PICK – HC Motor Zaporozhye 27:26 (vége)
OTP Bank - PICK Szeged
27:26 (13:11)
HC Motor Zaporozhye
vasárnap 28.09.2014, 19:15 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • EHF Bajnokok Ligája

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:50:37)

Az első félidő sem volt könnyű, de az első percektől eltekintve akkor még végig vezetett a Szeged. A második félidő elején azonban igencsak az öltözőben maradtak a hazaiak, bő 10 perc alatt csak egyszer voltak eredményesek, így negyedóra után már hárommal, a 48. percben pedig néggyel is vezettek az ukránok. Az utolsó 10 percben fokozatosan került egyre közelebb ellenfeléhez a Pick, a vezetést az 56. percben vették át újra, s előnyükből egy gólnyit meg is tudtak őrizni a lefújásig.

Hatalmas küzdelemben szinte a lehetetlenből hozta vissza a meccset a hajrában a Pick Szeged, nagyon fontos győzelmet aratva első BL-csoportmeccsén!

60
    Mérkőzés vége. (27:26)

60
    Shevelev lő beállóból, Sierra véd! (27:26) (27:26)

60
    Emberhátrányban Mindegía jobbról pattint a rövid sarok fölé. (27:26) (27:26)

59
    STETSYURA újra a bal sarokba lövi a büntetőt. (27:26) (27:26)

59
    Blazevicet ki is küldik két percre. (27:25) (27:25)

59
    Onufryienko passza után Shevelev harcol ki hetest. (27:25) (27:25)

58
    Burka átlövését is védi Sierra, a lerohanásból VRANJES lövi be a ziccert. (27:25) (27:25)

57
    MINDEGÍA újra gyors támadás végén betörve talál a hálóba. (26:25) (26:25)

57
    Onufryienko lövését védi Sierra! (25:25) (25:25)

57
    Rengeteg a törlés, ugyanakkor hatalmas a feszültség most a csarnokban. (25:25) (25:25)

56
    Mindegía passzát ILYÉS lövi középről a bal alsó sarokba. (25:25) (25:25)

56
    STETSYURA a bal sarokba lövi a büntetőt. (24:25) (24:25)

56
    Zhuk ejt a bal szélről, Sierra véd, de a bírók hétméterest ítélnek! (24:24) (24:24)

55
    5:06-tal a vége előtt újra egyenlő, s immár minden esélye megvan újra a Picknek, hogy ha nehezen is, de begyűjtse a győzelmet első idei BL-csoportmérkőzésén. (24:24) (24:24)