Getafe CF – Málaga CF 1:0 (vége) | La Coruňa – UD Almería 0:1 (vége) | Real Sociedad – Valencia 1:1 (vége)
Cordoba – RCD Espanyol 0:0 (vége)
Getafe CF
1:0 (1:0)
Malaga CF
vasárnap 28.09.2014, 12:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Primera División

Jobban kezdett a Malaga, de gyengék voltak a kapu előtti megoldásaik. A Getafe az első félidő derekán átvette a kezdeményezést, majd a vezetést is megszerezte.

A Malaga sokat lőtt kapura, de ezek mind elkerülték a kaput, Guaitának talán nem is akadt dolga a meccsen, Kameninek annál több. Egyáltalán nem tudta nyomás alá helyezni hátrányban sem ellenfelét a Malaga, kivéve az utolsó néhány percet.

Megérdemelten győzött a Getafe ezen az elég alacsony színvonalú találkozón.

Getafe – Malaga: 1-0!
    ---- (13:53:39)

90+4

90+4
    Sarabia a sorfalba, majd az ismétlést mellé rúgja.

90+4
    A ráadás ráadása. 17 méterről még egy szabadrúgás a Getafe javára középről. Eldőlt a 3 pont sorsa, de ez még nagy gólveszély a hazaiaktól.

90+3
    Welington négy perc alatt megszerzi a két sárgáját, ez már piros lap. 10 emberrel fejezi be a meccset a Malaga.

90+3
    Teljesen kinyílt hátul a Malaga, Welington pedig buktatja Sammirt. Újabb sárga lesz, az pedig piros lap.

90+2
    Sarabia húzta meg a jobb oldalon, de belebonyolódott a cselbe a tizenhatoson belül, Kameni könnyedén szedi fel a labdát. Még mindig van kicsit több, mint egy perc.

90+2
    Most teljesen beszorítja ellenfelét a Malaga, de már kevesebb, mint 2 perc van hátra.

90+1
    Három perc a ráadás. Sárga lapból már négy is van, gólból sajnos csak egyet láttunk és jó esélye van, hogy nem is látunk ma már többet.

90+1
    Rosales egy elkésett ütemű keresztezés miatt kap sárga lapot, kontrát akadályozott meg vele.

90+1
    Mindenáron a labdatartásra törekszik most a Getafe, egyáltalán nem akarnak már támadni erősebben.

90
    Rosales ívelte be jobbról, Juanmi a hosszú oldalon 3 méterről fejelhetett aránylag tisztán, de a jobb kapufa mellé szállt a fejes. Ez egyenlítési lehetőség volt!!