Fehérvár AV19
16:0 (8:0, 4:0, 4:0)
Vasas SC
szerda 24.09.2014, 19:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

A meccs mind a hatvan percében megmutatkozott a két csapat közti különbség, a mai napon nem tudott felnőni ellenfeléhez a Vasas S. C. A Fehérvár AV19 hibátlan meccset tudhat a háta mögött, a büntető lövést leszámítva mindenhogy szereztek gólt, ahogy csak lehetséges jégkorongban. Vincze Péter ma is remek formában játszott, de nehéz lenne kiemelni egy embert, mikor ennyien ennyi ponttal járultak hozzá a mai sikerhez. Nagyszerű mérkőzést láthattunk, remélem legközelebb is velünk tartanak. Addig is megköszönöm megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (21:26:29)

60:00

59:39
    Visszatérhet Szabó Pál.

59:11
    És megint a Volán került helyzetbe, emberhátrányban!

57:52
    A Volán gólt szerzett!
    Emberhátrányban szerez gólt a Fehérvár! Kocsis Ferenc lövését még védeni tudta Miháczi, VINCZE PÉTER azonban már bekotorta kapujába a korongot, második gólját szerezve ezzel. 16-0 az állás!

57:39
    Szabó Pál Krisztiánt küldik ki két percre bottal akasztásért.

56:59
    Letáborozott a Volán most a vendég kapu előtt, egymás után jönnek a lövések.

55:24
    Pados László küzdött a korongért, a vendég védők azonban szerlni tudták.

54:26
    Reisz Áron kapott remek passzt Arany Mátétól, a lövést azonban Miháczi szépen védte.

53:58
    Reisz centerezése nem volt pontos, pedig ebben az akcióban több volt.

51:40
    És itt a 15. fehérvári találat is, Szász átadása után BALOGH BENCE szerezte meg mai második gólját!

50:21
    Egy kissé döcögő támadás során Korbuly passzolt REISZ ÁRON SÁNDORHOZ, aki csapata tizennegyedik gólját szerezte.

49:41
    Mazzag büntetése járt le.

48:54
    Kocsis Ferenc vihette egy védő ellen, a lövése pedig nem sokkal bár, de elszállt a bal felső mellett.

48:30
    Most tudják birtokba venni a korongot a vendégek.

47:41
    Mazzag Dániel ül ki testre ütésért két percre.

47:14
    Egy elrontott passz miatt tilosra ütötték a fehérváriak a korongot.

45:52
    Lengyel lövése pattant a védőhálóig Hamvai Szilárd ütőjéről.

44:49
    És Arany Máté lövését is hárította a vendég kapus.

44:22
    Vokla lövését védte gyönyörű mozdulattal Miháczi.

43:07
    Balogh Bence korcsolyázhatta körbe senkitől sem zavartatva a vendég kaput, majd passzolt a teljesen egyedül álldogáló SZAKÁCSI ÁKOSHOZ, aki könnyedén kilőtt a jobb felsőt.

42:13
    Hosszas ide-oda pattogás után végül a vendégeké a korong.

41:41
    Arany Máté lőtt kapura.

40:42
    Gyönyörű szóló után kellett Borsnak egy komoly védést bemutatnia, az eddigi legszebb vendég előretörést láthattuk.

40:11
    Egy gyors tilos felszabadítással kezdi a Fehérvár a záró harmadot.

40:01

Hasonlóan alakult ez a harmad is, mint az előző, bár most kevesebbszer talált az ellenfél kapujába a Fehérvár. A vendégeknek is voltak most komolyabb helyzeteik, Kolló és Zwick többször is reményteljesen indult meg, ezekre a gyors indulásokra építve pedig összejöhet a becsületgól a záró harmadban. Hogy ez végül megtörténik, megtudják, ha velünk maradnak!

40:00

39:13
    A vendég hálóőrnek kellett megmentenie csapatát az újabb góltól.

38:10
    Tucatnyi gólnál jár a Fehérvár, BALOGH BENCE nevéhez fűződik a 12. találat. Két perc van vissza a harmadból.

37:52
    Andrej Zwick lőhetett közelről, próbálkozása azonban mellé ment.

37:17
    Kolló Roland passza volt egy kicsit hosszú az érkező társnak.

36:37
    Újabb hatalmas Volán helyzet maradt ki.

