Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 1:3 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Debreceni HK 3:2 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Budapešť 9:1 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
9:1 (3:0, 2:0, 4:1)
UTE Újpest Budapešť
péntek 26.09.2014, 19:00 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Véget ért a mérkőzés, az újpestiek legnagyobb örömére. A harmadik harmadra is maradt még puskapora a Jegesmedvéknek, négy újabb góllal növelték előnyüket, így a vége megalázó lett: 9-1. (21:10:34)

60:00

59:45
    Láda próbálta beverni a tizediket jobbról, de Ágoston védeni tudott.

58:54
    A gólparádé közben Dömötör Róbertet ültetik le bottal akasztásért.

58:25
    A Miskolc gólt szerzett!
    Máris jött a hazai válasz a szépítésre! Hajós Roland passzolt POPOVICS PATRIK elé, aki közelről vette be Ágoston kapuját! 9-1.

58:15
    Az Újpest gólt szerzett!
    Szépít az UTE, Turbucz Martin passzát DAVID COLEMAN váltja gólra három méterről. 8-1!

58:00
    Ott a nyolcadik gól is! Becze Tihamér passzolt a kapu mögül KEEGAN DANSEREAU elé, aki két méterről a jobb felsőbe lőtt. 8-0!

57:30
    Sagert lökete átcsúszik Ágoston kezén, de Cohen nem tudja begyötörni, a kapus még időben kapcsolt.

56:58
    Turbucz Martin büntetése kettő perc bottal akasztásért.

56:55
    Tóth indult meg egy nagyon szép csellel, keresztpasszáról Nagy maradt le kevéssel.

56:10
    Kiegészül az UTE, de Elomo marad továbbra is a padon.

55:20
    Roczanov passza után Szilágyi lő közelről, Ágoston véd nagyot.

54:06
    Teemu Elomo kap kettő plusz tíz perces büntetést még a végére.

53:40
    Popovics lő öt méterről, bele a blokkba.

52:23
    Pont mielőtt a második előny is letelt volna, SZILÁGYI LEVENTE hat méterről bebombázta Láda Balázs passzát. 7-0!

52:04
    Hajós lövésénél Ágoston botja kiesik a kezéből, a korong Nagy Krisztián elé pattan, Zalavári eközben a kapusnak adja saját botját, a kapus pedig védeni tudta Nagy közeli lövését.

51:28
    Boyle bombáz messziről, Ágoston véd nagyot.

51:02
    Dansereau lövése pattan a blokkról Ágoston ölébe.

50:26
    Kellett még a kettős hátrány az Újpestnek, mint púp a hátukra, Sommer Tamás gáncsolásért ül le.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 7. Cohen (Metcalfe, Becze), 9. Cohen (Dansereau, Sagert), 10. B. (Gőz), 21. Cohen (Metcalfe), 24. Metcalfe (Sagert), 50. Cohen (Metcalfe), 53. Szilágyi (Láda, Dósa), 58. Dansereau (Becze), 59. Popovics (Hajós) – 59. Coleman (Turbucz, Dömötör)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek (Bálizs) – Gőz, Sagert, Metcalfe, Roczanov, Cohen – Boyle, Dósa, Hajós, Láda B., Dansereau – Láda P., Vojtkó, Nagy, Tóth, Fliszár – Budai, Miskolczi, Popovics, Szilágyi, Becze
    Vezetőedző: Majoross Gergely

UTE Újpest Budapešť: Ágoston (Pleszkán) – Durak, Zalavári, Mihalik, Elomo, Tapio – Dömötör, Sommer, Feil, Reiter, Hegyi – Garbacz, Ványi, Coleman, Virág, Turbucz – Bereczki, Egyed, Pichler, Gágyor
    Vezetőedző: Szilassy Zoltán

Játékvezetők: Druga, Bachurik – Bedő, Berger