Szolnok - Szentes 15:3 (vége) | Szeged - PVSK-Mecsek Füszért 14:8 (vége)
ZF Eger - A-Híd OSC 13:6 (vége) | Kaposvár - FTC 6:11 (vége)
VasasPlaket - YBL WPC 12:9 (vége) | DVSE - UVSE 7:7 (vége)
RacioNET Honvéd - MVLC Miskolc 7:7 (vége) | BVSC Wáberer - KSI SE 12:8 (vége)
PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket 5:11 (vége) | Szentes - Kaposvár 5:13 (vége)
A-Híd OSC - DVSE 9:4 (vége) | MVLC Miskolc - BVSC Wáberer 7:10 (vége)
YBL WPC - Szeged 6:14 (vége) | FTC - Szolnok 5:13 (vége)
UVSE - ZF Eger 9:15 (vége) | KSI SE - RacioNET Honvéd 7:8 (vége)
BVSC Wáberer - KSI SE

12:8

(2:2, 3:2, 3:1, 4:3.)

szombat 04.10.2014, 14:30 • Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

32
    Deutsch szabaddobásból szerez gól! Szép volt jobb oldalról a bal felsőt lőtte ki!
    12:8

32
    Kotsidis góljával már öt közte, bal oldalról egy átlövéssel talált a hálóba!
    12:7

31
    Mészáros teszi kapura az öt méterest, de Walter óriási bravúrral megmenti csapatát a góltól!

31
    Szabó Balázs ellen büntető!

30
    Kovács G. is három találatnál jár, miután fórban szerez gólt középről.
    11:7

29
    Szabó Bence talál a kapuba ezzel Waltert is sikerül a "hazaiaknak" felavatniuk.
    11:6

27
    Kotsidis vesztette el a labdát, majd Miklós indította a megúszó Hangody L.-t, aki szépíteni tudott.
    10:6

27
    Újra Kovács P.-t szolgálják ki a társak, Török bal szélről passzolt középre és a négygólos játékos könnyedén húzta a hálóba a labdát. Negyedik találata volt.
    10:5

26
    Kovács P. már a harmadik találatát szerzi, valószínűleg ezzel a találkozót is eldöntve.
    9:5

24
    Elhúzni látszik a BVSC Létay góljával! Már három az előnyük.
    8:5

22
    Létay végül betalál és két gólra növeli csapata előnyét.
    7:5

20
    A megúszó Mészáros kap jó labdát Györkétől, majd középre játszik az egyedül érkező Kovács P.-nek, aki szépen pattintja a kapuba a labdát!
    6:5

18
    Tatár kiállítása után Kalanovics parádés passzából Kovács G. szerez gólt középről magasan kiemelkedve a vízből.
    5:5

16
    Labdaszerzés után Borsós úszott meg a jobb szélen, majd adta át a labdát az Őt kísérő Pásztornak, aki közelről vállalta el a lövést, de Kardos hatalmasat védett!

15
    Másodszor nem hibáznak! Török jobb szélről lő a rövidbe. Újra a BVSC vezet!
    5:4

13
    Kotsidis váltja gólra a fórt és ezzel továbbra is fej-fej mellett a csapatok.
    4:4

12
    Kovács G. egy felpattanó labdát tesz a kapuba közelről, megvan az első akció gólja a KSI-nek!
    3:4

12
    Mészáros szépen ellenfele feje felett lő bal szélről a rövidbe! Pazarul csinálta!
    3:3

10
    Ezt Miklós váltja gólra, az előny már a sportiskolásoknál!
    2:3

10
    Újabb büntető a KSI javára! mégiscsak számolhatnak a büntetőkkel?

8
    Hangody L. értékesíti ezt az öt méterest, Györke feje felett teszi a kapuba a játékszert.
    2:2

8
    Kovács G. lő jobb oldalról, amit Györke ugyan kiszed, de Borsós ellen újabb büntetőhöz jut a sportiskola!

8
    Szabó Balázs jut kiállítás sorsára, majd Nagy S. jobb oldali bejátszását teszi a kapuba középen centerben Ambrus!
    2:1

5
    Létay középről távolról próbálkozott meg egy ejtéssel, de Kardos hatalmas bravúrral, nyújtózkodva kiszedi!