35:38
    Czakó Barna küzdött a korongért a fehérvári kapu mögött, a védők azonban túlerőben leszerelték a vendégek csatárát.

34:29
    Varga Olivér lövését kellett Bors Gergelynek védenie. Buli a fehérvári kapu előtt.

33:16
    Emberelőnyből is betalál a Fehérvár, Bors Arnold lőtt kapura a kék vonalról, a kipattanót pedig HAMVAI SZILÁRD gyötörte be a kapuba a hálóőr és a védők között. 11-0 ezzel már a Fehérvárnak!

32:28
    Egy kék vonalról eleresztett lövés után értek bele többen a korongba, amelyet végül a kapus fogott meg.

31:55
    Azonnal felállt a Fehérvár, egy rossz passz után azonban kilőtték a védők a korongot.

31:24
    Az első hazai emberelőny következik, Pál Krisztián ül ki bottal akasztásért.

30:38
    A Volán kiegészült. Talán 20 másodpercet volt a vendégeknél a korong a két perc alatt.

29:52
    Mondhatni akkor folyik egyenlő küzdelem a pályán, amikor a Fehérvár emberhátrányban játszik.

28:38
    Itt a második Vasas előny, Korbuly Gergely ül ki két percre.

27:35
    Vincze lövését még védte Miháczi, a kipattanót azonban SOFRON ÁDÁM már a kapuba lőtte! Ezzel már 10-0 a hazaiaknak és hol van még a vége....

26:55
    Az elmúlt fél percben sikerült a vendégeknek a hazai harmadban tartani a korongot.

25:26
    Dabasi Balázs vitte el nagyon szépen a fehérvári védők között a korongot, lőni azonban már túlságosan éles szögből volt kénytelen, így az nem okozott problémát Borsnak.

25:03
    Buli a vendég harmadban.

24:25
    Takács szorította a palánkhoz ellenfelét, és hozta el végül a pakkot.

23:05
    Bors Gergelynek kellett biztosítania egy vendég lövés után.

22:49
    Andrej Zwick indulhatott meg, a védők azonban beérték a vendég csatárt.

22:14
    És meg is született az első gól a második harmadban, Szabó Pál passza után SOFRON ÁDÁM lőtte ki a hosszú felsőt!

21:16
    Szép csiki-csuki után Szabó Pál lőtt kapura.

20:18
    Vokla nevéhez fűződik az első fehérvári lövés a második harmadban.

20:01

Mindenféle megerőltetés nélkül vezet a Fehérvár AV19 az első harmad után, még hozzá nem is kicsi a hazaiak előnye. Nyolc góllal köszöntötték a vendégeket, akik sajnos se védekezésben nem tudják megállítani a villámgyors, és roppant technikás fehérvári védőket, sem pedig támadásban nem tudják veszélyeztetni Bors kapuját. Reméljük összeszedik magukat a szünetben, és még ha eredményben nem is, játékban szorosabbá tudják majd tenni a mérkőzést!

20:00

19:53
    És még egy itt a legvégén, VINCZE PÉTER vihette a kapus ellen, és bár az első lövést védte a hálóőr, a kipattanót bár bevágta félig fekve a fehérvári csatár!

19:47
    A teljesen szétesett vendég védők mellett Szabó Pál Krisztián ARANY MÁTÉHOZ passzolt, akinek még arra is volt ideje, hogy még egyszer elhúzza a kapus mellett, mielőtt a kapuba lőtt!

19:04
    Nem igazán hagy nyitott kérdést a Fehérvár a meccs hátralevő részére.

17:47
    Balogh Bence tört be a Vasas harmadába, kicselezett két védőt, majd SZÁSZ NORBERT elé tálalt, aki a hosszú oldalnál könnyedén a kapuba segítette a korongot.

16:37
    Az első komolyabb Bors védést láthattuk.

16:33
    Hamvai Szilárd adott remek passzt SZABÓ PÁL KRISZTIÁNNAK, aki miután kicselezte a kapust, a hálóba emelte a korongot.

15:57
    Újabb vendég támadás-kezdeményt hatástalanított a hazai védelem.

15:09
    Ismét Szabó Dániel tűnt fel, most egy lövésbe tette bele ütőjét.

14:26
    Szabó Dániel lőhetett középről, a vendég hálóőr azonban mellre fogta a löketet.

