HSC Csíkszereda – Dab.Docler 4:3 (hosszabbítás vége) | Corona Brasov Wolves – Nové Zámky 2:7 (vége)
hosszabbítás vége
HSC Csíkszereda
4:3 (3:1, 0:1, 0:1 - 1:0)
Dab.Docler
szombat 27.09.2014, 17:00 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

A HSC megérdemelten győzött ma, megszerezte első pontjait a ligában. A Dab. teljesítményét is dícséret illeti, hiszen háromgólos hátrányt tudtak ledolgozni, és összeszedték magukat a meccs második felére. A hosszabbítást a HSC azonban jobban kezdte és egy szép akció után eldöntötték a mérkőzést. A hazaiak ilyen játékkal jogosan reménykednek egy győzelemben holnap az Érsekújvár ellen is.
    Tartsanak velünk! (19:19:40)

61:55
    A HSC gólt szerzett!
    Gyönyörű góllal zárja le a mérkőzést a HSC. Satek és BORS HUBA kényszerítőztek a kapu előtt, utóbbi fejezte be az akciót, miután bepasszolta az üres kapuba.

60:30
    Hüffner lő nagyot, még az ütője is eltörik.

A Dunaújváros gólt szerzett!
    A Dab lehozza a kapusát és 1:10-el a vége előtt egyenlíteni tud. POZSGAI TAMÁS elé pattan egy korong Kozuchról, ő pedig simán beüti az üres kapuba.

55:54
    Nem tud igazán pontosan játszani a Dab, megint tilos felszabadítás.

54:35
    Tilos felszbadítás. (Dab.Docler)

53:16
    A HSC megpróbál kontrákat vezetni, a Dab egyre fennebb helyezkedik ahogy közeleg a véghajrá.

52:47
    Bíró Ottó jó ütembe indult a kapu fele, de lesen tartózkodott.

51:16
    Nagyon beszorul az utóbbi másodpercekben a HSC, nem igazán sikerül kihozni a harmadból a korongot.

50:20
    Kozuch szelídit meg egy pattogó korongot.

49:29
    Bors lő a távolról, még meg is pattan, végül centikkel megy mellé a korong.

48:57
    Szappanos kerül helyzetbe a kapuhoz közel, végül Kozuch behúzza a korongot.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 6. Mihály, 6. Satek (Sjölund), 9. Spady, 62. Bors (Satek, Farkas) – 19. Pavuk (Peterdi), 29. Gröschl, 59. Pozsgai

HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) – Bors, Spady, Satek, Sjölund, Bíró T., Salló, Nagy I., Mihály E., Farkas, Papp Sz. (C), Gecse, Bíró M., Tranca, Bíró O., Pál, Molnár, Rokaly, Hildebrand, Curilla, Molnár Zs., Geréb. Edző: Christer Dreberg
    Dab.Docler: Hajek (Kalnins) – Martine, Hüffner, Galanisz, Azari (A), Kiss Á., Martinka, Pozsgai (A), Somogyi, Gröschl (C), Szappanos, Nagy R., Mestyán, Pavuk, Papp V., Peterdi, Hruby, Erdélyi, Kovács V., Magosi, Léránt. Edző: Maclean Donald

Játékvezetők: Lascar Valentin, Redai Botond, Csata Attila