Fehérvár – Ferencváros 19:30 (vége) | Siófok – Szeged KKSE 44:21 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Békéscsaba 33:17 (vége)
Siófok KC
44:21 (29:8)
Szeged KKSE
szombat 04.10.2014, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Női kézilabda NB1

Egyáltalán nem volt egy súlycsoportban a két gárda a mai napon. Már az első negyed órában jelentős előnyre tett szert a Siófok és utána sem aludt bele a mérkőzésbe, hanem a félidőre már rekordnak számító, 29 lőtt góllal és 8 kapott találattal álltak.

A második játékrészben visszavette a tempóból a sokat cserélő Siófok, sokszor kapkodás is volt és érezhető volt a játékosokon, hogy a meccs már régen megvan, nem erőltették mindenáron. A cserék is sokat hozzátettek, így azért végül 23 gólos győzelemmel zárták a találkozót. Újra a 3. helyen a Siófok!

Siófok – Szeged: 44-21!
    ---- (19:24:13)

60
    Mérkőzés vége. (44:21)

60
    Lepereg a maradék idő, győz a Siófok óriási fölénnyel. (44:21) (44:21)

60
    ERDŐSI Ildikó a bal oldalon viszi végig a lerohanást. (44:21) (44:21)

60
    Hosszú szegedi támadás. Barjánt blokkolják. (43:21) (43:21)

60
    Az utolsó percben járunk. (43:21) (43:21)

59
    Piedade szerez labdát, de végül a lábát is érinti. A jobb szélső közben a vonalra lép, majd az ellentámadásnál a Siófok is ellépi. (43:21) (43:21)

59
    PIEDADE rendezetlen védelem ellen beállóból eredményes. (43:21) (43:21)

59
    Kumpel hárítja Mistric átlövését. (42:21) (42:21)

58
    Szűk 2,5 perc van még a mérkőzésből, kétszer annyi gólnál jár a Sió, mint a Szeged. (42:21) (42:21)

58
    Időt kér a Szeged együttese. (42:21) (42:21)

58
    Labdát szerez a Siófok, POLICS Tímea pedig nagy átlövésgólt szerez gyors támadás végén. (42:21) (42:21)

57
    Két perces büntetés a szegedieknek az iménti szabálytalanságért. (41:21) (41:21)

57
    FAUSZT tör be sikerrel középen, pedig vissza is rántották. (41:21) (41:21)

57
    Fauszt durrant mellé középről tiszta helyzetben. A túloldalon Kumpel szerzi meg. (40:21) (40:21)

56
    Mindkét oldalon 1-1 jó védés, előbb Futaki, majd Kumpel véd lábbal. (40:21) (40:21)