MTK-Budapest – Siófok 29:37 (vége) | Békéscsaba – Szeged KKSE 33:25 (vége)
MTK-Budapest
29:37 (17:18)
Siófok KC
vasárnap 28.09.2014, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

Egy szoros és izgalmas első félidő után nagyon sima lett a vége. Az első játékrészben még fej-fej mellett haladtak a csapatok, a Siófok mehetett egygólos előnnyel pihenőre.
    A második félidőben fokozatosan lépett el fővárosi ellenfelétől a Balaton-parti együttes, a vendégeknél az utolsó percekben már a cseresor lépett pályára.
    Az MTK-Budapest rengeteg labdát eladott, visszarendeződni pedig nem tudott, a leindításokból a Siófok szórta a gólokat.
    A vendégeknél Erdősi és Orbán tarthatatlan volt, kis túlzással ketten verték meg a hazaiakat.
    Az MTK-Budapestnél Wolf az első félidőben még kiemelkedőt nyújtott, a második felvonásban már ő is beleszürkült a mezőnybe.
    Köszönöm a figyelmet! (19:29:05)

60
    Mérkőzés vége. (29:37)

60
    A legvégén még CSUKA betalál, vendégtámadásra már nincs idő. (29:37) (29:37)

59
    Hazai labdaszerzés után lerohant az MTK-Budapest, BALOG értékesítette a ziccert. (28:37) (28:37)

59
    VARGA jobb kettőből tört be, a vendégek már nem igazán törődnek a szoros védekezéssel. (27:37) (27:37)

58
    TERMÁNY jött be támadásba, átlövésből ragasztotta be. (26:37) (26:37)

58
    FAUSZT nem kímélte ellenfelét, két percet kapott érte. A Siófok játszik emberhátrányban.

57
    Hazai labdaszerzés után BARNA értékesítette a ziccert, szépen ejtette át a vendégek kapuját. (26:36) (26:36)

56
    VARGA ment be darálóba, jobb kettőből szerzett szép gólt. (25:36) (25:36)

56
    BUZSÁKI szélről növelte a vendégek előnyét. Nagy a rohanás a pályán. (24:36) (24:36)

55
    BALOG csökkentette betörősből a hazaiak hátrányát, a Siófok se nagyon figyel már a védekezésre. (24:35) (24:35)

54
    FAUSZT vállalta el a vendégek büntetőjét, biztos kézzel lőtt a kapuba. (23:35) (23:35)

54
    Csuka kapott két perces büntetést, a Siófok játszhat emberelőnyben. (23:34) (23:34)

53
    SCHNEIDER kapta a labdát jobb szélen, szépen előtte a hosszúba. (23:34) (23:34)

52
    Egyik oldalon se nagyon figyelnek már a lányok, sok most a hiba mindkét oldalon. (23:33) (23:33)

51
    A Siófok időt kért. (23:33) (23:33)

51
    BALOG talált a siófoki kapuba, bal kettőből tört be, ezzel tíz a különbség a két csapat között. (23:33) (23:33)

50
    A változás kedvéért, ezúttal SZALAI lőtte a Balaton-partiak gólját. Betörésből volt eredményes. (22:33) (22:33)

50
    WOLF vállalta el a hazaiak büntetőjét, biztos kézzel értékesítette. (22:32) (22:32)

MTK-Budapest: Kurucz, Blazek (kapusok) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Fekete, Török, Barna, Kovács, Khouildi, Wolf, Valovics, Schmidt
    Siófok KC: Pastrovics, Kumpel (kapusok) – Schneider, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán, Fauszt, Deáki, Németh, Such, Erdősi, Termány, Buzsáki

Játékvezetők: Herczeg, Südi