balatonfüred, előtte kimondottan jól tartották a lépést, az utolsó 10 percre fogyott el a szusz.

Igencsak ráijesztett a Szegedre a Füred, 8:4-re is elhúztak a hazaiak és sokáig tartották a négy gólos előnyüket. Az első félidő vége a vendégeké lett, kulcsfontosságúvá vált utólag nézve, mert itt fordította meg a Szeged a meccset és onnantól már egyszer sem vezetett a Füred.

A hajráig 1-2 gólon tartotta magát a Balaton-parti együttes, ám a végén elfáradt, a Szeged már számolatlanul lőhette a gólokat rendezetlen védelem ellen. Közben kiderült, hogy derékfájás miatt nem tudott pályára lépni Grigoriev a második játékrészben, ez is szerepet játszhatott a vereségben. Így is dicséretet érdemelnek a fürediek, hogy ilyen izgalmassá tudták tenni a meccset. A mérkőzés embere Balogh Zsolt és Sierra voltak.

Balatonfüred – Szeged: 23-30!
    ---- (20:34:20)

60
    Mérkőzés vége. (23:30)

60
    Gábori rontott a jobb szélről, de leperegnek a másodpercek. (23:30) (23:30)

60
    Eladja a labdát a Pick, nem oszt, nem szoroz. (23:30) (23:30)

59
    ZDOLIK szép átlövésgólt szerez, gyors gólváltás. (23:30) (23:30)

59
    BOMBAC lövi ki a bal felsőt. (22:30) (22:30)

59
    Már csak 1,5 perc a mérkőzésből, a fontos kérdések már eldőltek. (22:29) (22:29)

59
    Sierra védi lábbal Faluvégi lövését. (22:29) (22:29)

58
    BALOGH Zsolt tarthatatlan, talpról szerez átlövésgólt középről. (22:29) (22:29)

58
    Parrondo kapja le a levegőből az átadást, ezzel újra a Szeged támadhat. (22:28) (22:28)

57
    Sikertelen kínai figura, de visszakapják a hazaiak. (22:28) (22:28)

57
    Négy perc sincs hátra, hat gól a vendég előny. (22:28) (22:28)

57
    BALOGH eldönti, jobb kettőben tör be és bepattintja. Alighanem ezzel el is dőlt. (22:28) (22:28)

56
    FALUVÉGI átlövésgólja tartja a lelket a hazai csapatban. (22:27) (22:27)

55
    VRANJES szed össze egy kipattanót, majd beállóból bebombázza a bal alsóba. (21:27) (21:27)

55
    Grigoriev vélhetően kisebb sérülést szedett össze, mert a második félidőben egyáltalán nem lépett pályára. (21:26) (21:26)

55
    Győri lövését tolja fölé Sierra, aki nagyon jól véd a második félidőben. (21:26) (21:26)

54
    Sietnie kell a támadásbefejezésekkel a Balatonfürednek, mert 6,5 perc hátra, 5 gól a hátrány. (21:26) (21:26)