13:58
    Több nagy fehérvári helyzet után buli Miháczi Gábor kapuja előtt.

13:30
    Nem hozott eredményt, nem igazán tudja huzamosabb ideig magánál tartani a korongot a Vasas együttese.

12:42
    Az első buli a fehérvári harmadban.

11:40
    Teljesen szétesőben van a vendég védelem, hosszú másodpercekig volt üresen VOKLA ROLAND, és miután megkapta a korongot Arany Mátétól, ügyesen visszahúzta azt a rövid oldalnál a kapuba. Elég hamar eldönt minden érdemi kérdést a fehérvári alakulat.

09:58
    Két percen belül lő két gólt a Fehérvár! Vincze lövésébe PADOS LÁSZLÓ ért bele, a korong pedig a vendég kapuban kötött ki! 3-0!

09:32
    A Fehérvár kiegészült.

09:23
    Rossz jel az egész meccsre nézve a Vasa számára, hogy mennyire veszélytelenek emberelőnyben.

08:20
    Csak összejött az az emberhátrányos gól, Lengyel passza után HAMVAI SZILÁRD cselezett ki két védőt, majd a kapust, és fonákkal a hálóba helyezte a korongot! 2-0 a hazaiaknak!

08:01
    Kocsis Ferenc adott remekbe szabott passzt Szabó Dánielnek, a kapus azonban kibökött a bárddal, és oda lett a lehetőség!

07:32
    Itt az első kiállítás a meccsen, Korbuly Gergely ül ki a hazaiaktól két percre, durva játékért.

06:42
    És majdnem itt volt a következő, Balogh Bence mehetett el egyedül, fonák lövését azonban a kapus a lepkéssel szépen hárította.

05:30
    Bors Arnold eresztett el egy kemény lövést, amely mellé szállt, a palánkról azonban ARANY MÁTÉ elé pattant a korong, aki éles szögből talált be a Vasas kapujába! 1-0 a Fehérvár javára!

04:17
    Arany Máté kapott remek passzt a kapu előtt, a lövést azonban blokkolták.

03:39
    Zwick és Kolló indították a vendégek első támadását.

03:13
    Balogh Bence tette bele ütőjét a korong útjába.

02:06
    Pados és Vincze összjátékát állították meg a vendég védők.

01:52
    Tilosra ütötteOdry Tamás, így a fáradt vendég védők nem mehetnek cserélni.

01:13
    Reisz indult volna meg a védők közt, les miatt azonban lefújták az akciót.

00:23
    Szabó Dániel kotorta az ellenfél kapuja fele a korongot.

00:01

A kilencedik forduló következik a Fehérvár AV19 U20-as csapata számára! A mai ellenfél a Vasas S C. lesz, aki az elmúlt nyolc meccsen mindössze 7 pontot szedett össze, így áll csoportja 5. helyén. Bár minden tiszteletünk a pesti csapaté, nem gondolnám hogy a mai meccsen szakad meg a Volán nyolc meccses győzelmi sorozata. Az a sorozat, amelynek a legutóbbi áldozata az Innsbruck volt, 4-0-ra kalapálta el őket a fehérvári alakulat. A mai mérkőzés minden bizonnyal remek szórakozást fog nyújtani, tartsanak velünk, ha egyetlen fontos eseményről sem szeretnének lemaradni!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:30 - kor kezdődik..

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 6. Arany (Bors), 9. Hamvai (Lengyel), 10. Pados (Vincze), 12. Vokla (Arany, Bors), 17. Szabó (Hamvai, A.), 18. Szász (Balogh, Pados), 20. Arany (Szabó), 20. Vincze (Lengyel), 23. Sofron (Szabó), 28. Sofron (Vincze), 34. Hamvai (Bors), 39. Balogh (Takács), 44. Szakácsi (Balogh), 51. Reisz (Korbuly), 52. Balogh (Szász, Lengyel), 58. Vincze (Kocsis)

Fehérvár AV19: Bors (Kornakker) – Takács, Korbuly, Vokla, Kocsis, Szabó D. – Arany, Bors, Szabó P., Reisz, Hamvai – Pados, Lengyel, Mazzag, Sofron, Vincze – Szász, Balogh B., Szakácsi
    Vasas SC: Miháczi (Garbacz) – Szabó, Fülöp, Kolló,Varga, Zwick